Realitynet - Realitynet.org
Oudere seizoenen => Wie is de Mol? => Wie is de Mol AVRO 2009 => Topic gestart door: Heinz op 8-02-2009, 15:54:59
-
overzicht positieve en negatieve acties kandidaten
Ik heb een overzicht gemaakt van de positieve en negatieve acties van de kandidaten die nu nog in het spel zitten. Klik op de afbeelding hieronder om het te bekijken.
(http://home.student.uva.nl/n.schouten/overzichtplaatje.png) (http://home.student.uva.nl/n.schouten/totaaloverzicht2009-8.htm)
Negatieve acties staan in het rood, positieve in het groen. Een negatieve actie zorgt er voor of lijkt er in eerste instantie voor te zorgen dat het slagen van de opdracht (wat geld in de pot tot gevolg heeft) gehinderd wordt. Een positieve actie zorgt er voor of lijkt er in eerste instantie voor te zorgen dat het slagen van de opdracht (wat geld in de pot tot gevolg heeft) bevorderd wordt.
Op- en aanmerkingen kun je in dit topic plaatsen. ::zwaai::
-
Altijd handig!
Thx :D
-
Moet dat bij Dennis die €500 euro verdient bij Wil je de Mol zijn; moet dat niet groen?
Of doe je dat niet omdat het niet zeker is?
-
Moet dat bij Dennis die €500 euro verdient bij Wil je de Mol zijn; moet dat niet groen?
Of doe je dat niet omdat het niet zeker is?
Ja, omdat het niet zeker is. Want als het zeker was wisten we ook dat hij de Mol niet zou zijn. :)
-
Ah, oke. :)
Goed overzicht trouwens! ::ok::
-
Dankjewel voor het overzicht, Heinz! Heel handig.
-
Ja daar id ie, ik miste 'm al. Dank Heinz, vind 'm altijd reuze handig.
-
Bedankt voor de reacties. Leuk dat je 'm al miste, saem. ;D
-
mooi overzicht
Als je geen mol hebt is dit altijd super handig, helaas heb ik al een molletje ;D
-
Mooi overzicht, veel rood bij Sebastiaan ::) .
-
Na mijn mening kan je het beter uitschrijven, dit is super on overzichtelijk ::rofl::
-
Na mijn mening kan je het beter uitschrijven, dit is super on overzichtelijk ::rofl::
Kijk, in 1 oogopslag alles zien lukt inderdaad niet nee. Maar bedankt voor je kritiek, ik zal kijken wat ik ermee kan doen. :P ::rofl::
-
Zeg Heinz,
Kun je er geen molpunten aan koppelen? Wordt het ietwat geobjectiveerd. Bovendien nóg inzichtelijker!
In ieder geval bedankt voor je werk tot zover!
-
Leuk overzicht!
Drie opmerkingen:
In de opdracht in de fabriekshal was er ook nog een scène waarin Sebastiaan Viviënne & Froukje opriep met de portofoon en ze niet reageerden omdat ze te druk aan het kletsen waren (of het ding niet aan hadden staan?).
Reuzenrad: "Stop 1: Dennis vormt de goede combinatie Dennis - Hans (samen 2 tattoos)." - moest Hans niet perse met Anniek om huisnummer 10 te krijgen, dus zou Hans niet met Dennis mogen zitten.
Beethoven opdracht: Dennis wilde niet dat mensen hun tas openmaken toen ze op weg waren naar de opdracht. Het geld zat toen misschien al in zijn tas, hadden ze de tas geopend dan hadden ze de opdracht misschien gehaald (volgens Jon).
Eventueel dat Jon de zin een paar keer herhaalde, waardoor de muziek steeds weer klonk en mensen geen nieuwe dingen konden toeroepen.
-
Bedankt voor je opmerkingen Art. Over je eerste punt: vind ik net iets te klein voor dit overzicht. (Ik heb op mijn site ook overzichten per kandidaat, daar zou het wel in passen. In die overzichten staat alles namelijk uitgebreider, dit totaaloverzicht is een soort samenvatting ervan. :) ) Punt 2:
Dat moet ik inderdaad veranderen! Punt 3: Als het dan al in zijn tas zat, had de hele opdracht in de soep kunnen lopen (stel dat het geld er al eerder was uitgehaald) dus ik denk niet dat dat het geval was. Punt 3 en een half: Ga ik ook aanpassen. Met erbij dat Anniek aandringt dat Jon dit niet meer moet doen.
@ revelation: Misschien doe ik dat als de drie finalisten bekend zijn.
-
Reuzenrad: "Stop 1: Dennis vormt de goede combinatie Dennis - Hans (samen 2 tattoos)." - moest Hans niet perse met Anniek om huisnummer 10 te krijgen, dus zou Hans niet met Dennis mogen zitten.
Ho ho! Hoe dan ook moeten de kandidaten wisselen van cabine. Dennis doet het heel slim. Hij is er namelijk heel snel achter dat Paula en Vivienne samen in een cabine moeten en hij heeft ook door dat hijzelf bij iemand zonder tattoos moet komen, al weet hij nog niet wie. Wat hij met zijn eerste zet vooral probeert te doen is Paula en Vivienne bij elkaar te brengen. Hij moet dan zelf wel bij Hans of Rick gaan zitten. Blijkbaar wist hij dat Hans zeker geen tattoos had, dus koos hij hem. Wat op zich ook een goede combinatie was (en ook geld op zou leveren), ook al moest Hans uiteindelijk bij Anniek terecht komen om 4 goede koppels te vormen.
Ik vind dat Heinz gelijk heeft dat hij dit ziet als 2 goede acties in 1 van Dennis. Ik zou zelfs zeggen: Als er IEMAND goed bezig was bij het reuzenrad, was het Dennis wel.
-
''Dennis wordt strateeg van zijn team met Anniek en Jon. Sebastiaan wordt strateeg van zijn team met Rick en Viviënne.''
Is dit niet andersom?
Goed overzicht, ik keek er de voorgaande jaren ook regelmatig in. :)
-
Één klein foutje Heinz, Dennis stelt geen vragen aan Jon maar aan Rick.
-
Één klein foutje Heinz, Dennis stelt geen vragen aan Jon maar aan Rick.
Oeps, je hebt gelijk. :)
-
Geweldig Heinz! Wat een (speur-)werk. Petje af hoor ::bravo::
't Is (en kan) natuurlijk geen waterdicht systeem (zijn). Enkele kanttekeningetjes:
- bv bij Anniek, De verkeerde kant oplopen/onderlangs gaan en "We hebben de tijd", zie ik als 1 (rode) sabotage-actie.
- en bij Jon, het verkeerde antwoord geven aan het andere team, is m.i. geen rode actie.
Maar, desalniettemin een geweldig overzicht! Het kan ons goed helpen te zien wie er wanneer verdacht gedrag vertoont.
B.t.w. als je de rode en de groene acties per persoon (plat, dus niet kritisch) optelt, zijn het er voor alle kandidaten ongeveer evenveel. Hoezo, er wordt dit jaar door iedereen flink gemold ::rofl::
Ik sta overigens vierkant achter je, als je dit na elke aflevering uit wilt bouwen ;D
-
- en bij Jon, het verkeerde antwoord geven aan het andere team, is m.i. geen rode actie.
Nee, dat past inderdaad ook heel goed bij een kandidaat die graag een vrijstelling wil winnen.
Door die constructie waarbij het geld van het verliezende team in de pot ging en het winnende team een vrijstelling kreeg, is het gewoon heel moeilijk te bepalen wat de beste molstrategie zou zijn. Ja, wat Anniek deed: je eigen vragen fout beantwoorden en het andere team helpen met goede antwoorden. Maar ja, dat werd weer zo overdreven in beeld gebracht dat ik het niet geloof. Bovendien was je als mol ook nog afhankelijk van je dobbelende teamgenoot, of je uberhaupt wel vragen kreeg te beantwoorden. (we hebben dat van Rick niet gezien bijv.)
-
Geweldig Heinz! Wat een (speur-)werk. Petje af hoor ::bravo::
Dank je. :)
't Is (en kan) natuurlijk geen waterdicht systeem (zijn).
Mee eens.
- en bij Jon, het verkeerde antwoord geven aan het andere team, is m.i. geen rode actie.
Ik snap wat je bedoelt, maar ik heb het rood gemarkeerd omdat het in eerste instantie een negatieve actie ten opzichte van de geldpot is. Dat is namelijk wat ik rood markeer. Wat dus niet betekent dat rode acties altijd verdachte acties zijn. Het is heel goed te begrijpen dat kandidaat Jon het andere team een fout antwoord voorzegt; zodat hij meer kans heeft op de vrijstelling.
-
Danku.. Hij blijft handig :)
-
Merci, Heinz, heb altijd veel aan je schema.
-
Overzicht na aflevering 8
(http://home.student.uva.nl/n.schouten/overzichtplaatje.png) (http://home.student.uva.nl/n.schouten/totaaloverzicht2009-8.htm)
Klik op de afbeelding om het overzicht te bekijken.
Misschien dat ik er nog een samenvatting/conclusie onder ga zetten per kandidaat.