Realitynet - Realitynet.org
Oudere seizoenen => Wie is de Mol? => Wie is de Mol AVRO 2002 => Topic gestart door: Compuart op 19-04-2002, 20:42:13
-
Omdat de vorige week en die week daarvoor de site dusdanig drastisch werd bezocht na de uitzending dat'ie bezweek en pas zaterdag ochtend weer opgestart kon worden, zal er een nieuw middel worden ingezet in de strijd tegen servercrashes. Het forum zal willens en wetens worden neergehaald! :o :o :o
Ik geef toe, dat is een drastische maatregel, maar op dit moment zit er waarschijnlijk niets anders op dan de servers zo weinig mogelijk te belasten.
Het forum zal tijdens het programma eruit worden getrokken en later op de avond weer 'aan' worden gezet.
Mijn welgemeende excuses voor het feit dat het niet mogelijk zal zijn moltheorieën direct na de uitzendig uit te wisselen, behalve op de chat.
-
Jammer, maar zeer begrijpelijk. Ik hoop dat je zo de problemen kunt omzeilen Compuart. Succes ;)
-
Is er voor en na de uitzending geen tijdelijk forum bij een gratis aanbieder? Dan kunnen we tenmiste gelijk uithuilen of onze blijschap delen
-
Ik hoop dat 't werkt Compuart! Wij hebben hier iig alle begrip voor, we vertoeven wel ergens anders (jantien.org? chat?) totdat 't forum wel weer te bereiken is. :)
Succes ermee! Ik hoop dat 't allemaal in orde komt! ;)
-
Inderdaad heel erg jammer.
Maar aangezien het me tot nu toe nog nooit gelukt is om direct na de uitzending op het forum te komen denk ik: ach......
......we bespreken het morgen dan wel :)
-
toy toy toy Compuart !
Spijtig dat het zo moet, maar iedereen snapt het wel !
-
Is er voor en na de uitzending geen tijdelijk forum bij een gratis aanbieder? Dan kunnen we tenmiste gelijk uithuilen of onze blijschap delen
Mijn ervaring met noodforums is, dat mensen meestal dan toch wel even wachten tot het normale forum online is. Mijn advies: de chat. D'r willen nog wel eens kandidaten langs komen op vrijdagavond 8)
Toevoeging: of teletekst pagina 246 (http://teletekst.nos.nl/cgi-bin/tt/nos/page/246) bewonderen ;)
-
Maar die werkt bij mij helemaal niet :'(
(je bedoelt toch de chat van hier, niet van .nl?)
-
Ik ben nu al down :'(
-
D'r willen nog wel eens kandidaten langs komen op vrijdagavond 8)
Aha, ja we hadden eigenlijk 'n feestje voor deenigeechtemol gepland in onze bar, maar op de chat kan 't ook wel gezellie worden hoop ik. :)
-
Prima comp, we zijn allang blij dat het de hele periode zo goed heeft kunnen functioneren.
Bedankt.
-
Ik ben nu al down :'(
Zal niet beter worden als George de mol is, BM! Sterkte! ;)
-
En nu maar hopen dat chat niet overbelast raakt.....
-
Jammer
-
OK, hij is terug. Let's see how this packs out
-
Fijn Compuart dat 't forum weer in de lucht is!
Ik zal maar niet te vroeg juichen, want dadelijk gaat 't alsnog mis..... :-\
-
KEEP YOUR FINGERS CROSSED!!!
-
;D ;D ;D ;D
Hahaha de laatste drie weken heb ik op de goeie Mol gestemd,
op George, wat heeft hij het goed gedaan, het was een perfecte Mol.
-
Het forum heeft het nog steeds gehouden, het leek effe link te worden, maar het gaat weer als een trein :D
-
Bedankt Compuart dat het zo snel weer in orde was ! :-*
-
ja, 't kon allemaal net. Operatie geslaagd. Op het moment van schrijven is de .nl site trouwens nog steeds down ;D
-
Idd goeie actie, het is voor het eerst dat ik weer eens normaal op vrijdagnacht hierzo kan posten: Vooral omdat ik dan het actiefst ben! ;D Had je eerder op moeten komen, Compuart
En zelfs de .nl doet het... ::)
Gr B.
-
Fijn dat het forum het toch weer deed gisteren..Bedankt..!!
-
YaBB... :P