Hij liet De Nachtwacht een beetje hangen en Floor kreeg zo de schuld.Hij houdt hem ook heel raar van boven vast en lijkt vanuit mijn tunnelvisie zelfs een beetje te leunen, maar de schuld komt inderdaad bij Floor te liggen. En dan in de kluis voorop om als fanatieke kandidaat over te komen (en mogelijk nog wat te vertragen).
In de leader heeft hij z'n armen niet over elkaar.
Jan is vooralsnog mijn Mol!
Ik vond het mutsje wat hij ophad tijdens de lichtopdracht ook totaal niet bij zijn type passen. Een opzet naar een hintjes?
vind hem irritantIk vind hem juist aardig, en ik denk ook dat hij erg ver gaat komen. Hij zegt dat hij goed spreidt dus het is een echt slimmerik. Tja dat hij de deuren zit af te luisteren is niet onaardig ofzo, juist ook wel slim als je niet in een bondje uitgenodigd wordt. Ben wel benieuwd van wie de jokers gestolen worden, ik denk eerder van mol Guido dan van kandidaat Jan ::tandpastasmiley:: ::) :P
Ik vond het ook wel echt sneu dat hij er juist uit ging na die gestolen jokersPrecies dit had ik ook.