De lonley planet kopen en lezen is in principe een kandidatenactie (of een goede cover up voor de mol)
Portugal valt niet te rijmen met de vaccinaties die ze van tevoren moesten halen. Dus hoe Teun erbij komt om dat te verzinnen... Lijkt wel om zichzelf verdacht te maken.
Maar dan ga je ervan uit dat Teun alles weet over welke vaccinaties voor welk land. Ik heb daar geen flauw idee van, en ik vermoed Teun ook niet. ::tandpastasmiley::
Dat kun je toch gewoon googlen? Ze halen deze vaccinaties ruim voor vertrek als ze nog gewoon thuis zijn.Maar BN'ers zijn geen molloten hč. De meesten komen denk ik niet op het idee om dat te gaan googelen. ::tandpastasmiley::
Als je je moet laat vaccineren voor een reis, kun je er wel vanuit gaan dat het geen Europese bestemming gaat worden... Portugal is een zeer populaire reisbestemming voor Nederlanders en het lijkt me algemeen bekend dat je daar geen vaccinaties voor nodig hebt.Kan het niet zijn dat hij de vaccinaties al had? Als hij recent nog in die regionen geweest is, had hij geen vaccinaties nodig…
De analyse bij moltalk, zeer opvallend!
Teun uit beeld gehouden bij de 8 kandidaatse eigenschappen en het meest aangewezen op de 4 molse eigenschappen ::oink::
Oftewel we kunnen hem wel afschrijven, dat zou de regie nooit doen bij de mol.Volgens mij weet het team van Moltalk niet wie de mol is. Het enige is dat zij de aflevering een dag of zo eerder te zien krijgen om de uitzending voor te kunnen bereiden.
Hij ging als laatste in de auto. Om nog even een korte briefing te doen met Rik en om zich geestelijk voor te bereiden als Mol ::vergroot::Hoewel het gewoon op alfabet was zou ik hem hierop gewoon afschrijven als mol want je wilt niet als allerlaatste aankomen, heel bezwaarlijk, lood in de schoenen. Je wilt juist fijn opgaan in de groep. En het heeft ook niks te maken met extra briefings. Dat kan Rik wel met elke kandidaat doen immers, de volgende kandidaat hoort echt niet wat er daar gezegd wordt. En als het bij Teun veel langer had geduurd om beneden te komen dan weet de rest gelijk dat hij de mol is ::ohno::
Volgens mij weet het team van Moltalk niet wie de mol is. Het enige is dat zij de aflevering een dag of zo eerder te zien krijgen om de uitzending voor te kunnen bereiden.
Zelfverzekerd beweren een “alleseter” te zijn, en 10 seconden later vegetarisch?Roos gaf aan een alleseter te zijn.Teun vertelde juist dat hij dat totaal niet is en daarom daar liever niet had willen instappen.
Roos gaf aan een alleseter te zijn.Teun vertelde juist dat hij dat totaal niet is en daarom daar liever niet had willen instappen.
Bij Teun, die als laatste in de montage zit, krijgen we als enige juist de laatste woorden van Rik te horen: '...maar vanaf nu is het spel wel echt begonnen.'
Dat klinkt niet als iets wat je tegen een kersverse Mol zou zeggen