Realitynet - Realitynet.org

Off topic => De Ontvangsthal => Topic gestart door: maud op 2-12-2009, 17:26:17

Titel: Welkom fugazi!
Bericht door: maud op 2-12-2009, 17:26:17
fugazi van harte welkom hier op Realitynet en haar dochtersite ExpeditieRobinson.net!!   ::zwaai::   
   
Bijna is daar de spannende finale van Expeditie Robinson!! Praat mee op ons Forum (http://www.expeditierobinson.net/forum/)over deze of voorgaande series :D Verder is het nog een klein maandje wachten en dan gaat de nieuwe serie van Wie is de mol? alweer van start!! Op het WieIsDeMol?Forum (http://www.wieisdemol.com/forum/) kun je alvast meespeculeren over de nieuwe mol. Ik hoop dat je veel plezier mag beleven op de sites van Realitynet.nl  :)
Geniet ook van alles wat wij nog meer te bieden hebben, zoals bijvoorbeeld de relaxhoek of de huiskamer.         
Tot op het forum of in de chat   ::zwaai:: ::regenboog::
Titel: Re: Welkom fugazi!
Bericht door: fugazi op 2-12-2009, 19:22:10
Thank you very wel  ;D

Ik ben 37, getrouwd en als absoluut hoogtepunt dit jaar de geboorte van ons dochtertje.
Hobbies zijn: sport, muziek, film en TV. en dan vooral reality series als ER, WidM en de betere buitenlandse TV-series.
Titel: Re: Welkom fugazi!
Bericht door: LdHmolletje op 3-12-2009, 19:12:13
Welkom hier, Fugazi! En nog gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochtertje!  ::bravo::
Titel: Re: Welkom fugazi!
Bericht door: kelly58 op 3-12-2009, 19:25:18
welkom fugazi en nog gefeliciteerd met jullie dochtertje ::feest::
Titel: Re: Welkom fugazi!
Bericht door: Nîcky op 3-12-2009, 20:17:19
Fugazi hele fijne tijd hier en heel veel plezier met de Finale vanavond en binnenkort met Wie is de mol...? Veel Forumplezier! ::joehoe::
Titel: Re: Welkom fugazi!
Bericht door: fugazi op 4-12-2009, 18:48:34
Dank je wel allemaal.  ::bravo::
Mijn eerste doel hier:(behalve jullie lastigvallen)  van de laatste plek in de toto zien te geraken.  ::jaja::
Titel: Re: Welkom fugazi!
Bericht door: m@ri@nne op 4-12-2009, 19:18:51
Ook welkom Fugazi.. en nog gefeliciteerd met je dochtertje, misschien kun je eens een foto van haar plaatsen in het smoelenboek ::ok::
Titel: Re: Welkom fugazi!
Bericht door: Lukie4 op 4-12-2009, 20:35:33
heey fugazi :D