Auteur Topic: Schema Olympische spelen 2018  (gelezen 875 keer)

Offline Nieky

  • Aanspreekpunt off topic
  • Actief Lid
  • Forumlid
  • *****
  • Geslacht: Man
  • Wielergek
Schema Olympische spelen 2018
« Gepost op: 6.01.2018, 18:14:18 »
You'll never walk alone

Offline Nieky

  • Aanspreekpunt off topic
  • Actief Lid
  • Forumlid
  • *****
  • Geslacht: Man
  • Wielergek
Re: Schema Olympische spelen 2018
« Reactie #1 Gepost op: 6.01.2018, 19:49:55 »
Alle aanvangstijden zijn Nederlandse tijden. In Zuid-Korea is het acht uur later.

Vrijdag 9 februari
12:00 uur Openingsceremonie
Zaterdag 10 februari
08:15 uur langlaufen, 15 km skiatlon (vrouwen)
08:40 uur ijshockey, Japan - Zweden (vrouwen)
11:00 uur shorttrack, 1500m (mannen)
12:00 uur schaatsen, 3000m (vrouwen)
12:15 uur biatlon, 7,5 km sprint (vrouwen)
13:10 uur ijshockey, Zwitserland - Zuid-Korea (vrouwen)
13:35 uur schansspringen, normale schans (mannen)

Zondag 11 februari
02:00 uur snowboarden, slopestyle (mannen)
03:00 uur alpineskiŽn, afdaling (mannen)
07:15 uur langlaufen, 30 km skiatlon (mannen)
08:00 uur schaatsen, 5000m (mannen)
08:40 uur ijshockey, Finland - Verenigde Staten (vrouwen)
10:50 uur rodelen, individueel, 3e en 4e run (mannen)
11:30 uur freestyleskiŽn, moguls (vrouwen)
12:15 uur biatlon, 10 km sprint (mannen)
13:10 uur ijshockey, Canada - Olympic Athletes from Russia (vrouwen)

Maandag 12 februari
02:00 uur snowboarden, slopestyle (vrouwen)
02:00 uur kunstschaatsen, landenwedstrijd
02:15 uur alpineskiŽn, reuzenslalom (vrouwen)
08:40 uur ijshockey, Zwitserland - Japan (vrouwen)
11:10 uur biatlon, 10 km achtervolging (vrouwen)
11:30 uur freestyleskiŽn, moguls (mannen)
13:00 uur biatlon, 12,5 km achtervolging (mannen)
13:10 uur ijshockey, Zweden - Zuid-Korea (vrouwen)
13:30 uur schaatsen, 1500m (vrouwen)
13:50 uur schansspringen, normale schans (vrouwen)

Dinsdag 13 februari
01:00 uur curling, gemengd dubbel (wedstrijd om het brons)
02:00 uur snowboarden, halfpipe (vrouwen)
03:00 uur alpineskiŽn, combinatie (mannen)
08:40 uur ijshockey, Canada - Finland (vrouwen)
09:30 uur langlaufen, sprint klassieke stijl (mannen)
09:30 uur langlaufen, sprint klassieke stijl (vrouwen)
11:00 uur shorttrack, 500m (vrouwen)
11:30 uur rodelen, individueel 3e en 4e run (vrouwen)
12:00 uur curling, gemengd dubbel (finale)
12:00 uur schaatsen, 1500m (mannen)
13:10 uur ijshockey, Verenigde Staten - Olympic Athles from Russia (vrouwen)

Woensdag 14 februari
02:15 uur alpineskiŽn, slalom (vrouwen)
02:30 uur snowboarden, halfpipe (mannen)
04:10 uur ijshockey, Zweden - Zwitserland (vrouwen)
07:00 uur noordse combinatie, normale schans/10 km (mannen)
08:40 uur ijshockey, Zuid-Korea - Japan (vrouwen)
11:00 uur schaatsen, 1000m (vrouwen)
12:05 uur biatlon, 20 km individueel (mannen)
12:20 uur rodelen, dubbels (mannen)
13:10 uur ijshockey, Slowakije - Olympic Athletes from Russia (mannen)
13:10 uur ijshockey, Verenigde Staten - SloveniŽ (mannen)

Donderdag 15 februari
02:00 uur snowboardcross (mannen)
02:30 uur kunstschaatsen, paarrijden
03:00 uur alpineskiŽn, Super-G (mannen)
04:10 uur ijshockey, Finland - Duitsland (mannen)
04:10 uur ijshockey, Verenigde Staten - Canada (vrouwen)
07:30 uur langlaufen, 10 km vrije stijl (vrouwen)
08:40 uur ijshockey, Noorwegen - Zweden (mannen)
08:40 uur ijshockey, Olympic Athletes from Russia - Finland (vrouwen)
12:00 uur biatlon, 15 km individueel (vrouwen)
12:00 uur schaatsen, 10 km (mannen)
13:10 uur ijshockey, TsjechiŽ - Zuid-Korea (mannen)
13:10 uur ijshockey, Zwitserland - Canada (mannen)
13:30 uur rodelen, estafette
Vrijdag 16 februari
01:30 uur skeleton, 3e en 4e run (mannen)
02:00 uur snowboardcross (vrouwen)
04:10 uur ijshockey, Verenigde Staten - Slowakije (mannen)
07:00 uur langlaufen, 15 km vrije stijl (mannen)
08:40 uur ijshockey, Olympic Athletes from Russia - SloveniŽ (mannen)
12:00 uur freestyleskiŽn, aerials (vrouwen)
12:00 uur schaatsen, 5000m (vrouwen)
13:10 uur ijshockey, Finland - Noorwegen (mannen)
13:10 uur ijshockey, Zweden - Duitsland (mannen)

Zaterdag 17 februari
02:00 uur freestyleskiŽn, slopestyle (vrouwen)
02:00 uur kunstschaatsen (mannen)
03:00 uur alpineskiŽn, Super-G (vrouwen)
04:10 uur ijshockey, Canada - TsjechiŽ (mannen)
04:10 uur ijshockey, kwartfinale (vrouwen)
08:40 uur ijshockey, Zuid-Korea - Zwitserland (mannen)
08:40 uur ijshockey, kwartfinale (vrouwen)
10:30 uur langlaufen, 4x5km estafette (vrouwen)
11:00 uur shorttrack, 1.000m (mannen)
11:00 uur shorttrack, 1.500m (vrouwen)
12:15 uur biatlon, 12,5 km massastart (vrouwen)
12:20 uur skeleton, 3e en 4e run (vrouwen)
13:10 uur ijshockey, Olympic Athletes from Russia - Verenigde Staten (mannen)
13:10 uur ijshockey, SloveniŽ - Slowakije (mannen)
13:30 uur schansspringen, grote schans (mannen)
You'll never walk alone

Offline Nieky

  • Aanspreekpunt off topic
  • Actief Lid
  • Forumlid
  • *****
  • Geslacht: Man
  • Wielergek
Re: Schema Olympische spelen 2018
« Reactie #2 Gepost op: 6.01.2018, 19:50:06 »
Zondag 18 februari
02:00 uur freestyleskiŽn, slopestyle (mannen)
02:15 uur alpineskiŽn, reuzenslalom (mannen)
07:15 uur langlaufen, 4x10km estafette (mannen)
12:00 uur freestyleskiŽn, aerials (mannen)
12:00 uur schaatsen, 500m (vrouwen)
12:15 uur biatlon, 15km massastart (mannen)

Maandag 19 februari
12:00 uur schaatsen, 500m (mannen)
12:15 uur tweemansbob, 3e en 4e run (mannen)
13:30 uur schansspringen, teamwedstrijd grote schans (mannen)

Dinsdag 20 februari
02:00 uur kunstschaatsen, ijsdansen
02:30 uur freestyleskiŽn, halfpipe (vrouwen)
11:00 uur shorttrack, 3000m estafette (vrouwen)
11:00 uur Noordse combinatie, grote schans / 10km (mannen)
12:15 uur biatlon, estafette gemengd

Woensdag 21 februari
03:00 uur alpineskiŽn, afdaling (vrouwen)
03:30 uur freestyleskiŽn, skicross (mannen)
09:00 uur langlaufen, Team sprint (mannen en vrouwen)
12:00 uur schaatsen, ploegenachtervolging (mannen en vrouwen)
12:40 uur tweemansbob, 3e en 4e run (vrouwen)

Donderdag 22 februari
02:15 uur alpineskiŽn, slalom (mannen)
03:30 uur freestyleskiŽn, halfpipe (mannen)
08:30 uur noordse combinatie, grote schans (mannen)
08:30 uur ijsshockey, wedstrijd om brons (vrouwen)
11:00 uur shorttrack, 500m (mannen)
11:00 uur shorttrack, 5 km estafette (mannen)
11:00 uur shorttrack, 1.000m (vrouwen)
12:15 uur biatlon, 4x6km estafette (vrouwen)
13:00 uur ijshockey, finale (vrouwen)

Vrijdag 23 februari
02:00 uur snowboarden, big air finale (vrouwen)
02:00 uur kunstschaatsen, vrije kŁr (vrouwen)
03:00 uur alpineskiŽn, alpine combinatie (vrouwen)
03:30 uur freestyleskiŽn, skicross (vrouwen)
11:00 uur schaatsen, 1000m (mannen)
12:00 uur curling, wedstrijd om brons (mannen)
12:15 uur biatlon, 4x7,5km estafette (mannen)

Zaterdag 24 februari
01:00 uur curling, finale (mannen)
02:00 uur snowboarden, big air finale (mannen)
03:00 uur alpineskiŽn, landenwedstrijd
04:00 uur snowboarden, parallelreuzenslalom (mannen en vrouwen)
05:30 uur langlaufen, massastart 50km klassiek (mannen)
12:00 uur schaatsen, massastart (mannen en vrouwen)
12:00 uur curling, wedstrijd om brons (vrouwen)
13:00 uur ijshockey, wedstrijd om brons (mannen)

Zondag 25 februari
01:00 uur curling, finale (vrouwen)
01:30 uur viermansbob, 3e en 4e run (mannen)
07:00 uur ijshockey, finale (mannen)
07:15 uur langlaufen, massastart 30km klassiek (vrouwen)
You'll never walk alone