Realitynet - Realitynet.org

Oudere seizoenen => Wie is de Mol? => Wie is de Mol AVRO 2003 => Topic gestart door: Mol_en_Co op 12-03-2003, 12:55:56

Titel: De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Mol_en_Co op 12-03-2003, 12:55:56
De vraag spreekt eigenlijk wel voor zich. Maar in deze topic kun je natuurlijk niet alleen stemmen, maar ook uitleggen wat je er zo geweldig aan vond.
(en eventueel alvast vergelijkingen maken met het nieuwe seizoen)







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Han13 op 12-03-2003, 12:59:24
Ik heb ofcourse gekozen voor de derde reeks. George was gewoon geweldig.  :)

Bovendien ook de leukste opdrachten en de serie waar ik 't meest actief gespeurd heb naar de mol.

Ik ben benieuwd hoe de nieuwe serie wordt, maar ik vrees dat die nooit meer zo geweldig wordt als de derde serie. Niemand kan gewoon tippen aan George.  ;)







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Doris op 12-03-2003, 13:02:49
k sluit me helemaal bij han aan.







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Gotcha op 12-03-2003, 13:04:00
Ik heb getwijfeld tussen 1 en 3.
Maar 3 was subliem en had bovendien de beste Mol allertijden.







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: vlaming op 12-03-2003, 13:24:51
de derde natuurlijk, en beter doen zal moeilijk worden


(psje : de eerste serie heb ik wel niet gezien)







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Mol_en_Co op 12-03-2003, 13:26:16
Ik heb gekozen voor de eerste serie. In mijn ogen is Deborah gewoon de beste mol aller tijden. Daar bij komt dat de eerste serie geweldige kandidaten had. Wilmie, Petra en Robin zijn nog steeds mijn favoriete kandidaten van alle series (samen met Sigrid uit de 2e serie)
Daarbij komt dat de eerste serie echt iets nieuws was (dat wil niet zeggen dat ik niet genoten heb van de tweede en derde serie natuurlijk). En Australie was een prachtige locatie, met mooi weer, wat ook iets extras aan het geheel toevoegde. En wie kan die opdracht vergeten met Robin in onderbroek en Wilmie met blond haar (alhoewel George in de 3e serie ook een memorabel moment opleverde in de arena met de stier)

Al met al wint de eerste serie het net van de derde serie, vooral vanwege mijn voorkeur van Deborah als mol ('k weet niet wat iedereen met George heeft, maar ik vond hem niet zo geweldig, maar nog wel iets beter als Nico)

PS: Nu we het toch over memorabele momenten wil ik Nico ook nog even noemen met het 'leiden' van de fanfares. Nico 'lijdde' meer dan hij 'leidde' :)
Misschien een idee voor een topic: meest memorabele mol moment (MMMM), alhoewel ik hier het meeste voor mezelf al genoemd heb.







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Han13 op 12-03-2003, 14:31:06
('k weet niet wat iedereen met George heeft, maar ik vond hem niet zo geweldig, maar nog wel iets beter als Nico)

George niet geweldig?  :o :o :o

Laat mij en al die andere George-fans dat niet horen he!  >:( ;)

Ik begrijp goed dat je de kandi's van de eerste serie zo leuk vond, maar wat dacht je dan van alle kandi's van vorig jaar: Jantien, Harry, John, Karen, Kerstin, Prince.....waren toch ook stuk voor stuk leuke kandi's.  :-\

Maar ieder z'n eigen mening zullen we maar zeggen.  :)








Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Jayne op 12-03-2003, 14:44:14
Heb ook voor de derde serie gekozen, al heb ik wel even zitten twijfelen. Doorslag heeft inderdaad gegeven dat het allemaal leuke kandidaten én een leuke mol waren.

Maar serie 1 krijgt een speciale vermelding omdat het in Australië was. En al benadrukt Angela vaak de nadelen die daaraan verbonden waren, ik vond het tot nu toe nog steeds de mooiste locatie. Finalespel rond de haven van Sydney en de laaste selectie in het Opera House, mooier kan bijna niet. En Robin was leuk. :)

Serie 2 krijgt een speciale vermelding vanwege Yvonne en Dan en de wisselwerking tussen die 2. Nico vond ik echter minder en ook voor winnares Sigrid heb ik eigenlijk nooit warme gevoelens gehad.

Maar zoals gezegd, serie 3 had de beste combinatie van factoren. Schattige, geniepige George als Mol. De 'maatjes' John en Prince. Grappige Harry ('Ja....met Harry.... ik wacht op nadere instructies...' 8)), en natuurlijk Jantien.

Ben heel benieuwd naar Canada. De Mol in de sneeuw i.p.v. de zon. Wel weer eens wat anders en lijkt me ook wel leuk. :)







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Daisy op 12-03-2003, 15:03:23
Heb lang tussen 1 en 3 zitten twijfelen, maar uiteindelijk toch voor 1 gekozen. Deborah was de eerste mol, toch wel iets speciaals. Ze heeft het zo enorm goed gespeeld. George was ook wel goed hoor, maar de eerste serie is toch iets bijzonders. De tweede serie was ook leuk, maar dat kwam met name door Dan en Yvonne.







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: CALIMERO op 12-03-2003, 17:18:45
Ik heb voor serie 3 gekozen, gevolgd door 1 en dan 2. Deborah was voor mij en voor velen totaal onverwacht. Ging wel heel voorzichtig tekeer. Maar desalniettemin een leuke serie. Serie 3 was echt top maar dat komt misschien ook wel dat ik die gewoon elke dag met internet (chat + forum ) heb beleefd.







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Ville op 12-03-2003, 17:54:27
Voor mij is de derde serie absoluut de beste, leukste etc. Vind het echt geniaal hoe George de rol van mol heeft vervuld. Heb ook genoten van de kandidaten onderling en de vele hilarische momenten die in de serie zaten. Vooral de droge opmerkingen van George deden het hem. "Zit John op mij als mol..? Niet??? Dan gaat John niet winnen..."  ;D
En ik heb ze natuurlijk allemaal irl gezien op de molfanaten dag, dat voegt toch ook wel iets extra's toe...  :)







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Rocky op 12-03-2003, 17:56:14
Voor mij is de eerste serie vlak voor de derde geëindigd; dit inderdaad vanwege de locatie. Ik zou bijna tijdens de Olympische Spelen naar Austrualië gaan, maar door verhuizing van mijn zus en zwager naar de VS (hoe bedoel je wereldreizigers...?) ging dat niet door. Nu kon ik toch ook genieten van dit land, met als zeer groot bijkomend voordeel deze schitterende serie, met Wilmie, vergeet ook Sandy niet, Petra idd, Robin en anderen...







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Milk op 12-03-2003, 21:00:54
3, of course.

Ik heb eerlijk gezegd de 1e 2 niet helemaal goed gevolgd (  :( ), maar ik heb me zooo vermaakt met de 3e reeks.

De humor gewoon, geweldig! Jantien, Harry, mol George, Prince & John, Karen (dan doen ze het maar zonder mol!), meesterlijk gewoon. Verder waren de opdrachten ook erg leuk en het was verrassend (en ergerlijk...aaaaaaaah met dat parachutespringen..!)..

ik hoop dat de 4e serie het enigszins kan evenaren..







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Momferdina op 12-03-2003, 21:55:01
De eerste reeks heb ik niet gezien, met de tweede is de liefde begonnen... en met de derde is de liefde voor de Mol bevestigd. Mede door het forum... heb die veel bewuster meegemaakt... heerlijk al die speculaties hier.
Als MMMM noem ik eentje hier van het forum:
Een hond die voor de kerk aangezien wordt als leeuw...  ??? en vervolgens wordt er overal een leeuw gesignaleerd... heerlijk gewoon! Hele theorieën worden daar vervolgens op gebouwd... ;D

Wens jullie allen veel speur plezier en laat vooral de fantasie de vrije loop..  ;)








Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Floortje op 12-03-2003, 23:48:58
Ik ben niet orgineel, maar ik vind de 3e dus ook de beste  :D
George was echt een coole mol! (hoewel wij moeten geloven dat Dick eigenlijk de mol was, kijk maar op het topic: Dan, de echte mol van de tweede serie) Zuur man!
haha  ;)








Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Udel op 13-03-2003, 10:26:10
Serie 1!

Deborah for president! Al was George ook geweldig.

Udel







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: TMP op 13-03-2003, 14:28:16
Ik heb voor serie 2 gekozen.
Omdat ik de opdrachten het leukst vond en de spanning van Schotland eromheen erg leuk vond.

Maar George vond ik de beste Mol!!!







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Master3L op 13-03-2003, 15:00:42
Beste mol: George (serie 3), want ontzettend veel humor
Beste kandidaat: Yvonne (serie 2), want supergoed, fanatiek en gedreven
Beste winnaar: Petra (serie 1), want... tsja....  ;D
Beste serie over-all: serie 1, want alles nieuw, mooie omgeving, leuke opdrachten, etc.

Citaat
Een hond die voor de kerk aangezien wordt als leeuw...   en vervolgens wordt er overal een leeuw gesignaleerd... heerlijk gewoon! Hele theorieën worden daar vervolgens op gebouwd...
Misschien dat we een topic moeten openen voor de meest humoristische verdenkingen op dit forum?







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Tweety op 13-03-2003, 16:40:57
MMmmm moeilijk hoor. Ook ik twijfel heel erg tussen 1 en 3. Maar ik kies geloof ik toch voor 3, vanwege de keren dat ik huilend van het lachen op de bank heb gelegen!  Maar misschien ook door de extra dimensie die het forum en de MFB eraan hebben gegeven, wat bij de eerste serie nog niet was.







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: tureluurs op 14-03-2003, 15:09:32
De eerste was geweldig, niet weten wat te verwachten en fan vanaf dag 1. Ik had al snel door dat Deborah de mol moest zijn, maar twijfelen blijf je en dat maakt het spel ook zo leuk.

De tweede was ook geweldig, maar ik heb te weinig op de kandi's gelet en teveel op de mooie plaatjes. Tja, Groot-Brittanie fanaat hè. Veel plekjes waar ik al eens geweest was, dat gaf een andere dimensie aan het geheel. Toch zijn Yvonne, Sigrid, Dan, Nico en Cor onvergetelijk gebleken.

De derde was ook geweldig, George als mol helemaal het einde, en weer fantastische kandi's zoals Jantien. George had ik toch al vrij snel te pakken, maar dat maakte het alleen maar leuker, en je blijft toch een beetje twijfelen.

Al met al vond ik de 3e toch de leukste dus daar heb ik voor gekozen.







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: MoleMower op 14-03-2003, 16:34:12
Poeh... moeilijke keus... ???
Uiteindelijk toch voor het derde seizoen gekozen.
De mol was fantastisch en er zaten geweldige ontknopingen in de serie.
De reden van twijfel: het eerste seizoen was alles nieuw en daarom zal dat me ook altijd blijblijven.







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Striker op 14-03-2003, 21:17:38
De eerste of course. Alles wat je als een eerste keer meemaakt blijft je altijd bij. Neemt niet weg dat de andere 2 keer ook super waren of course 8)
Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: juultjuh op 14-03-2003, 22:04:23
ik de derde...dit ook omdat ik serie 1 niet gevolgd heb, maarook om george,supermol!







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Annemieke op 14-03-2003, 23:15:19
Ik heb gekozen voor serie 3, vanwege de kandidaten, vanwege het volgen op internet, vanwege het tot zeer extreme hoogte stijgen van mijn fan-zijn... ;)

Andere twee vond ik ook hemaal fantastisch, maar toen kon ik er nog niet met anderen over praten :).







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: bertha531 op 15-03-2003, 01:15:03
Ik heb ook de eerste gekozen, geweldige serie gewoon. Kandidaten die het spel zelf nog nieteens echt kennen en zich niet zonodig zich 'mols' gedragen enzo...
En als kijker zelf was ik ook nog zo, tja hoe moet je het noemen, naïef oid.
Ik dacht echt dat Wilmie de mol was! Geweldig die aflevering dat Wilmie afviel! :)

Serie 2 was het leukst qua "internetervaring" op dat geweldige forum.

Voor elke serie die nog weer volgt wordt het steeds lastiger om de vorigen te overtreffen omdat de lat steeds hoger wordt gelegd. Serie 3 was een ontzettend goeie poging iig.

Maar die eerste serie blijft het mooist gewoon omdat alles nog nieuw was. :)

Gr. B.








Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Alive and Kicking op 15-03-2003, 12:19:34
George !!!

Doe of zeg wat je wil maar ik sta nog steeds vol bewondering te kijken (ofja) naar George. Echt mega hoe hij dat gedaan heeft !! Voor de rest heeele toffe kandi's, vond ik ook heel goed gekozen, maar George overtrof werkelijk alles gewoon voor mij. Zeker toen je de afl zag met alle sabotagedingen en zijn grappige commentaar.

Het wordt moeilijk om aan hem te tippen...







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: Kukai op 15-03-2003, 18:06:57
Ik had al snel door dat Deborah de mol moest zijn.

George had ik toch al vrij snel te pakken, maar dat maakte het alleen maar leuker.


Hoe doe je dat!








Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: @miesh op 15-03-2003, 18:15:55
Tog wel moeilijke vraag maar heb tog gekozen voor de eerste serie! 8)

Deborah was un gewoon un supermol en de hele sfeer in Australie was gewoon errug leuk! De opdrachten ook enzoo! (*Allemaal Beestjuhszz* ;D ;D) Vooral heb ik hiervoor gekozen omdat het mn eerste x was dat ik widm zag, en alles was dus nieuw! :D

Wat de kandi's betreft, ik vont de kandi's uit de derde serie tog het leukste. Karen: Dan doen ze het maar zonder Mol! (g-e-w-e-l-d-i-g ;D)

Citaat
('k weet niet wat iedereen met George heeft, maar ik vond hem niet zo geweldig, maar nog wel iets beter als Nico)
Daar sluit ik me helemaal bij aan, ik vont George un leuke Mol hor, maar dat iedereen hem nou zo geweldig vint :-\







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: tureluurs op 15-03-2003, 18:22:28
Hoe doe je dat!


Geen idee! Gewoon kijken en goed raden misschien  ;)







Titel: Re:De beste Nederlandse 'Wie is de Mol'
Bericht door: tureluurs op 15-03-2003, 18:24:20
ik vont George un leuke Mol hor, maar dat iedereen hem nou zo geweldig vint :-\

Wat zo ontzettend leuk was aan George was dat ie er overduidelijk zo veel lol in had om te mollen.