Realitynet - Realitynet.org
Oudere seizoenen => Wie is de Mol? => Wie is de Mol AVRO 2002 => Topic gestart door: molhunter op 7-03-2002, 18:02:48
-
ik heb deze hint ook op .nl gezet:
"Ik heb vandaag Ushi en van dijk gekeken.Daar werd Joop Braakhekke voor de gek gehouden.Toen hij zelf iemand voor de gek moest houden moest hij zo'n piano stemmen.Hij ging toen ook heel even zingen:"aan de amsterdamse grachten". De hint is misschien wel dat hij kok is,en wie is er nog meer kok?Juist: George. Zal vast wel te ver gezocht zijn maar ja,iedereen zoekt hier heeeeel ver.!!" ;D ;D ;D
-
Nog een hint, maar die verwijst een andere kant op....
het programma is van John de mol, betekent dat....
JOHN IS DE MOL!!!!
;)
mischien wel een hintje, maar ik snap de link tussen "amsterdamse grachten" en koks niet :P
-
De muzikale hint van deze week is toch: aan de amsterdamse grachten????? Of niet. NOu en Joop braakhekke ging dat in ushi en van dijk zingen.Hij is kok, en george ook. DAt is de hint!! :P
-
Deze hint gaat volgens mij niet op, want die afleveringen van ushi zijn lang geleden opgenomen. Helaas dood spoor IMHO!
-
Leuk om te lezen dat er mensen zijn die nog zo onbevangen in het leven staan dat ze hints als deze serieus nemen! Het type Jantien zeg maar.
-
Compuart, Malcolm of Broer..........'n slotje graag! :)
-
Compuart, Malcolm of Broer..........'n slotje graag! :)
Komtie.
Voor serieuze George-verdenkingen kunt u allen hier (http://www.kyrandia.nl/cgi-bin/WieIsDeMol_Forum/YaBB.cgi?board=general&action=display&num=1015421484) terecht.