Realitynet - Realitynet.org
Oudere seizoenen => Wie is de Mol? => Wie is de Mol AVRO 2002 => Topic gestart door: Mol_en_Co op 11-02-2002, 13:19:18
-
Ik weet het, waarschijnlijk een zeer stomme vraag, maar ik vroeg het me gewoon af :P
-
Ik weet het, waarschijnlijk een zeer stomme vraag, maar ik vroeg het me gewoon af :P
Nee, zeker geen stomme vraag! Was een foutje van mij. Door tijdgebrek heb ik nog nergens uitgelegd wat het verschil tussen de verschillende pools is. Bij deze:
- Pool A: start vanaf het begin (dus vóór afl.1)
- Pool B: start vóór afl. 3 (inschrijven nu al mogelijk)
- Pool C: start vóór afl. 5 (inschrijven mogelijk na afl. 3)
De serie extra pools is bedoeld om mensen die WieIsDeMol.Com nog niet kenden toen Pool A startte een mogelijkheid te geven alsnog mee te doen. De pools staan los van elkaar en puntentotalen van de verschillende pools zijn niet met elkaar te vergelijken (mensen uit Pool C zullen met een veel hoger aantal punten eindigen dan mensen uit Pool A).
-
oh yes ik vond het al kei jammer dat ik niet mee kon doen, maar ik kom de dag na afl.4 thuis en kan me dus nog inschrijven voor Pool C, right? Dankjewel!