(http://www.sbs6.nl/data/thumb/sbs_media_image/1175000/1175351/w615.ccff7_r16-9_b9dc527190a6b8e8809517ee0d3acfac.jpg)
Acteur/ Komiek
Cohen begon zijn acteercarrière op 15-jarige leeftijd als Henkie, de jongste mannelijke telg van de asociale familie Flodder. Daarna speelt hij vooral wat kleinere rolletjes. In 2002 is Cohen een van de bekende Nederlanders die in 2002 de jungle in trekt voor het televisieprogramma 'Bobo's in the bush'.
In 2006 speelde Cohen het personage Mo in 'De Club van Sinterklaas'. Ook presenteert hij samen met Willie Wartaal het kinderprogramma 'Villa Life'. Vanaf begin 2010 presenteert Cohen bij de Joodse Omroep de serie Witz. Daarnaast was hij samen met Ruben Nicolai en Tijl Beckand te zien in het tv-programma 'Gehaktdag', waarin bekende Nederlanders in humoristische toespraken werden geëerd. Horace was ook een van de deelnemers van 'Wie is de Mol?', editie 2011.
Het spel
Als iemand fanatiek is, is Horace het wel. “En niet zomaar fanatiek, maar onredelijk fanatiek!” Hij gaat over lijken en moet perse winnen, zelfs kandidaten waarmee hij het goed kan vinden zou hij zo wegstemmen. “Ja, the game, is the game!” Hij zou dan ook veel complotten bedenken en is daar naar eigen zeggen ook heel goed in.
Horace is een echte spelletjesman, alle spellen vindt hij leuk. Zijn conditie is niet al te best, hij rookt namelijk best veel. De grootste angst van Horace is om te vallen, tijdens abseilen bijvoorbeeld. Over het algemeen wil Horace dat er naar hem geluisterd wordt, maar hij kent zijn plaats als hij op een onderdeel slechter is, dan laat hij het zeker een ander doen. Over het algemeen kun je hem het meest typeren als leiderstype.
Bron: SBS - De Schat van De Oranje (http://www.sbs6.nl/programmas/de-schat-van-de-oranje)