Realitynet - Realitynet.org

Oudere seizoenen => Online spellen => Survivor 2005 => Topic gestart door: Molcrazy op 26-11-2005, 16:46:13

Titel: Fanclub Juudith
Bericht door: Molcrazy op 26-11-2005, 16:46:13
Club Juudith

Naam Survivor: Juudith
Leeftijd: 14
Geslacht: Vrouw

(http://i6.photobucket.com/albums/y202/daisysbucket/juudith.jpg)

Spelverloop
Week 1 t/m 2: Team Aquagonië
Week 3 t/m 5: Team Infernius
Week 6 t/m 8: Kamp Noord
Week 9: Obscura
Week 10 t/m 11: Ushaia
Week 11 t/m ?: Grim
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Daisy op 26-11-2005, 16:53:33
Beste survivor,

Je hebt de samensmelting gehaald, tijd dus voor een feestje! Bedenk het ultieme openingsfeest voor jou club. Het feest begint om 18.00 uur en duurt tot 0.00 uur. Het thema is, hoe verrassend ook, Survivor. Denk aan eten en drinken (ook voor personen onder de 16!), muziek en entertainment, maak er in ieder geval iets spectaculairs van. Maar zorg ervoor dat het binnen het thema past. Motiveer dus je keuzes.

Vanaf deze week leveren jullie de opdrachten niet meer per PM in, maar posten jullie het in jullie persoonlijke topic. Zorg dat je je gehele programma hebt gepresenteerd vóór donderdagavond 23.59 uur. Het orgineelste concept wint een zwarte stem, voor de nummer 2 ligt een witte stem klaar. Zorg dat je club tot leven komt met een ultiem openingsfeest.

En dan nog dit: om te zorgen dat wij niet jou hele topic hoeven door te spitten naar wat je allemaal bedacht hebt, zorg ervoor dat uiteindelijk alles in 1 post komt te staan. Begin deze post met: Programma Feestavond Club X (Vul op X je eigen naam in).

Succes!
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Fossiel op 26-11-2005, 17:21:38
Juudith! Jij gaat winnen, he!
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Eck op 26-11-2005, 17:58:00
Heej Juudith. Ik heb nooit bij je in het team gezeten, maar nu kan ik je dan eindelijk leren kennen.

Veel suc6 in het verdere verloop van het spel ::tandpastasmiley::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Bakkertje op 26-11-2005, 17:58:10
knock knock...Juud heel veel succes enne pas op voor de mol in dit spel...hij/zij is verdraaid goed in zijn vak ::tandpastasmiley:: ;)
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Jorg23 op 26-11-2005, 17:59:46
heej juud!
Je hebt het denk ik vrij zwaar gehad op obscura! Daarom ben je een terechte terugkomer! veel s6! ::bravo::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Nostradamus op 26-11-2005, 18:29:22
alvast succes en dat je maar ver mag komen!  ::ok::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Ongewensd Persoon op 26-11-2005, 19:12:56
He Juud! We zijn de laatste smiechters hier, maar Smiechtwerk is opgeblazen  :) Desondanks veel succes!  ::zwaai::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Eurik op 26-11-2005, 19:14:01
Veel suc6! ::bravo::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: koekoe op 26-11-2005, 19:15:55
hey hey Juudje,wat ben ik blij dat mijn "oud" kampgenootje er terug bij is  ::ok:: ::ok::  succes meid
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: juudith op 26-11-2005, 19:16:34
Dankjulliewel allemaal :)
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Nîcky op 26-11-2005, 19:26:18
Juudith jouw bewonder ik ook enorm hoor, je hebt bewezen dat je niet uit het veld te slaan ben.  ::ok::  ::ok::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Eefjuhh op 26-11-2005, 19:42:10
succes juud ::bravo::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Robbieazerty op 26-11-2005, 21:15:12
Juudith, ik heb je niet voor niets zo hoog op mijn Obscura lijstje gezet! Kick some butt!!
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Fabiann op 26-11-2005, 23:25:37
Gefeliciteerd Juuud!! Wij laten zien dat we rasechte Obscurianen zijn en dus helemaal koel zijn!! ::tandpastasmiley:: ::bravo::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Beaudelaire op 27-11-2005, 09:31:23
Kom op Juudith!! Je wint wel!
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: xmoix op 27-11-2005, 14:01:49
Welkom terug en veel succes!!  ::bravo::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: -Jutta- op 29-11-2005, 16:25:02
Last but not least! Echt heel goed gedaan dat je weer van Obscura bent terug gekomen  ::ok:: ::ok:: ::ok::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: juudith op 30-11-2005, 22:06:02
Programma Feestavond Club Juudith

Klik hier voor een filmpje (http://media.putfile.com/Survivor_0001)

Eck, Jutta, Chriz, Xmoix, Nostradamus, ikbenjorg, Koekoe, Faabjuh en Eefjuhh liepen over het prachtige strand van Ushaia.
Opeens zagen ze op de grond 3 briefjes liggen, ze zagen er ongeveer zo (http://img431.imageshack.us/img431/7893/programma3xd.jpg) en zo (http://img431.imageshack.us/img431/2108/voesellijst4if.jpg) uit, het 3de briefje werd niet teruggevonden.
"Hee, wat is dit!?" vroeg ikbenjorg zich af. "Zo te zien is het een uitnodiging voor een openingsfeest van Juudith's fanclub"... "Juudith een fanclub? Haha! Heeft ze fans dan?" Chriz keek verbaasd.
"Joh, doe is niet zo flauw!", zei ikbenjorg. Xmoix leest het 3de briefje voor:
"Hallo lieve medesurvivors,
Bij deze nodig ik jullie uit om op het openingsfeest van mijn club te komen.
Er zal vanalles te doen zijn, onder andere een grote playbackshow en een heerlijk diner.
Lees voor meer informatie het briefje met het programma even...
Het feest is morgen van 18.00 tot 0.00.. Ik hoop dat jullie allemaal komen!
Liefs,
Juudith"
"Poe.. ik heb er niet echt zin in, het is zo kinderachtig" zucht Eefjuhh. "Inderdaad, helemaal mee eens..." Sluit Jutta zich bij haar aan. Xmoix: "Ach meiden, we moeten toch maar even gaan, anders is ze zo alleen!"

*De volgende dag...*
Eefjuhh staat voor de spiegel, ze vraagt zich af wat ze aan moet trekken... Ze pakt haar mooiste rokje en een leuk roze topje. "Zo, dit staat wel leuk", Eefjuhh kijkt op haar horloge, het is al half 8! Nog maar een halfuur voor haar make-up en ze moet nog beginnen!
Eefjuhh pakt snel haar make-up tas en een spiegel, die door de helft is gebroken. Ze snijdt haar hand aan de scherven! "Oh, shit!" Ikbenjorg komt haar te hulp. "Wat zie je er leuk uit, Eefjuhh" "Nee man, zeur niet, ik heb nog geen make up op! Maar help eerst!". Gelukkig is ikbenjorg handig, hij verbindt Eefjuhh's hand en dan kan Eefjuhh weer door.
Ze doet zo snel mogelijk haar make-up op, en dan na een halfuurtje is ze klaar. Samen met ikbenjorg loopt ze naar het feest, waar de anderen al aangekomen zijn.
Dan ziet Eefjuhh dat ze hetzelfde rokje als Juudith heeft. Eefjuhh is helemaal van slag en gaat eventjes alleen ergens anders zitten...
"I predict a riot.. I predict a riot" begint Nostradamus te neuriën. Chriz vindt het allemaal een beetje overdreven. "Is dit nou zo erg? Zucht, meiden.."
Jutta: "Stel nou dat jij het zelfde rokje als Jorg aanhad, dan was je ook niet blij!" Chriz en Jorg kijken elkaar aan, en hun mond valt open... "EEN ROKJE!?" stamelt Jorg...
Dan beginnen ze met het eten... Juudith legt uit:
Voor het eten heb ik gekozen voor makkelijk te eten, lekkere, gezonde hapjes. Ik vond dit goed passen bij het tropische klimaat van ons eiland Ushaia. Alle ingrediënten zijn dan ook afkomstig van ons eigen eiland. Voor de drankjes ben ik de geheime verzameling van Daisy en Molcrazy ingedoken. Ik heb Tequilla, Rum en Dubbelfriss meegenomen. Deze kun je mengen met de sappen uit de vruchten die op dit eiland groeien.
Ik hoop dat jullie het lekker vinden! Eet smakelijk!"
Faabjuh valt meteen aan, hij heeft zware weken op het eiland Obsura achter de rug. De anderen eten iets minder, maar iederen is het er over eens dat het erg lekker is.
Als iedereen zijn eten opheeft, neemt Xmoix het woord. "Laten we gaan playbacken!"
Xmoix begint meteen zelf, met een vertolking van het nummer 'I love Rock 'n Roll' van Britney Spears. Ze playbackt geweldig... Als ze ineens wordt onderbroken door Daisy en Molcrazy, die het feest inlopen.
Daisy is boos, de jongeren onder de 16 hadden ook gedronken! Ze verwijdert meteen alle drank en zet de Dubbelfrisss uit Molcrazy's geheime verzameling neer. Eefjuhh vindt het niet erg "Ik vond die sterke drank toch niet lekker"
Dan neemt Daisy de microfoon en geeft een prachtige versie van 'The Scientist' van Coldplay. Bij de eerste zin begint ze echt te zingen, 'Come up to meet you, tell you I'm sorry. You don't know how young you are'. De monden van de Survivors vallen open... Daisy zingt prachtig! Koekoe is meteen verliefd en stamelt "Daisy..." Gelukkig is de liefde wederzijds.. "Koekoe..." klinkt uit Daisy's mond.
Daisy en Koekoe trekken zich terug, en beleven de rest van de nacht met z'n tweetjes.
Dan zet Juudith de muziek aan voor de Disco. "Heb je even voor mij?" weerklinkt uit de speakers. Er wordt flink gedanst, maar dan ziet Juudith iets. Er ontbreken 2 mensen! Nostradamus en Eefjuhh zijn weg! Juudith raakt in paniek, er zijn Survivors verdwenen! Ikbenjorg verlost haar "Kijk, daar zitten ze, romantisch met zn 2en, naar de zonsondergang kijken!" "Ohja"
Al gauw is het 0.00, en het feest is voorbij. Veel te snel, volgens sommigen. De Survivors gaan naar bed. Juudith ruimt de rommel op, en gaat ook naar bed.
Ze wil goed uitgerust zijn, want morgen is een belangrijke proef...
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Ongewensd Persoon op 30-11-2005, 22:15:56
Hehe, ik zie er echt wel vet uit.  ::tandpastasmiley::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Ongewensd Persoon op 30-11-2005, 22:17:13
Geweldig filmpje!  ::rofl:: Jij verdient om te winnen wat mij betreft  ::ok::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Jorg23 op 30-11-2005, 22:27:09
Programma Feestavond Club Juudith

Klik hier voor een filmpje (http://media.putfile.com/Survivor_0001)

Eck, Jutta, Chriz, Xmoix, Nostradamus, ikbenjorg, Koekoe, Faabjuh en Eefjuhh liepen over het prachtige strand van Ushaia.
Opeens zagen ze op de grond 3 briefjes liggen, ze zagen er ongeveer zo (http://img431.imageshack.us/img431/7893/programma3xd.jpg) en zo (http://img431.imageshack.us/img431/2108/voesellijst4if.jpg) uit, het 3de briefje werd niet teruggevonden.
"Hee, wat is dit!?" vroeg ikbenjorg zich af. "Zo te zien is het een uitnodiging voor een openingsfeest van Juudith's fanclub"... "Juudith een fanclub? Haha! Heeft ze fans dan?" Chriz keek verbaasd.
"Joh, doe is niet zo flauw!", zei ikbenjorg. Xmoix leest het 3de briefje voor:
"Hallo lieve medesurvivors,

Ikbenjorg behoort met een hoofdletter geschreven te worden ::jaja::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Nostradamus op 30-11-2005, 22:31:58
Geweldig filmpje!  ::rofl:: Jij verdient om te winnen wat mij betreft  ::ok::

sluit mij hierbij aan.... Leuke rol heb ik trouwens!
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Fabiann op 30-11-2005, 22:45:44
Koel filmpje Juudd!!! Wie ben ik?  ::) ::bravo:: ::bravo::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: koekoe op 30-11-2005, 23:14:54
PRACHTIG JUUDJE,en ik zonder mij af samen met Daisy?  :P :P :P

spijtig dat het een fictief spel is he,anders zou ik zeggen,mensen trek jullie plan,wie er wint is mij om het even, want ik heb nu andere dingen aan mijn hoofd

IK KOM ER DIRECT AAN SCHAT  :-* :-* :-* :-*

* staat Daisy daar te zingen;koetje,heb je even voor mij? lalalalalala  ::tandpastasmiley:: ::tandpastasmiley::
om ontopic te blijven;GOED GEDAAN MEID  ::ok:: ::ok:: ::ok::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Guikie op 30-11-2005, 23:39:44
 ;D D**N Juud mooi gedaan  ::jaja::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: juudith op 1-12-2005, 08:50:07
;D D**N Juud mooi gedaan  ::jaja::
Nuh-uh.. D**n heeft geen enkele rol gehad ;D
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: -Jutta- op 1-12-2005, 14:13:40
Leuk gedaan  ::ok::

En hoe wist je van Nostra en...  ;D ;D ;D

En Koekoe draagt een HELE foute broek  ;D
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: juudith op 1-12-2005, 15:22:48
Voor de mensen die zich afvragen wie wie is:
Chriz:(http://img128.imageshack.us/img128/7581/chriz5ze.jpg)
Eck: (http://img128.imageshack.us/img128/6637/eck14nm.jpg)
Eefjuhh: (http://img128.imageshack.us/img128/6282/eef13as.jpg)
Faabjuh: (http://img128.imageshack.us/img128/2750/faab11ir.jpg)
Jorg: (http://img128.imageshack.us/img128/5043/jorg12xf.jpg)
Jutta: (http://img128.imageshack.us/img128/9035/jut11mz.jpg)
Juudith: (http://img128.imageshack.us/img128/9356/juu11lt.jpg)
Koekoe: (http://img128.imageshack.us/img128/6120/koekoe0wt.jpg)
Nostra: Niet te zien in filmpje
Xmoix: (http://img128.imageshack.us/img128/3802/xmoix14hd.jpg)
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: juudith op 1-12-2005, 15:24:34
Ohja:
Daisy: (http://img128.imageshack.us/img128/5945/daisy3uc.jpg)
Molcrazy: (http://img128.imageshack.us/img128/1644/mc29lf.jpg)
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Eefjuhh op 1-12-2005, 15:26:22
geweldig ::rofl::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: juudith op 1-12-2005, 15:27:11
Ik vond het toch wel een ramp dat je mijn rokje aantrok, hoor >:D
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Eefjuhh op 1-12-2005, 15:34:42
Ik vond het toch wel een ramp dat je mijn rokje aantrok, hoor >:D
:\'(
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: -Jutta- op 1-12-2005, 16:01:47
Koekoe heeft nog steeds een zeer foute broek  ::rofl:: ::rofl:: ::rofl::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Ongewensd Persoon op 1-12-2005, 17:06:18
en hoofd
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: koekoe op 1-12-2005, 18:23:04
  Daisy,snoezepoes,ze lachen met mij  :\'( :\'(  wil je hen daarvoor een berisping geven? honneponneke?  :-* ::hug:: ::love::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: xmoix op 1-12-2005, 20:17:03
Super tof!!!  ::bravo:: ::bravo:: ::bravo:: ::bravo:: ::bravo::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Fossiel op 6-12-2005, 21:05:41
Juudith :(
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: -Jutta- op 6-12-2005, 21:07:21
Jammer Juud, maar ik heb je al verteld dat ik je te gevaarlijk vind  :-\\
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Fabiann op 6-12-2005, 21:10:53
Jammer, ex-kampgenoot-oud-medeobscuriaan, Wauw wat een woord! ::hug:: ::bravo::
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Jorg23 op 6-12-2005, 21:50:50
erg jammer juud, ik hoop dat je veel pelzier nog hebt op de grim :-*
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: xmoix op 6-12-2005, 21:55:00
succes op Grimm!!  ::bravo:: En ik zal je stiekem wel missen denk ik!
Titel: Re: Fanclub Juudith
Bericht door: Ongewensd Persoon op 7-12-2005, 23:00:55
Hey Jude!

Grimm-sister, ik hoop dat we Robbie en Megans ass kicken, simpelweg omdat zij er al een week langer zitten en we zijn dan voor definitief uitschakelen. Gnagnagna, maar t kan verkeren. De RN-boot is groter dan de Chriz-boot momenteel en Megan is natuurlijk ook een Chriz-fan!  ::ok::