Tdietz is een snelheidsduivel. Hij vliegt overal doorheen, hij is een energiek mannetje. En dat voor iemand die pas 4 maanden zijn rijbewijs heeft!
Tdietz loopt altijd te "klooien" op het forum, en zal hier zeker proberen zijn streken te laten zien!mocht ik in de eerste 5 afleveringen afvallen komt hier dat sexy dansje ::jaja::
(een soort Frits Sissing dus ;D )
Misschien krijgen we hier ook een sexy dansje van Tdietz te zien ::rofl::
(op rechts ::vergroot:: )
mocht ik in de eerste 5 afleveringen afvallen komt hier dat sexy dansje ::jaja::
Granny ootje moest hier erg om lachen.
even voor mijn molboekje (en eerlijk antwoorden graag): Ben jij links- of rechtshandig?zal ik liegen??
Lijkt me een goede kandidaat. Het was prettig samenwerken met hem bij de Acropolis- en de Venetië-opdracht.
Moeten we vaker doen, zo kunnen we veel geld binnenhalen! ::ok:: ::ok::
Je moet wel oppassen op Tdietz hoor het fijne werken in Aflevering 1 al. ::)ik had mijn paardjes doping gegeven waardoor ze sneller liepen en ik zoals voorspeld eerste werd en vertrouwen won ::jaja::
ik had mijn paardjes doping gegeven waardoor ze sneller liepen en ik zoals voorspeld eerste werd en vertrouwen won ::jaja::
dit weekend ga ik wel wat geld kosten, sowieso ben en blijf ik een verwend jongetje ::)
::oink:: doping???daarvoor is het al te laat, niemand kan dit controleren doordat we allang in een andere stad zijn ::trots::
moesten die paardjes van jou geen urine inleveren ???
Bovendien: als dit waar is, verzoek ik de spelleiding in te grijpen >:(
:o bloederigjeb, ik vraag me altijd al af hoe een mol smaakt ::jaja:: >:D
Zielig! :\'(De vraag is voor wie.
/me komt hier voorlopig even niet meerben je bang dat ik jou aan het spit rijg, molletje?? >:D ::vergroot::
ff een vraagje:je steld twee vragen, antwoord op één van de vragen: JA 8)
heb jij mijn molleboekje???
mag ik um terug ???
snif snif
grote groet titatoon
je stelt twee vragen, antwoord op één van de vragen: JA 8)
Dat zal de eerste dan wel zijn, want als jij iemands mollenboekje had zou je hem niet meer teruggeven! ::ohno::wat een vertrouwen ::rofl::
::respect:: ::respect:: voor KD
werkt gewoon ff een foutje weg in het zinnetje van Tdietz ::rofl:: ::rofl::
Gefeliciteerd met je verjaardag! ::feest:: ::jarig::met het eerste dankjewel, met het tweede :(Spoiler (klik om te tonen/verbergen)
Ach, daar ben jij toch niet bang voor. ::ohno::nee idd ::rofl::
VAN HARTE TDIETZidd ::rofl::
(in hoeveel draadjes zal dit komen )
Ik begin maar gelijk met de weekopdracht anders vergeet ik het:
Ik gun Nicky een topito, omdat het een hele aardige gozer is en hij hem toch niet nodig heeft, ik wil topito's weghouden bij concurrenten!! Hij heeft naar mijn weet telkens aan de opdrachten meegedaan en is vandaag jarig, dit wordt dan mijn cadeautje voor hem.
Dit moet je dus in het topic van Nicky posten ;)oke, dan doe ik dat nu wel (je mag niet op jezelf stemmen??)
oke, dan doe ik dat nu wel (je mag niet op jezelf stemmen??)
En nee, je mag de topito niet aan jezelf schenken.jammer ;D
Ik begin maar gelijk met de weekopdracht anders vergeet ik het:
Ik gun Nicky een topito, omdat het een hele aardige gozer is en hij hem toch niet nodig heeft, ik wil topito's weghouden bij concurrenten!! Hij heeft naar mijn weet telkens aan de opdrachten meegedaan en is vandaag jarig, dit wordt dan mijn cadeautje voor hem.
pffffff nemen jullie ff een kamer apart
::ohno:: echt niet, hij gunt mij niet eens een topito :\'(
Tdietz deze topito is voor jou omdat, jij er als eerst nog geén hebt enthnx nicky, het zou voor iedereen trouwens verstandig zijn om hem mij te gunnen omdat ik er nog geen heb (topito's weghouden bij concurrenten)
ten tweede hebben we ook een klik met elkaar en helemaal leuk dat jij meedoet aan WIDM Online, en ten derde gun ik jou de finale en hoop dat jij deze ook bereikt.
Ik hoop dat ik de opdracht win want, ik gun hem Tommy heél érg.... ::bravo:: ::bravo::
thnx nicky, het zou voor iedereen trouwens verstandig zijn om hem mij te gunnen omdat ik er nog geen heb (topito's weghouden bij concurrenten)
Ik heb er ook nog geen hoor. ::ohno::
Dat is gelogen want, je hebt er eén van Dolfie gehad dus dan mag jij Dolfie verassen. ::jaja:: ::zwaai::
En Dolfie verassen? Dat zou wel erg wreed zijn.
Die topic heb ik toch nog niet? Spelregels goed lezen a.u.b.Zie hier een van de redenen voor het openen van het spellingstopic in de Huiskamer.
En Dolfie verassen? Dat zou wel erg wreed zijn.
Dat is gelogen want, je hebt er eén van Dolfie gehad dus dan mag jij Dolfie verassen. ::jaja:: ::zwaai::
O, er zijn hier mensen die wel een miljoen grapjes over hetzelfde maken en dan nog denken dat het leuk is ...::rofl:: ::rofl:: ::rofl:: ::rofl::
O, er zijn hier mensen die wel een miljoen grapjes over hetzelfde maken en dan nog denken dat het leuk is ...
O, er zijn hier mensen die wel een miljoen grapjes over hetzelfde maken en dan nog denken dat het leuk is ...
::) ::) Gaat het nog steeds over de leeftyd pfff elke leeftyd heeft zijn charmé of je nou 20 of 60 bent who cars? >:(
nou, vanaf je 23ste beginnen de rimpels al te komen
mijn leeftijd is altijd de beste
nou, vanaf je 23ste beginnen de rimpels al te komen
mijn leeftijd is altijd de beste
Altijd? Altijd? Als je dat op je 60ste nog durft te zeggen. O_Owat plastische chirurgie wel niet kan doen
wat plastische chirurgie wel niet kan doen
sowieso worden mannen mooier oud dan vrouwen ::jaja::
Nou. Dat feit zal wel zeer gewaardeerd worden door Ootje? ::) ::)53 is helemaal niet uit, en voor vrouwen hebben ze plastische chirurgie uitgevonden ::jaja::
wat plastische chirurgie wel niet kan doen
sowieso worden mannen mooier oud dan vrouwen ::jaja::
Ik gun Tdietz een joker omdat ik denk dat hij hem als kandidaat nodig heeft. Misschien niet nu, maar misschien over een paar afleveringen hem goed!thnx vieffan ::bravo:: ::hug::
mocht ik in de eerste 5 afleveringen afvallen komt hier dat sexy dansje ::jaja::ik ben in aflevering 5 exit gegaan, dus dansje komt :(
Tdietz, het was inderdaad gezellig met jou in het vliegtuig!klinkt niet echt zoals ik zou doen, kan slecht slapen in een vliegtuig, ben dan eigenlijk constant aan het eten
Je hebt de hele tijd liggen slapen verdorie :-\\
Neeeeeee, tdietz! :(
Balen, Tdietz! :(
ow, alleen balen voor Tdietz dus ???