Het zou ook mijn angst zijn om eindelijk mee te doen met wie is de mol en dan bij een opdracht dichtslaan, zoals hij deed bij de eerste opdracht. Hij komt vast meer los later ::jaja::
Dichtslaan en stuntelen aan de telefoon is toch wel heel vreemd voor een BOA. Die moet zich in elke onverwachte situatie toch een houding kunnen geven?!Ik een spel gaan andere regels gelden ::jaja:: Lijkt mij wel echt een andere situatie dan zijn werksituatie
Hmmmm
Dichtslaan en stuntelen aan de telefoon is toch wel heel vreemd voor een BOA. Die moet zich in elke onverwachte situatie toch een houding kunnen geven?!
Hmmmm
Maar is het verdacht? De mol wil juist wel dat de juiste koppelingen worden gemaakt, want kans op jokers betekent kans op geld uit de pot. Dichtslaan op zo’n moment maakt het moeilijker om geld uit de pot te spelen. Onmols.
Die twee schattige meisjes met een joker in hun schattige tasjes moesten natuurlijk wel wat te doen hebben toen ze naar de school en het restaurant kwamen.Ben was aan het stuntelen bij de opdracht en zorgde juist voor minder kans van slagen & Emma had zich helemaal niet opgegeven voor deze positie. Dus een iets te snelle conclusie op basis van dit lijkt mij
Dus zat de Mol als productie-assistent bij de marktopdracht bij het duo dat mocht proberen een joker te bemachtigen. Conclusie: Emma of Ben is de Mol.
Die twee schattige meisjes met een joker in hun schattige tasjes moesten natuurlijk wel wat te doen hebben toen ze naar de school en het restaurant kwamen.Ze hoefden maar de helft goed te hebben en hadden telefonisch al diverse aanwijzingen kunnen krijgen via de ja/nee vragen. Je moet dan wel heel dom zijn om dit klusje niet te klaren. Als de mol hier productie-assistent moest spelen, dan hadden ze de opdracht wel laten zijn dat ze alle voorwerpen goed moesten hebben om de jokers te kunnen scoren.
Dus zat de Mol als productie-assistent bij de marktopdracht bij het duo dat mocht proberen een joker te bemachtigen. Conclusie: Emma of Ben is de Mol.
Ja, Rob kiezen vond ik ook een mooie mogelijke molactie. Wie kent die man nog?::rofl::