Realitynet - Realitynet.org

Off topic => De Huiskamer => Topic gestart door: Kenner op 12-01-2003, 19:45:55

Titel: verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Kenner op 12-01-2003, 19:45:55
Vertelt u maar als u wil, graag met redenatie erbij....

nog geen id wat te stemmen, doe de stemwijzer !  :D

http://www.stemwijzer.nl/tweedekamer/sw/app.html (http://www.stemwijzer.nl/tweedekamer/sw/app.html)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Robbieazerty op 12-01-2003, 19:56:19
Ik stem helemaal niet!  >:( *stampt met voet op grond*

Maar ik mag het dan ook niet in Nederland. Anyway, ik ben moedig aan de test begonnen, heb de eerste 10 vragen gedaan en vond het toen wat saai en heb de rest met geen mening beantwoord. Resultaat:Lijst Pim Fortuyn, Leefbaar Nederland en CDA evenveel (en meeste) overeenkomst en weinig overeenkomst met SP.







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Annemieke op 12-01-2003, 20:01:54
Ik heb de test ook gedaan en had volgens die vragen de meeste overeenkomst met Groenlinks en minste met LPF :).

Maar kheb over heel veel dingen niet echt zo'n duidelijke mening hor...







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: jummer op 12-01-2003, 20:11:10
Ik heb de test gedaan PvdA en SP gelijk!

Gevoelsmatig zeg ik PvdA.

Ik zat laatst in een restaurant in Oss. Naast mij zat Jan Marijnissen, het is eigenlijk maar een hele eenvoudige kerel die ontzettend goed zijn kont tegen de krib kan gooien. Maar regeren: Nee.

De peilingen zorgen ervoor dat hij zich als een bink gaat gedragen, onderbouwd niks en lult als een kip zonder kop (hij werkte toch ooit bij Unox).

Ook de manier waarop hij vrouw en dochter de politiek in werkt zet mij toch aan het nadenken. Als hun in de regering komen. En hun beluiten 's avonds tijdenshet nuttigen van een bord zuurkool met (Unox) rookworst voor een nieuw wetsvoorstel, dan is de halve fractie van de SP het er al mee eens.

Dus stem als vanouds Tegen de SP!

gaan ze weer lekker oppositie voeren.







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Den_Hugo op 12-01-2003, 21:00:12
::) Je kunt zeggen wat je wil, maar ik stem gewoon SP  ;)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Han13 op 12-01-2003, 21:11:29
Heb ik de test eindelijk helemaal ingevuld, krijg ik 'de pagina kan niet worden weergegeven' en kan ik de uitslag dus niet zien.  :(

Ik maar weer opnieuw invullen en weer 't zelfde liedje!  >:(

De derde keer invullen is 't helemaal gelukt tot aan 't stemadvies. Ik heb de meeste overeenkomst met Groenlinks. En daarna op 'n goede tweede plaats de PvdA en de SP. Ik heb de minste overeenkomsten met CDA en VVD.

Wel weer verassend deze uitslag. Ik had niet verwacht dat ik 't zo oneens ben met de standpunten van 't CDA en de VVD. Dat Groenlinks hoog zou scoren had ik eigenlijk al 'n beetje verwacht.  :)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: ovide op 13-01-2003, 10:32:40
Ik heb bij de vorige verkiezingen de stemwijzer gemaakt. Ik kwam toen bij CDA uit, een partij waarop nooit, maar dan ook nooit zou stemmen. Waarom dat kan ik maar beter niet uitleggen, want dan heb ik drie keer de maximale berichtlengte nodig en dan krijgen we weer zo'n discussie enz.
Vorige week stond er bij ons in de krant een hele pagina met de standpunten van alle partijen mbt een tietal onderwerpen. Dat ga ik maar eens doorlezen en dan beslissen.
Ik vind het trouwens vreemd dat wij niet zo'n stemlijst hebben gekregen deze keer. Normaal zat dat altijd bij die oproepkaarten, maar nu niet. Heeft niemand er een, of is dit een foutje van onze vrienden van TPG post?







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Pino op 13-01-2003, 11:06:48
Bij de vorige verkiezingen de stemwijzer gebruikt: SP.
Dit keer ook weer ingevuld: PvdA, met SP en GroenLinks als goede tweede cq derde. Maar dit was alweer een paar weken geleden, dus ik doe hem deze week nog maar eens een keertje voordat ik naar de stembus (computer) ga. En dan ga ik er ook eens opletten van welke partij(en0 ik het verst af sta, dat heb ik nu nog niet gedaan en dat is ook wel leuk om te weten.







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Kenner op 13-01-2003, 11:09:51
Ik ga voor SP ( dat wil zeggen als ik ging stemmen  ;D )







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Elmar op 13-01-2003, 13:03:24
Mij wordt aanbevolen om op de LPF of op leefbaar nederland te stemmen, maar helemaal niet op D66
Maar ik mag pas over een half jaartje stemmen...

Heeft niemand er een, of is dit een foutje van onze vrienden van TPG post?
Wij hebben er wel één, maar dat heeft nix met de TPG post te maken, hij komt gewoon een paar dagen later.







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: fenn op 13-01-2003, 17:22:18
Ik ga toch maar weer voor Groenlinks!
Jammer dat rosemoller weg is...maar toch ook wel s goed dat er een vrouw bovenaan de lijst staat! Emancipatie he  :D

Ik kwam op groenlinks bij de stemwijzer, als tweede SP...dan alle andere redelijk linkse zooi...en toen kwam de andere rechtse kant een beetje opdagen. Dus duidelijk voor mij.







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Lucretia op 13-01-2003, 19:34:39
eej fenssie, voor mij t zelfde, Groenlinks! ( tsja..schoolverkiezingen dan :P ) en die stond ook bovenaan op mn advies ;)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: WCEend op 13-01-2003, 19:52:18
Schoolverkiezingen -> Groenlinks. Voornamelijk door het immigratiebeleid, stembeleid voor allochtonen na een succesvolle integratie na x aantal jaar.







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Malcolm op 13-01-2003, 21:51:42
Ik vind het trouwens vreemd dat wij niet zo'n stemlijst hebben gekregen deze keer.
Dan hebben wij de jouwe, want wij kregen er twee in de bus.  ;D







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: mollemans op 14-01-2003, 11:08:42
eh heel eenvoudig, SP is en blijft een oppositie partij en kan alleen vanuit die positie iets goeds doen, heeft te weinig stem en mensen om vanuit de regering een goede bijdrage te leveren.

CDA noch het een noch het ander, ik kies niet dus kies ik CDA, zoiets. en het woorden christen alleen al is zeker niet meer van deze tijd>

VVD nou ja iedereen die me kent zal wel weten dat ik dara zeker niet voor zal gaan, strookt geheel niet bij mijn visie, op alles wat leeft.

Het liefst zou ik de communistische partij nederland stemmen maar na het horen van een interview met die lijsttrekker op radio brabant denk ik echt, geef eens antwoord op gestelde vragen ipv te zwammen over je stokpaardjes.Het ging weer eens over allochtonen en de verplichting om nederlands te leren, antwoord, ik denk niet dat er groepen allochtonen zijn die geen nederlands willen leren. Nou ja , weg ermee>

Groen Links of PVDA, kiezen voor deen reeds geaccepteerde partij of toch nog steeds de partij die gesitueerd wordt als een jonge erbelse liga, zeker nu het kopstuk is vervangen, laat ik dan toch maar gaan voor de vernieuwing in de regering en Groen Links stemmen.

Veel maakt een partijprogramma niet echt uit want het is veel geschreeuw en helaas heel weinig wol. Kiezers binnenhalen is 1, de afspraken waarmaken iets heel anders, zeekr gezien de europese 1 wording en het werken aan algeheel geldende regels en wetten binnen het europees bestel. Nederland is gewoon te klein om een afwijkende stem te hebben op cruciale zaken, zoals allochtonen beleid, werkelooshied en economie.







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: D**n op 14-01-2003, 14:04:26

Het liefst zou ik de communistische partij nederland stemmen maar na het horen van een interview met die lijsttrekker op radio brabant denk ik echt...
RADIO BRABANT! OMROEP BRABANT!









Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: mollemans op 14-01-2003, 14:27:52
so whats in a name, het is en blijft een onbeduidend provinciale radio-omroep.

De boodschap van dat interview zei me meer dan de naam van die omroep.







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: D**n op 14-01-2003, 14:32:16
het is en blijft een onbeduidend provinciale radio-omroep.
::)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: mollemans op 14-01-2003, 14:43:08
als het landelijk bekendheid had had het geen omroep brabant geheten , denk ik ;D







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Annemieke op 14-01-2003, 15:39:49
ahhhhhhhhhhhhhhh... ::) doe nou een btje lief over Omroep Brabant... arme Daantje... ;D







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: mollemans op 14-01-2003, 15:45:26
omroep Brabant, niks op tegen hoor. alleen het accentje is wat minder, zeg ik die zelf ook uit die provincie afkomstig ben dus er iets over mag zeggen.

Nogmaals het ging me niet om de radiozender maar om dat interview met het kopstuk van de communisctisch partij nederland en dat hij geen antwoord gaf op de vragen gesteld.







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: @miesh op 14-01-2003, 16:56:28
kuch, nogal verrassend deze stemwijzer ::)
Veel overeenkomst met de SP :o, heb al helemaal nix met die Marijnissen (behalve dan, dat ie voor Feyenoord is ;) ) enne, daarna Groenlinks. (als Rosenmuller dr nou nog was,.,.) En dan een heel klein beetjuh overeenkomst met de CU... en het minste overeenkomst met de VVD,LPF en LN
nouja, ik mag tog nog nie stemme ::)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: jummer op 14-01-2003, 17:08:48
't verkiezingsprogramma is pas een belangrijk onderdeel tijdens de formatie van het kabinet.

Groenlinks roept dan bijvoorbeeld, wij willen op zich alle proefdieren in Nederland gewoon hun werk laten behouden in deze tijd van economische teruggang. Maar dan willen wij wel de minister van Milieu leveren.

De SP wil heel graag alle ideeen laten varen op het gebied van de nederlandse infrastructuur in ruil voor meer geld voor de sociale uitkeringen. (Hun zetels kelderen zo hard, dat ze dat geld nog hard nodig zullen hebben).
 

Kortom, verkiezingen en regeren is gewoon ordinaire handjeklap/veehandel (en das ook Brabants)


Nog even over Omroep Brabant:

SBS6 heeft Piet Paulusma, Omroep Brabant heeft Johan Verschuren. En dat alleen al is de moeite waard om te luisteren.








Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: mollemans op 14-01-2003, 18:00:01
is dan ook het enige leuke, van de week omroep Brrrrrrrabant


Hoe jaag je een kleumende allochtoon voor je voordeur weg, geef de pizzaboer zijn geld... ik vond hem leuk







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: WCEend op 14-01-2003, 18:02:12
Laten we het hier nou niet over omroep Brabant gaan hebben, als iets niet met de verkiezingen te maken heeft... moet er weer gesplitst enzo gaan worden ;)

Citaat
Veel overeenkomst met de SP , heb al helemaal nix met die Marijnissen (behalve dan, dat ie voor Feyenoord is ) enne, daarna Groenlinks. (als Rosenmuller dr nou nog was,.,.) En dan een heel klein beetjuh overeenkomst met de CU... en het minste overeenkomst met de VVD,LPF en LN

Wat maakt het in feite nou uit wat je in overeenkomst hebt met de lijsttrekker? Het is de bedoeling dat ze als een politieke partij functioneren met een programma, de lijstrekker bepaalt niet wat er gebeurt in Nederland. Dus, wat maakt het uit of je op Rosenmöller of op Halsema stemt volgens jou?







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Pino op 14-01-2003, 18:07:58
Dat zou niets uit moeten maken, maar dat gebeurt toch denk ik. Als iemand je wel of niet aanspreekt laat je je daar toch door beinvloeden. Een lijsttrekker is, zeker in deze tijd met al die tv optredens, toch het gezicht van een partij.
Ik heb overigens net de stemwijzer weer ingevuld: wederom PvdA. Partij waar ik het verst van af sta: VVD met CDA als goede tweede.

En dat terwijl er zo'n leuk interview met Jan Marijnissen op de site van de U2 fanclub staat. Zou ik niet gewoon op een U2 fan moeten stemmen? Per slot van rekening kwam SP bij mij als goede 3e uit de stemwijzer?








Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: mollemans op 14-01-2003, 18:08:07
geen bal en ook dit keer maakt de kleur niet uit.

Maar ook het programma mag gerust met een tikkeltje zout genomen worden , het is tenslotte bedoeld om stemmers te winnen.







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: @miesh op 14-01-2003, 19:44:45
Citaat
Wat maakt het in feite nou uit wat je in overeenkomst hebt met de lijsttrekker? Het is de bedoeling dat ze als een politieke partij functioneren met een programma, de lijstrekker bepaalt niet wat er gebeurt in Nederland. Dus, wat maakt het uit of je op Rosenmöller of op Halsema stemt volgens jou?
Nou, het maakt voor mij wel uit. Mss zou het niet moeten, maar het beínvloed mensen tog zowiezo al denk ik. Want zoals Pino ook zegt, Halsema is nu bv hét gezicht van Groenlinks. En als ik ga stemmen, wil ik wel zo'n beetje achter de lijsttrekker van de partij staan. Als je nou egt iemand helemaal niet mag, maar je blijkt het dus wel erg eens te zijn met waar de partij voor staat, dat ben ik tog niet zo snel geneigd om op die partij te gaan stemmen :-[







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: jummer op 14-01-2003, 19:53:30
Uiteraard is de sympathie die je voor een lijsttrekker voelt belangrijk. Hij/zij is per slot van rekening het gezicht van de partij (bij de PvdA staan er alleen wat meeren mensen op het affiche)!

Ik stem zowieso nooit op de nr.1 (of hij moet bij mij in de straat wonen).

Ik kijk meestal naar degene op de kieslijst die dicht bij mij in de buurt woont. Klinkt misschien gek, maar als die partij het verknalt in mijn ogen, heb ik het gevoel dat ik bij hem of haar thuis verhaal kan halen.

Ik doe het niet! Het gaat om het gevoel. En daar draait kiezen in mijn ogen om.







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Malcolm op 14-01-2003, 20:21:35
Ik stem zowieso nooit op de nr.1
Wat nou als je de vorige keer op Wouter Bos, Gerrit Zalm, Femke Halsema of mat Herben hebt gestemd? Stem je er nu dan niet meer op, alléén omdat hij of zij nu op 1 staat?







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: WCEend op 14-01-2003, 20:49:26
geen bal en ook dit keer maakt de kleur niet uit.

Maar ook het programma mag gerust met een tikkeltje zout genomen worden , het is tenslotte bedoeld om stemmers te winnen.

Helemaal mee eens, in feite is het gewoon één grote loterij, je weet in feite niet hoe een partij in werkelijkheid gaat regeren, ook vanwege regeringsakkoorden bijvoorbeeld.

Citaat
Nou, het maakt voor mij wel uit. Mss zou het niet moeten, maar het beínvloed mensen tog zowiezo al denk ik. Want zoals Pino ook zegt, Halsema is nu bv hét gezicht van Groenlinks. En als ik ga stemmen, wil ik wel zo'n beetje achter de lijsttrekker van de partij staan. Als je nou egt iemand helemaal niet mag, maar je blijkt het dus wel erg eens te zijn met waar de partij voor staat, dat ben ik tog niet zo snel geneigd om op die partij te gaan stemmen

Ik kan begrijpen dat een lijsttrekker je kan beïnvloeden (hij of zij is daar immers voor). Maar toch, ook al vind ik bijvoorbeeld Gerrit Zalm niks, maar de standpunten van zijn partij spreken me aan, overweeg ik toch op de VVD te zullen gaan stemmen.

Voor de rest heb ik aan Jummer dezelfde vraag als Malcolm, een beetje vaag vind ik het.







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Elmar op 14-01-2003, 20:56:22
;D Haha, weet je wat grappig is? Mijn zus komt er net achter dat ze de persoon die als eenalaatste staat op de lijst van Leefbaar Nederland, persoonlijk heeft gekend ;D







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: D**n op 14-01-2003, 21:09:40
;D Haha, weet je wat grappig is? Mijn zus komt er net achter dat ze de persoon die als eenalaatste staat op de lijst van Leefbaar Nederland, persoonlijk heeft gekend ;D
WOW schokkend nieuws
(of beter: schokkend ouds :P)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Elmar op 14-01-2003, 21:27:52
Voor jou ja







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: juultjuh op 14-01-2003, 22:33:37
Ik weet dus ab so luut niet wat ik moet stemmen he

bah

elke partij heeft wel iest waar ik het dus echt niet mee eens ben... Bij de ene wat meer dan de ander...en met die stemwijzer wordst ik ook al niet veel wijzer hahaha

duss nouwja heb nog een week ahahha







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: jummer op 15-01-2003, 10:11:27
Kiezen is ook niet makkelijk, daarom ben ik erg voor een referendum!

Ook zou je eigenlijk van de verschillende partijen afmoeten en stemmen a.d.h.v. een soort stemwijzer. Met verschillende stellingen waar je het wel of niet mee eens bent. Op deze manier kun je EN je stem laten horen EN een via meerderheid van stemmen een beleid voeren.
Je houd dan alleen regeringsleiders over!

Bestaat zo'n systeem eigenlijk al?
Wie weet zijn er staatsinrichting-deskundigen onder onze mol-fans!







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: @sjuh op 15-01-2003, 13:21:48
Ik was al voor SP en bij mij uit de test kwamen groenlinks en SP gelijk uit. Maar ik vindt alles best. Zolang CDA maar niet wint (kwam ook uit in de test helemaal onderaan) Want ik vind die balk ellende zo eruuuuuuuug Hij weet echt niks! Ik zag pas het lijstrekkers debbat (of zoiets) op tv en de lijsttrekker van SP lulde die balk ellende zo erg uit! elke keer opnieuw en dan probeerde die balk ellende dat bij hem maar dat lukte niet want dan haalde hij zich zelf steeds weer onderuit! Help!!!! moet die vent dan on land regeren?????????????? LIEVER NIET







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: WCEend op 15-01-2003, 16:27:26
Zolang CDA maar niet wint (kwam ook uit in de test helemaal onderaan) Want ik vind die balk ellende zo eruuuuuuuug Hij weet echt niks! Ik zag pas het lijstrekkers debbat (of zoiets) op tv en de lijsttrekker van SP lulde die balk ellende zo erg uit! elke keer opnieuw en dan probeerde die balk ellende dat bij hem maar dat lukte niet want dan haalde hij zich zelf steeds weer onderuit! Help!!!! moet die vent dan on land regeren?????????????? LIEVER NIET

Balkenende weet niks? Ik vind hem altijd wel overkomen als iemand die gestudeerd heeft (kan persoonlijk liggen natuurlijk?!). For Your Information: hij heeft ons land al geregeerd. Ik ben ook geen fan van het CDA, maar ik denk niet dat het aan het CDA heeft gelegen dat het kabinet is gevallen - al heeft Balkenende wel het kabinet met LPF samengesteld (niet dat hij veel keus had overigens).









Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Elmar op 15-01-2003, 16:29:03
Ik heb gehoord dat het kabinet niet is gevallen, maar dat Balkenende het heeft laten knallen, of is dat onzin?? Zo goed ben ik daar nu ook niet van op de hoogte...







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: WCEend op 15-01-2003, 16:30:33
Balkenende heeft uiteindelijk besloten het vertrouwen in het kabinet op te zeggen (wat naar mijn mening terecht was, veel vertrouwen had Nederland volgensmij ook niet meer in Balkende I).







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: jummer op 15-01-2003, 18:22:12
Ondanks het feit dat ik nooit CDA zal stemmen, vind ik Balkenende slimmer en beter in zijn werk dan Marijnissen, Halsema, Herben, Zalm of wie dan ook!
 







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Lucretia op 15-01-2003, 18:32:19
zooooow ik heb al gestemd haha :P







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Kenner op 15-01-2003, 19:37:56
Probleem met balkenende in de verschillende tv-uitzendingen is dat hij nergens duidelijk antwoord op kan ( of wil  ??? ) geven. Altijd maar bang zijn om iets verkeerds te zeggen. Die man moet eens gewoon zeggen waar het op staat en niet meneer de ex-ministerpresident uit blijven hangen







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: jummer op 15-01-2003, 20:00:15
Als je je laat gaan (als de-militair minister president of niet) dan loop de pijlsnel achteruit in de peilingen. Kijk maar naar de SP!







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: WCEend op 15-01-2003, 22:39:42
Probleem met balkenende in de verschillende tv-uitzendingen is dat hij nergens duidelijk antwoord op kan ( of wil  ??? ) geven. Altijd maar bang zijn om iets verkeerds te zeggen. Die man moet eens gewoon zeggen waar het op staat en niet meneer de ex-ministerpresident uit blijven hangen

Ik heb dit gevoel bij een heleboel politici, de meeste gasten bij bijvoorbeeld Barend & van Dorp geven nooit recht door zee antwoord, gewoon omdat ze dit niet (mogen) van de campagneleiders.

Trouwens, maandag schoolverkiezingen ;).







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: @sjuh op 16-01-2003, 12:14:10
Ik weet dat balkenende ons land al een keer heeft geregeerd. En waar liep dat op uit?? Ok LPF is ook niet bepaald een goede keus nee. Maar idd balkenende heeft het kabinet laten knallen ja. Maar wel omdat iedereen (incluief balkenende) steeds ruzie had met LPF. Als ze gewoon als volwassenen met elkaar omgingen had het niet Zo hoeven komen!







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: jummer op 16-01-2003, 13:31:31
Zalm trok de stekker er toch uit?







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Annemieke op 16-01-2003, 15:21:00
(of beter: schokkend ouds :P)
idd ik wou al zeggen: "komt er net achter???" :P







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: jummer op 16-01-2003, 17:09:29
"komt er net achter???" :P

 NET is dat Gronings voor NIET of bedoel je ook echt NET!








Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: @miesh op 16-01-2003, 17:16:59
Citaat
Balkenende weet niks? Ik vind hem altijd wel overkomen als iemand die gestudeerd heeft (kan persoonlijk liggen natuurlijk?!).
Ja, ik vind hem ook wel overkomen als iemand die gestudeerd heeft. Heeft ie ook, tog? ;) Ik heb wel wat met Balkenende, maar iig draait ie nog wel eens (lees: vaak) om zijn antwoorden heen. En soms zit ie heel verhaal te praten, en dan komt het dus op nix uit, of de helft van de mensen snappen het niet ::)

Citaat
Maar wel omdat iedereen (incluief balkenende) steeds ruzie had met LPF.
tja, vind je et gek?
Citaat
NET is dat Gronings voor NIET of bedoel je ook echt NET!
ik hou ut op un typefout :D en ze komt niet uit Groningen, tog Annemieke? ;)vergeef me als ik het fout heb ::)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Annemieke op 16-01-2003, 18:33:02
ik hou ut op un typefout :D en ze komt niet uit Groningen, tog Annemieke? ;)vergeef me als ik het fout heb ::)
hahahaha, nee, ik kom niet uit Groningen (ben er pas 1 keer geweest, voor de open dag vd universiteit), maar het was geen typfout hoor, lees maar terug naar Elmars post (wel een eind hiervoor hoor), ik bedoelde echt NET (drie letters :P), en dat was dan zeg maar sarcastisch omdat ze er al dagen geleden achter was gekomen, want ik was er zelf bij, en dat vond ik dus geen 'net' maja goed lekker offtopic... maja ik kan natuurlijk niet toestaan dat jullie mij onterecht van typfouten beschuldigen :P







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Malcolm op 16-01-2003, 19:13:21
balkenende heeft het kabinet laten knallen ja. Maar wel omdat iedereen (incluief balkenende) steeds ruzie had met LPF.
het was niet zo dat iedereen ruzie had met de LPF, maar dat iedereen binnen de LPF ruzie met elkaar had. Het CDA en de VVD waren dat dat beu. Toen hebben Verhagen (fractievoorzitter CDA) en Zalm er samen de stekker uitgetrokken.

Zelf vind ik dat Balkenende dat had moeten doen, maar hij heeft het dus overgelaten aan de 2 fractievoorzitters.







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Jane op 18-01-2003, 17:42:51
Die stemwijzer is natuurlijk wel een interpretatie van wat een aantal mensen vinden van de verkiezingprogramma's. Verder weegt ieder onderwerp even zwaar (tenzij je er gewicht aan hangt), en kan je dus makkelijk op verkeerde dingen uitkomen. Ik zou er niet al te veel waarde aan hangen. De meeste dingen worden toch veel te beperkt bekeken door die makers. Helaas    ???

Veel verstandiger: Lees de speerpunten van de partijen op hun eigen site.

En, kijk ook gelijk even hoe ze van plan waren alles te realiseren, want leuke plannen zijn leuk (ik wil ook wel naar Australië op vakantie ;D), maar als je er niet kan komen of niet kan betalen, kan je het beter gelijk vergeten. ::)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: fenn op 18-01-2003, 19:27:32
heeeeeeee jane das lang gelede weer!
Gelijk hebbie trouwens wel over die partijen en de programma's

Verder hoop ik nog zoooooo dat Balkenende geen M.P wordt! Die plannen van hem.... :-[ :-X :'(
Brrrr krijg t er benauwd van...vooral wat in de volkskrant stond van de week over nog meer en bredere snelwegen, en alle dier- milieu onvriendelijk zooi.

Daar ben ik als groen vegetarisch dierenvriendinnetje wel tegen natuurlijk  ;D :D

 :-*







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: juultjuh op 19-01-2003, 12:44:36
Pfff ik vind het echt moeilijk, maar ik denk dat ik dit jaar beter een strategische stem kan gaan doen. Ik heb altijd op groenlinks gestemd, omdat die partij toch de meeste punten heeft waar ik het mee eens ben (neej ik draag geen geitenwollensokken) maar omdat deze partij toch niet de grootste wordt zal ik ws 1 partij kiezen die daar in de buurt ligt....







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: fenn op 19-01-2003, 16:28:51
is het dan zo vanzelfsprekend dat mensen die groenlinks stemmen, geitenwollensokken dragen?!







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: juultjuh op 19-01-2003, 16:33:39
neeh hoor hahaha , maar dat hoor je toch heel vaak (tenminste ikw el als ik evrtel waar ik op stem hihi)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: fenn op 19-01-2003, 17:12:26
Haha ja klopt, maar omdat ik t nu weer hoor, en je zegt dat jij t vaak hoort...moe je nie overnemen dan van die andere :P ;)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: WCEend op 19-01-2003, 17:23:29
Dus Juul, jij stemt niet op GL omdat ze niet de grootste worden?  ???







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: fenn op 19-01-2003, 17:41:15
ja zo worden ze ook nooit de grootste
Ik kan ook wel PVDA gaan stemmen, maar dan laat ik groenlinks kleiner en kleiner worden, en ik heb liever groenlinks dan PVDA. PVDA natuurlijk wel liever als cda en die 'zooi' maarja..moet toch iets







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Cora Bora op 20-01-2003, 09:55:17
ik heb altijd sp gestemd, en daarvoor groen links. ik vind nu alleen dat de sp vrij rechts is in het vreemdelingen en integratiebeleid, en dat vind ik niet ok. dus dan maar groen links, die zijn wat dat betreft een stuk rooier en socialer!







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Beat op 20-01-2003, 19:47:36
Gewoon weer SP, de enige echte integere partij van Nederland.







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Cora Bora op 20-01-2003, 20:15:28
ik twijfel nog een beetje pieter!  ;D







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Beat op 20-01-2003, 22:39:59
Dan heb ik nog een dag om je over de streep te trekken Cora ;D







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Stormpie op 20-01-2003, 22:55:35
dat wordt praten, chatten, mailen als brugman Pieter...  ;D







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Cora Bora op 20-01-2003, 23:16:57
weet je wat het is, ik vind alles ok aan de sp  :D behalve dat integratiebeleid. en dat vind ik erg belangrijk, snappie........







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Beat op 20-01-2003, 23:41:08
Integratiebeleid van de SP is beslist niet verkeerd Cora, wijkt nauwlijks af van dat van dat van Groenlinks. En doe het anders voor mij ;)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Cora Bora op 21-01-2003, 08:50:06
ok, ik doe het voor jou, maar dan ook alleen voor jou pietertje!  :-*  ;)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Stormpie op 21-01-2003, 09:59:54
dat is snel  ???

beetje discussie zou wel leuk zijn...  :P







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Cora Bora op 21-01-2003, 10:02:40
ach, don't worry.......toch oncontroleerbaar  ;)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Stormpie op 21-01-2003, 10:21:33
Voor mij dus ook SP.. <ik heb iets met Jannen>







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Beat op 21-01-2003, 13:57:10
Het is inderdaad niet controleerbaar Coor, maar nu reken ik wel op je :-* ;)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Cora Bora op 21-01-2003, 13:58:58
ok op naar de 18 voor jan! :D
omdat 't pieter 't zo graag wil...







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Jane op 21-01-2003, 19:20:07
He Fen, leuk he! We zijn weer allemaal van de partij zo rond de Mollige feestdagen. Het is echt erg, ik verwaarloos mijn studie nu al!. Hoe is ie met jou?

Verder even tegen de mensen die zo fanatiek een partij aanhangen (GL???), Ik hoop dat jullie wel weten waar je op stemt, en dat er meer in zit dan een natuurbeschermend deel. Ik ben zelf erg voor een goed milieubeleid, ik ben bezig met een certificaat in die richting, dus. (nederland heeft misschien wel het beste milieubeleid van de wereld, remember that!) Ik weet alleen wel dat die ideeen onhaalbaar zijn, zeker op korte tijd. Maar, als je weet wat je stemt, laat je niet van de wijs brengen, gewoon gaan stemmen. Het is goed dat er wat oppositie is die dat deel van de wereld onder de aandacht houdt.

Zoals ik al eerder heb gepost, als je nu nog twijfelt, ga de speerpunten af en het haalbaarheidsniveau van de partijen. Dan kan je eigenlijk alleen maar ondebouwd kiezen en das juist zo belangrijk!

Succes allemaal morgen!!!!

Fen, mag jij al stemmen?







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Pino op 21-01-2003, 19:57:58
Voor de liefhebbers:
Vanavond om 20:30 uur, op nederland 2, een uitzending van Dit Was Het Nieuws, in het teken van de verkiezingen, met Jan Marijnissen (een groot U2 fan, maar dit terzijde ;D) als gast.

Groetjes Pino







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Beat op 21-01-2003, 21:53:39
En een sterke aflevering van DWHN was het ;D

Alleen jammer dat het zo kort was.







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: WCEend op 22-01-2003, 07:51:27
Die Zalm... werd zelfs nog door Balkenende weggevaagd ;). Maar goed, iedereen veel wijsheid voor in de stemhokjes vandaag :).

(Groen)links stemmen dus ;)







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: fenn op 22-01-2003, 09:53:38
He Fen, leuk he! We zijn weer allemaal van de partij zo rond de Mollige feestdagen. Het is echt erg, ik verwaarloos mijn studie nu al!. Hoe is ie met jou?

Fen, mag jij al stemmen?

Heyhey jane! Ja gaat heel goed hiero met mij, thnx! Leuk dat je weer op t forum bent!
En jaaa joh al 2de keer dat ik ga stemmen  ;D Ben van april 18, bijna 19 dus al (pfoeh das oud). Maare dus vorige keer mocht ik ook al!
En ik stem groenlinks....ik ben als eerste links, en of ze nu de natuur en dieren en al die problemen meteen kunnen oplossen of niet...ze denken er tenminste bj na. verders is een vrouwelijke lijsttrekker ook wel goed!

Doegies toto snel...
Ik ga nu naar t stemhokkie haha
 :-* :-* :-*







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Cora Bora op 22-01-2003, 12:11:13
ok stemmen al gebeurd....toch maar SP!
zal pieter wel opgelucht zijn......  :D







Titel: Re:verkiezingen : wat stemmmen de widm forummers...
Bericht door: Malcolm op 22-01-2003, 13:14:36
Laten we verder gaan met een Poll in 'wat stemmmen de widm forummers...  (deel 2) (http://www.realitynet.org/forum/index.php?topic=3720.0)'  :)


slotje...