Hoi, ik denk niet dat je zal antwoorden maar ik kan het altijd vragen, betekent die witte rook dat er een mol is? ::rofl::
Echt die gebruikersnamen ::rofl:: BroccoLieverdje :') DrakieBonenstaakie :') Superleuk!Aurynn was meteen enthousiast en had nog de hoop dat hij de mol zou worden :P
Ohja, vergeten jullie niet een berichtje met jullie Molbriefing te sturen? ::ok:: ::rofl::
Hier zijn we dan. Uitgerekend 3 jaar na de eerste deelname volgt er een 2de deelname. Een droom die opnieuw beleefd wordt. 3 jaar geleden was ik relatief onbekend en ging ik onbezonnen het spel in. Nu heb ik op het forum al wat meer ervaring en ga ik het spel toch met een andere mindset in. Nog altijd met evenveel enthousiamse!
Enkele uren voor vertrek, check ik snel nog even of mijn koffers volledig gepakt zijn en geniet ik op mijn terras nog eventjes van het zonnetje. Door de corona-maatregelen is het toch al anderhalf jaar geleden dat ik nog eens een reis mocht maken. Maar gaat iedereen wel op reis? Gaan we echt met z’n 12’en vertrekken? Dat weten we hopelijk straks wel.
Ik ben benieuwd naar de mede-kandidaten. Ik verwacht een mix van vertrouwde gezichten zoals Jacco, Chipie, Ricardo, Mitch en Aurynn en een aantal personen die ik minder goed ken zoals Monkeysuncle, KingLennart en ViWiRu. Maar ik kan er natuurlijk compleet naast zitten ook. De enige zekerheid is dat MollenvangR en Spacy de presentatoren zijn!
Het begint al bij het eerste berichtje. We mogen niet inloggen via onze eigen forumnaam, maar via een nieuw account. Ik ben QueenbBee. Spannend! Maar waarom mogen we nog niet weten wie we zijn? Wat gaat er precies gebeuren? Ik weet het niet en die onzekerheid zorgt voor een gezonde portie stress. Ik ga zodadelijk even inloggen met mijn nieuw account en mijn nieuwe identiteit.
Over een nieuwe identiteit gesproken, is er reeds een mol in ons midden? Ik heb nog geen melding gekregen dat ik een kandidaat ben, dus is er nog niets zeker in dit spel? Moet de mol nog gekozen worden? Of laten ze niet weten aan kandidaten dat ze gewoon kandidaat zijn? Veel vragen en weinig antwoorden. We gaan het allemaal wel zien zeker?
Hi guys,
Nu we aan de start van een nieuwe serie staan, alvast veel succes en plezier. Ik heb er zin in en we gaan genieten ::bravo:: Ik zie jullie als Draakiebonenstaakie later vanavond :D
::joehoe::
Hallo Spacy, MV, medekandidaten waarvan ik jullie identiteit nu nog niet weet en andere mensen,
Ik ben Jacco, en ik doe mee aan WIE IS DE MOL ONLINE 2021!!!! ::hyper::
Over een uur is het 1 april 19:30, dan gaat het spel beginnen! Om de tijd te doden ga ik alvast een eerste biecht maken, ik zal mij hierin voorstellen aan jullie, mijn tactiek vertellen etc.
Wie ben ik?
Ik ben dus Jacco, die naam bestond helaas al hier dus heet ik op het forum JaccoS. Ik ben 14 jaar oud, en daarmee waarschijnlijk de benjamin van de groep. Mijn hobby's zijn uiteraard (Wie is) De Mol, Volleybal en muziek luisteren/ontdekken. Mijn favoriete eten is een cheeseburger, en de vrouw op mijn avatar is Foke ::love:: Kandidaat van Wie is de Mol? seizoen 1.
Wat is mijn tactiek?
In 2 woorden: gunfactor creëren. Daar zitten verschillende onderdelen aan vast:
- Mijn best doen voor de pot. Ik vind het sowieso heel leuk om de Mol te slim af te zijn en lekker veel geld te verdienen. Ook omdat de opdrachten waarschijnlijk te leuk zijn om ze te verpesten. Alleen wanneer ik een persoonlijk voordeel (een joker bijvoorbeeld) kan verdienen wil ik dat de boel verzieken. Verder ga ik dus braaf mijn best doen om de pot te spekken. De boel saboteren is niet mijn taak, daar is de Mol voor. Ook denk ik dat nepmollen niet heel veel zin heeft, als ik per ongeluk iets fout doe (wat denk ik vaak kan gebeuren) komt dat veel verdachter over. En ik kan mijzelf ook verdacht maken zonder geld uit de pot te spelen, wanneer er geld wordt verdient kan ik bijvoorbeeld 'fake happy' reageren.
- Ik ga zoveel mogelijk aardig blijven. Met gunfactor creëren wil ik ervoor zorgen dat als mensen mij ooit iets kunnen gunnen, ik dat dan krijg. Nu ben ik er vandaag achter gekomen dat er zelfs jokermunten door kunnen worden gegeven, dus is deze tactiek nog handiger. Ik ga dus zoveel mogelijk aardig blijven, en geen vijanden maken. Ik ga ook niet liegen als dat controleerbaar is, ik zal mijn vragenlijst dus niet vervalsen.
Hoe ga ik De Mol vinden?
Als ik op tv naar (Wie is) De Mol kijk is De Mol vinden niet mijn grootste doel. Ik kijk eigenlijk voor de gave opdrachten, locaties en de kandidaten. Dat lijkt mij ook het leukste aan MO, maar ik zal De Mol wel moeten vinden om te kunnen genieten van de opdrachten. Ik gebruik nooit FTM, ik zal daarom ook geen FTM schema maken. Ik ga wel mensen afstrepen, als iemand meerdere keren veel geld heeft verdient is die het gewoon niet. Wie ik het minst heb afgestreept zou dan mogelijk De Mol kunnen zijn. Verder ga ik ook proberen omin de ENERZJIEgewoon op gevoel De Mol te vinden. Krijg ik bij deze persoon molvibes? En ik ga, ik citeer uit mijn inschrijving: de mol vinden door stiekem valletjes neer te leggen voor De Mol, hopend dat De Mol erin vast komt te zitten en niet meer los komt zonder dat ik wat wijzer ben geworden. ::heks:: Ook heb ik uit het Moltalk 2020 topic nog wat tips van Chardo gevonden en in mijn molboekje gezet, misschien gaan die mij ook helpen.
Ga ik winnen?
Hell yeah! Omdat ik 14 ben onderschatten mensen mij, en ik kan ook wel een beetje warrig overkomen af en toe. Maar ik kan echt wel een spel spelen, en ik ben ook niet zo naïef als ik me af en toe zal voordoen.
Ik ga de eerste opdracht zo spelen onder mijn schaduwaccount BananaNajib20. Ik zie hier naast me in het Nu online hokje ook een BroccoLieverdje en een Lord Giraffe. Dat zal er vast wat mee te maken hebben. ;D
Nog 45 minuten inmiddels, ik kan niet meer wachten!!
Het spel is begonnen! 11 mede-kandidaten die voorlopig verborgen zitten achter een masker. Jacco, Chip, Larikoek en Molfreak Arno lijken me een zekerheid. De rest van de kandidaten blijft voorlopig nog even geheim.
Ik heb lang nagedacht over een goede tactiek in deze opdracht. Het is lastig omdat we niet weten wat er komt. Het enige wat ik wist, is dat er na opdracht 1 nog een opdracht gespeeld zou worden met de schaduwaccounts. Dus heb ik er voor gekozen om mezelf niet te onthullen. Ik heb de meeste vragen naar waarheid beantwoord, behalve de 3 vragen die mezelf wel eens zouden kunnen onthullen. Dus 7 op 10 vragen goed beantwoord. Dat zal niet genoeg zijn voor een jokermunt, maar ik geloof dat Jacco en molfreak Arno allebei 10 vragen goed beantwoord hebben. Daarom leek het mij ook niet nodig om dat zelf te gaan doen. Zo zal niemand een voordeel behalen.
Ik hoop dat er een voordeel aan vasthangt als je niet onthult wordt. Ik heb ook zo weinig mogelijk getypt. Enkel het hoogt noodzakelijke en enkele zinnen waar niets uit af te leiden valt. Ik denk zelf dat er velen geloven dat ik echt MitchK ben van de potentiële kandidaten. Sorry MitchK dat ik je identiteit even gebruik!
Op naar de ontknoping van opdracht 1.1 en het vervolg van het spel in opdracht 1.2. Spannend!
Kut!!!!! Geef ik reactie met verkeerd account!!!! ::schaam::
Daar gaat mijn dekmantel...
Sorry!!!!! Heb beide berichten verwijderd...
Schrok me de tering... zat lekker te kakken en alles te bekijken op minn telefoon, en toen postte ik iets... was vergeten dat ik alleen op laptop als Cornelia Pop ben ingelogd... ::rofl::
Too much information! ::rofl::
Dat valt ook onder aanvullende informatie :) Hopelijk wel met de rol met uiteinde naar je toe ::ok::
Oke nu met dir AstroNaud-gate, dit zijn duidelijk HIDM en D*N die allebei meedoen (of we zaten bij de eerste fout)
Ik citeer dit later even voor in m'n echte eerste biecht maar doe even vanaf hier want wil niet dat mensen zien dat FrankLapidus ineens online is als Draakie dat ook is maar omg HIDM again ;D great! Die gaat vast weer de mol zijn en dat ik er weer intrap
Lana del Rey en de schrijfstijl van AstroNaud zijn trouwens de redenen dat ik dit denk/weet ;D
Einde biecht 1 !
Wat zitten er een dwingelandjes in dit spel... ik dacht ik bespeel ze als een "Master of puppets" maar er zijn er een paar die heel erg graag het voortouw willen nemen...
Pamela... Lord G... Draakkie...
Maar of dat nu Mols is? Lijkt mij sterk... want ze nemen ook goeie beslissingen...
Nee dan ben ik meer op mijn hoede voor meneer/mevrouw Broccoli... ff in de gaten houden...
Hallo iedereen!
Het spel is begonnen! En hoe? ::oink:: Ik ga jullie in deze biecht uitgebreid mijn ervaring vertellen over 1.1 en 1.2, de opdrachten met de schaduwaccounts.
1.1 - The Masked Mole
Het is 19:30, na mijn F5 knop te hebben gesloopt zie ik de eerste opdracht online staan: The Masked Mole! En na wat scrollen zie ik ze staan, mijn medekandidaten! ::bravo:: Wel anoniem in pakken helaas, maar die pakken zijn zo mooi dat ik dat niet eens heel erg vind.
We moeten antwoord geven op verschillende vragen, niet heel moeilijk toch? "Wat is je favoriete kleur?" Dat is groen, dat zeg ik dus ook eerlijk. De 2de vraag over wc-papier zeg ik ook eerlijk, dat is niet zo'n lastige vraag :P De 3de vraag is al iets persoonlijker, maar ik zie nog geen reden om daarover te liegen. Ik wil die jokermunt namelijk wel, of voorkomen dat iemand anders die krijgt. Vervolgens de 4de vraag, als ik daar eerlijk antwoord op geef is het misschien wel duidelijk dat BananaNajib Jacco is. Maar ja ik wil niet dat iemand een jokermunt krijgt, dus zonder veel na te denken zeg ik dat mijn favoriete liedje Mata Hari van Efendi is. Nu kan ik eigenlijk niet meer terug, het is al best duidelijk dat ik Jacco ben. Daarom heb ik besloten om de rest ook eerlijk te beantwoorden, zodat ik een jokermunt krijg/niemand een jokermunt krijgt. Er gaan geruchten dat je je identiteit geheim moet houden voor een eigen voordeel, maar daar heb ik niks meer aan. En niets is wat het lijkt natuurlijk ;D De volgende vragen heb ik ook eerlijk beantwoord, het wordt alleen maar duidelijker dat ik Jacco ben. Toen kwam de vraag over beroep/opleiding. Ook dat heb ik eerlijk beantwoord, het is toch al duidelijk dat ik het ben. Ik neem het risico.
Maar toen gebeurde iets wat ik niet aan had zien komen, en ook liever niet had zien gebeuren. De nieuwe vraag is "heb je gezegd De Mol te willen zijn". Het eerlijke antwoord is nee, maar als ik dat eerlijk zeg en mensen komen erachter dat ik een jokermunt heb, heb ik een probleem. Ik ga maar liegen dan, er zit niks anders op. Ik dacht ook dat er andere mensen 100% eerlijk zouden zijn, dus er is niet een heel groot probleem. Vraag 10 was om te vertellen wie we echt zijn, dat zeg ik gewoon eerlijk: JaccoS
Toen gebeurde het meest nare scenario, maar één iemand is 100% eerlijk geweest. Dat betekent dat als die persoon mijn vragenlijst heeft, weet dat ik de Mol niet ben. Tenzij ik mijn vragenlijst ga vervalsen. Ik heb besloten om mijn favoriete kleur groen te verwisselen met blauw, ik denk niet dat dat heel erg opvalt. Het enige wat wel is gelukt deze opdracht is om mezelf heel naïef neer te zetten. Verder ben ik niet heel erg tevreden met hoe deze opdracht is gegaan, en toen moest SpacyColours dit vervelende nieuws nog vertellen:
1.2 - Wie Kent Moljonairs
"Iedereen die door minder dan 3 mensen wordt ontmaskerd, krijgt een jokermunt". Oké, ik had erger verwacht, maar ik maak dus echt 0.0 kans op een jokermunt. Nu moet ik maar zorgen dat de schade zou beperkt mogelijk blijft. Ik ga echt mijn best doen om zoveel mogelijk mensen te ontmaskeren, maar dat plan had de groep volgens mij niet ::) Eerst zeggen ze dat @de_witte meedoet, omdat in de hint zijn avatar staat. Dat is toch nóóit de hint, ik snap echt niet wat daar is gebeurt. En later denken ze ook nog eens dat Starlight meedoet, terwijl we onze inschrijvingen naar haar hebben gestuurd?! ::dom:: Ondanks dat is de opdracht nog best goed gegaan, we hadden er maar 2 fout. Wel zijn er wat rare beslissingen genomen. Vooral met die hulplijnen, die waren soms zo overbodig. Daar is echt flink gemold! ::vergroot::
Hier dan mijn eerste biecht. (Ik ben van plan 1x per week te biechten, dus sorry voor de extreem lange biecht elke week ipv meerdere kleinere biechten).
Dus... het spel is begonnen.
Het is inmiddels drie jaar geleden dat ik dit spel op deze plek voor de eerste keer speelde. Ik was vijftien, zestien. Het was een hele rollercoaster. Ik startte dat avontuur met allemaal mensen die compleet onbekend voor me waren - mensen die inmiddels grotendeels vertrokken zijn van dit forum. Een Nvy, BigBoots, Molino... en ga zo maar door. Het was een gek seizoen met veel botsende karakters. Maar ondanks die botsende karakters heb ik er destijds echt van genoten.
En nu ben ik er weer. Het voelt wel een beetje gek, zo met andere mensen en drie jaar ouder. Maar ik had wel verwacht opnieuw door de selectie te geraken. Ik had wel vertrouwen in mijn inschrijfformulier en voornamelijk in de motivatie.
Opdracht 1.1 & 1.2:
Een paar dagen geleden begon de eerste opdracht. De gemaskerde deelnemers... Ik had van een paar mensen direct door dat ze er tussen zaten eigenlijk. Convans herkende ik aan de vele posts en het fanatisme. Jacco's aan de antwoorden en de stijl van zijn posts. KingLennart ook en die onthulde zichzelf ook al vroegtijdig ;D leuke opdracht! Veel types die zichzelf nogal geweldig vinden zo te zien. Ik heb besloten bijna alles te liegen, volgens mij alle vragen (?) behalve de negende vraag - ik heb echt opnieuw 'nee' gezegd op de vraag of ik de mol wilde zijn. Zou ik totaal niet kunnen, dus goede keuze en als kandidaat lijkt dit spel me ook veeel leuker.
Daarna werd het tijd voor het raden van de forummers die onder de pakken zaten. Een aantal waren vrij duidelijk, ik koppelde zelf in mijn hoofd Lana del Rey aan D*N - niet gepost want dan verdenkt niemand mij meer ;D maar dat was de foute redenatie iig. Ik had zelf verwacht Hadewychisdemol er nog bij te hebben, die had ik graag als deelnemer gezien. LuluPineapple dacht ik ook dat erbij zat maar dat was ook niet zo. LuchtManiak wilde al direct niet meer meewerken, gek maar snap ik wel ivm die jokermunt. Ik dacht nog even dat Molfreak Arno niet Arno was maar D*N die zich vermomde als hem, geen gekke gedachte. Die twee heb ik dan ook fout gehad in mijn lijstje:
AstroNaud --> LuchtManiak
BananaNajib20 --> Jacco's
BroccoLieverdje --> D*N
Cornelia Pop --> KingLennart
Draakiebonenstaakie --> Chocomol
Lord Giraffe --> Giorgio
Majigthinga --> LuluPineapple
Pamela Pinguin --> belg
Pandalover2609 --> Aurynn
QueenbBee --> Convans
Sananas --> Roomey164
Tacoootje16 --> Larikoek
Twee fout dus, prima gedaan. Ik ben zelf door maar drie mensen geraden, eentje teveel dus helaas. Net geen jokermunt. Draakiebonenstaakie en zijn Engelse act waren bijna geslaagd!
Opdracht 1.3:
Opdracht drie mag ik niet aan deelnemen, want Aurynn, D*N en LuchtManiak willen even leuk doe-- oh wacht ik mag wel meedoen samen met Convans </3 Ik wil echt mega mega graag meer goed hebben maar dit wordt hopeloos want ik weet bijna niks over Roemenië ;D. I'll put my trust in Convans, moet goedkomen. Maar ik zou oprecht niet weten waarom Aurynn, D*N en LuchtManiak dit zo zouden doen? Beetje lullig sowieso, volgens mij heb ik niks fout gedaan so far dus ik vat het - en ja, ik weet het is WIDM - toch deels persoonlijk op. Hopen dat de sfeer iets verbetert gedurende de komende afleveringen, zou jammer zijn als het zo blijft want ik vind het een ontzettend leuk spel wat niet overschaduwd moet worden door dit soort stomme acties.
Inmiddels heb ik contact opgenomen met alle drie. Aurynn zei dat ik niet haar voorkeur had, maar dat er al iemand anders was die mij buitenspel wilde zetten en ze mee moest gaan. D*N zei dat LuchtManiak niet mee wilde gaan met belg buitenspel zetten. LuchtManiak zei dat hij Roomey164 buitenspel wilde zetten ipv mij, maar dat Aurynn dat niet wilde.
Aurynn zei dit:CitaatNo worries.
Je mag best weten dat ik Convans een gevaarlijke kandidaat vind. Hij is niet te beroerd om verdieping 9 iemand anders van de toren 'te duwen' om zelf met een munt er vandoor te gaan, ook al wil hij alles eerlijk en open spelen. Bij mijn Discord WiDM meerdere keren gezien.
Daarnaast zijn dit soort acties vaak handig om te zien hoe men erop reageert; Geeft best veel informatie.
Wat betreft jouw naam: Had niet mijn voorkeur. Maar om iets geldig te krijgen moest je drie mensen vet laten drukken (en dat binnen de tijd). Een 'drietal' kon ik vormen door iemand met een voorkeur voor jou. Beetje uit eigen belang hier wel mee akkoord gegaan.
Ik hoop dat je het kunt snappen, kan me voorstellen dat het niet helemaal tof is (echt niet), maar wilde wel even het heft in eigen handen nemen.
En D*N zei dit:CitaatHiii ::joehoe::,
En whoops sorry daarvoor ja ;D. Vooral omdat je voor mij meer collateral damage was. Ik wou het liefst Convans en belg achterlaten. Convans denk ik om bekende redenen en belg omdat ie gelijk mij achter wou laten. Maar Luchtmaniak wou niet mee op belg dus uiteindelijk meegegaan op jou.
Ik ben heel erg benieuwd want de meeste mensen ken ik zeg maar een beetje maar heb ik nooit echt in zo'n spel gezeten, dus tis iets onbekender dan normaal voor mij. Ik hoop wel echt dat Convans snel afvalt :-X. En belg met zijn uitgedachte plannen doordruk strategie ben ik ook geen fan van. Verder nog een redelijk rustige groep, maar dat komt vast goed ;D.
en jij? Wat vind jij van de groep?
Ik speelde uiteraard een beetje mee en zei "oh god ja Convans, of all people uit 2018 doet hij mee!" en toen volgde dit van D*N:CitaatAls je hem ergens wil tegenwerken in een opdracht, dan weet je mij te vinden ;D ::ok::
En LuchtManiak zei dit:CitaatCitaatHoi Frank,
Convans wilde ik buitenspel omdat ik hem te dominant vind. En als iemand zó graag omhoog wil werk ik graag tegen :P Ik wilde daarnaast Roomey beneden laten, maar er stonden al twee posts van Aurynn en D*N. Dus toen dacht ik: beter jij dan ik, want ik wil graag mee omhoog. Puur eigenbelang dus even, no hard feelings :)
Hoe bevalt het spel je so far? Ik heb je niet weten te ontdekken bij de tweede opdracht helaas, slim gespeeld!
Groetjes,
LuchtManiak
Maar hij (Luchtmaniak) zei ook dit ook dit:CitaatDit is wat er gebeurde:
- Ik had contact met Aurynn over wie er beneden zou moeten blijven. Wij deelden al snel het gevoel dat we Convans beneden wilde houden, aangezien die heel dominant is in de groep.
- Vervolgens hadden we overleg over wie nog meer. Ik opperde D*N. Aurynn wilde dat niet en hield dat tegen.
- Aurynn stelde toen Convans en FrankLapidus voor. Over jou zei Aurynn: "Een Frank is ook wel vrij bepalend". Daarop reageerde ik: "Klopt, maar van Frank wil ik wel zien hoe hij het spel speelt".
- Ik opperde een van de inactieve kandidaten (Giorgio of Roomey), toen kwam Aurynn met belg. Daar was ik geen voorstander van, vind ik juist een goede en betrouwbare speler.
- Dus aangezien Aurynn een veto had op D*N en ik op belg, kwamen we toch weer terug bij jou. Uiteindelijk gaf ik inderdaad aan dat ik jullie namen ook vet zou drukken in het topic (zoals ik gedaan heb), maar het klopt dus niet dat ik jouw naam genoemd heb. Uiteindelijk ging ik met Aurynn mee omdat ik bang was dat misschien ik zelf beneden zou worden gelaten.
Uit dit bovenstaande heb ik vooral geleerd dat Aurynn en D*N samenwerken. Die twee lijken met geduchte tegenstanders, dus ik ga ze in de gaten houden.
Voor jou spijt het mij, maar no hard feelings dus. Aan jou om op basis van bovenstaande je eigen oordelen te vellen.
Wat betreft de keuze om op mij te stemmen: Aurynn wijst dus naar iemand en niet naar zichzelf, D*N naar LuchtManiak en LuchtManiak naar D*N. Ze verraden elkaar dus als het ware maar ik neig LM te geloven.
Verder nog opvallende dingen: LuchtManiak vindt Aurynn en D*N een wel heel sterk bondje en zegt ook dat ze te sterk zijn samen. Ik ga dit iig doorspelen naar Convans want dat gun ik 'm, heb niet zo'n zin in het wegpesten van iemand en ik gun hem een kans.
Mijn tactiek is dit seizoen dan ook: eerlijk spelen. Eerlijk spelen. Hoe gek dat ook klinkt. En dan bedoel ik niet, niet saboteren in opdrachten, maar wel keuzes maken met mijn hart ipv alleen aan de items te denken. Ik ga niet een Convans dwarsbomen omdat dat mij meer populariteit en zo meer kans op items op kan leveren, maar ik ga het spel spelen met wie ik wil en niet luisteren naar mensen die het spel al genoeg domineren.
En inmiddels hebben we de jokermunten weten af te pakken. Dankzij wat geluk en wat kennis van onverwachte onderwerpen zoals het ESF. Missie geslaagd!
Opdracht 1.4:
Ik snap wel dat de mol mij bij de 3 overzichtmakers heeft gezet, want daar ben ik hartstikke slecht in. Zeker met katten die letterlijk geen verschil in uiterlijk hebben. En ja, ik heb een beetje genepmolt maar ook echt een poging gedaan sommige katten juist te omschrijven dus dit ligt niet alleen aan mij. Het schilderij van het kasteel van Jacco heb ik wel fout geplaatst, die had ik allang gevonden (net als een aantal andere schilderijen).
Opdracht 1.5:
De kistjesopdracht.. tsja, daar valt weinig over te zeggen. Ik wist dat in kistje twee het weerbericht van Brasov en -200 zat. Dus dat koos ik uiteraard niet. Ik koos definitief kistje drie, en die was leeg ::rofl:: dus geen geslaagde opdracht.
Contact en test:
Ik heb verder nog kort contact gehad met Giorgio, belg, en Roomey, maar dat was allemaal vanuit hun en ik heb er verder ook niet behoefte aan. Ik voel me wel lichtelijk eenzaam in deze groep, maar dat komt dus door mezelf. Ik ga dit spel niet met bondjes doen, totaal geen zin in (behalve met Convans dan).
Ik vind het ook wel leuk om een voorspelling te doen:
Afvaller 1 - Jacco'S
Afvaller 2 - belg
Afvaller 3 - Larikoek
Afvaller 4 - Molfreak Arno
Afvaller 5 - Roomey164
Afvaller 6 - LuchtManiak
Afvaller 7 - FrankLapidus (ik hoop het iig een plek verder te schoppen dan de vorige keer)
Afvaller 8 - Convans
Afvaller 9 - Aurynn
Verliezend finalist - D*N
Winnaar - Giorgio
Mol - KingLennart
Maar KingLennart is mijn mol is voor nu. Ik verdenk ook Giorgio, Aurynn en Roomey164. En een klein beetje D*N.
Nu richting het einde van de week gaat het al een stuk beter. Ik heb nog steeds heimwee, maar raak langzaam gewend aan deze bijzondere groep ;D ik heb wel vertrouwen in de test en ga proberen op iedereen minstens 5 vragen in te vullen. Komt goed!
Hoi!
Alle opdrachten van aflevering 1 zitten erop, en het was eehm... ::respect:: Serieus, dit was zo gaaf! Ik heb echt meerdere "Holy Forking Shirtballs" momentjes gehad!
1.3 - Welkom in Roemenië
Bedankt! Ik ben hier graag :D En we gaan meteen naar een prachtige plek toe, het hoogste gebouw van Roemenië. Ik kan niet wachten om dat uitzicht te zien, maar dan moet ik daar wel geraken. Dat ging makkelijker dan verwacht, want Aurynn postte dat Convans en Frank moesten blijven. Daar gingen anderen in mee. Ik heb er maar niet op gereageerd, want ik wil mijn plek niet kwijtraken, maar ik dacht echt:
(https://media.giphy.com/media/U4XP86hPyfy29A9tbl/giphy.gif)
Het was heel vermakelijk ;D
De vragen gingen heel goed, op gegeven moment hadden we iets fout en stuurden we Roomey weg, niks aan de hand. Toen aan het einde kwam belg er opeens mee om mij eruit te gooien als we iets fout hadden (vanwege 1.5, waar ik straks over ga vertellen). Oké hij had een punt, en om voor eens en voor altijd van dit af te komen offerde ik mezelf op (en krijg dus geen jokermunt). ALS we iets fout hebben. Belg deed bij de laatste vraag heel raar, hij zei dat hij het weer wist maar deelde het antwoord deze keer niet? ??? Ook precies nadat hij zei dat hij mij weg wou hebben. Ik vertrouwde er niks van. Ik besloot voor mijzelf op te komen! Iets wat niet echt in mij zit, op dat vlak ben ik best verlegen, maar nu deed ik het wel! En tot mijn grote plezier stonden er heel veel achter mij. Uiteindelijk werd toch het antwoord van belg het meest gekozen, wat fout bleek te zijn. Belg stemde al om mij eruit te gooien, maar ik was even offline en zag opeens 3 stemmen voor Belg!
(https://media.giphy.com/media/U4XP86hPyfy29A9tbl/giphy.gif)
Een jokermunt ::boogie:: Oh wacht, wat zeg jij daar MollenvangR?? Convans en Frank konden revenge nemen, door een jokermunt af te pakken als ze genoeg vragen goed hadden. Dat hadden ze, daardoor werd er ook veel minder verdiend. Gelukkig kozen ze ervoor om de jokermunten van D*N en Aurynn (karma) af te pakken, en niet die van mij. Een jokermunt ::boogie::
1.4 - Poes, poes, poes, poes, poes....!?
Wat een poezen, en wat een tekst :o Maar ik snapte de opdracht op gegeven moment wel. Ik begon maar met Waldo's zoeken, iets waar ik niet heel goed in ben. Maar na wat hulp van Lennart vond ik er een. Toen kreeg ik een hele mysterieuze PM van MV, ik moest ook iets gaan omschrijven ::vergroot:: Dat heb ik gedaan, en toen ging ik weer door met Waldo's zoeken. Ik vond op gegeven moment de creepy pretparkingang. En wow, wéér een mysterieuze PM van MV. Ik heb weer gewoon gedaan wat me werd gevraagd, en ging weer verder Waldo's zoeken. Zonder succes helaas.
Wij moesten toen de katten vinden die Arno voor ons heeft omschreven, dat heeft hij echt geweldig gedaan. We hadden alles goed! ::bravo:: De omschrijvingen van Giorgio waren ook goed, maar die van Frank? Frank was nog verdachter, want zonder overleggen postte hij de foto waarvan hij dacht dat die bij mijn omschreven kasteel hoorde. Waarom overlegde hij dat niet? Mijn andere foto is wel correct geraden!
1.5 - Niets is wat het lijkt en iets is wat het niet lijkt
It's time for drama! ;D Want ik werd uitgekozen tot de kandidaat die het meeste werd vertrouwd, ahhw ::love:: In kistje 1 zat geen 50 euro zoals ik heb verteld, maar 500 euro. In kistje 6 zat een joker. En hallo het is aflevering 1, wat verwacht je dat ik ga kiezen? Ik heb dit zo lief mogelijk verteld, en daarom verteld dat het maar 50 euro was. Ze waren wat teleurgesteld, maar ik ben niet de meeste gehate kandidaat van de groep :P
Toen mocht ik weer een nieuw kistje kiezen, net als iedereen. Niemand wist wat er in kistje 4 zat, dus ik kies die. Ook was die omschrijving net zo mysterieus als kistje 6 met een joker. Ik krijg later die avond een PM van MV met de inhoud...
(https://media.giphy.com/media/U4XP86hPyfy29A9tbl/giphy.gif)
EEN ZWARTE VRIJSTELLING?! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAH I'm the most powerful candidate right now ::heks:: Na een lang nagedacht te hebben heb ik besloten om niemand hierover te vertellen. Mocht er binnenkort een vrijstelling opdracht zijn (waar ik vanuit ga), zet ik hem dan bij de test in. Hopend dat die kandidaat niet z'n best heeft gedaan. Mijn smoesje is "later in het spel komt er een opdracht met duisternis, jij krijgt dan het licht". Ik hoop dat het werkt ::tandpastasmiley:: Ik ben in ieder geval heel tevreden met deze opdracht!
Hoi, in deze biecht ga ik in op mijn medekandidaten
Hallo iedereen!
In deze biecht ga ik wat vertellen over mijn 11 medekandidaten, fun! :D
Aurynn: iemand van het Pokémonforum! Een goede host, maar ook een goede kandidaat? Ik denk het wel ::jaja:: Ik denk dat hij sowieso 5 afleveringen meegaat, misschien wel als Mol!
belg: Nicki Minaj, ugh. Hij heeft van mij gewonnen in WVW, dat laat ik niet opnieuw gebeuren. Hij zou best De Mol kunnen zijn, in 1.1 was hij heel tegenstrijdend en in 1.2 had hij wisselende resultaten. Ik hou je in de gaten ::vergroot::
Convans: hij is actief op Discord, net als ik. Daarom ken ik hem op zich wel. Ik weet dat hij een sterke slimme speler is, en hij zou ook een goede Mol zijn. Ondanks dat denk ik niet dat hij het is. Hij is héél goed bezig geweest in 1.2
D*N: een van de kandidaten met wie ik contact heb gehad over het spel! Ik heb hem gisteravond (3 april) gecontacteerd, en we hebben het even over het spel gehad. We hebben afgesproken vaker informatie uit te wisselen. Ik ben hier best blij mee, want ik denk dat we elkaar nuttige informatie kunnen geven die ons langer in het spel houdt.
FrankLapidus: mijn hoofdverdachte na 1.1 en 1.2! Hij begon het spel als een Engelssprekend karakter, waarom? Hoe kom je op dit idee als je de opdracht niet weet? Ik vind dit een typisch plan dat je alleen kan verzinnen met voorkennis. Ik ga hem er binnenkort eens mee confronteren. Ook zei hij dat hij De Mol niet wilde zijn, dat vind ik ook heel Mols.
Giorgio: toen ik las dat hij meedeed was ik positief verrast. Ik kende hem van naam, maar verder niet. En ik vind het heel leuk dat iemand meedoet die vooral vroeger actief was. Ik heb hem ook een berichtje gestuurd, we hebben een plan om anderen te testen. Zeker met zijn positie in 1.4 kan dat mooi uitgevoerd worden.
KingLennart: de persoon die met zijn verkeerde account in 1.1 postte. Bewust? Want ik wou hem er bijna door afstrepen. Ik denk toch niet dat hij De Mol is, maar vooral omdat hij 1.2 goed heeft gedaan.
Larikoek: de 3de kandidaat die ik een berichtje heb gestuurd. Lars reageerde enthousiast terug. We hebben het gehad over de opdrachten, en ook over het lijstjes delen. Daar hadden we een verschillende mening over, ik ben namelijk helemaal voorstander van het openbaar delen, maar Lars niet. Maar uiteindelijk heeft hij het toch gedeeld gelukkig.
LuchtManiak: mijn nummer 2 verdachte op dit moment. Hij was in allebei de opdrachten best wel verdacht. Ook dankzij hem hebben we onnodig een hulpmiddel gebruikt. Ik vertrouw er niks van. Hij heeft mij ook een berichtje gestuurd, maar daar is niet veel mee gebeurd.
Molfreak Arno: hij zou een geniale Mol zijn, ik kreeg namelijk wat Milouska-vibes. Ik vind hem verder een leuke enthousiaste kandidaat, we hebben ook al wat gepraat over het spel.
Roomey164: who? Zij is echt heel inactief, maar in haar ene post vond ik Roomey wel leuk overkomen. Ik hoop dat deze persoon wel wat actiever wordt, anders mag zij van mij afvallen.
Zo, dat zijn ze dan ::bravo:: Hier mijn ranking na 1.1 en 1.2:
1. FrankLapidus
2. LuchtManiak
3. belg
4. Aurynn
5. KingLennart
6. Giorgio
7. D*N
8. Molfreak Arno
9. Convans
10. Larikoek
11. Roomey164
Doeg ::joehoe::
Groetjes :D
Bondjes
Ik heb, zoals je al in mijn vorige biecht hebt gelezen, met meerdere mensen gepraat. Ik wil wel een goed bondje, wie zou ik kiezen? Het is Giorgio geworden! Die vertrouw ik wel. We hebben wat info uitgewisseld. Hij verdenkt Lennart, Aurynn en LuchtManiak. Ik hoop dat hij eerlijk is, ik wel in ieder geval ::jaja::
Heel leuk moment
Na 1.5 kreeg ik een bericht van belg, hij zei dat hij een minjoker moest uitdelen en mij heeft gekozen. Ik was echt zwaar geïrriteerd, daar gaat mijn voordeel met mijn joker. >:( Ik heb gereageerd en gezegd dat ik het een rare keuze vond en heel pissig was. Hij begon daarna over een zwarte vrijstelling. Hij dacht dat ik een ZV door kistje 6, omdat Frank dat zei in het topic. Dat klopt niet, ik heb mijn ZV door kistje 4. Maar dat weet niemand.
Even later reageerde hij met dit:CitaatDag JaccoS,
Ik ga gewoon open kaart spelen, tactisch misschien dom maar dat liegen en manipuleren gaat me niet af.
Die minjoker staat op mijn eigen naam, ik kan hem zelfs niet uitdelen. Niet aan jou, niet aan iemand anders. Dus als de zwarte vrijstelling niet wordt ingezet, is dat dikke pech voor mij. Met mijn eerste berichtje hoopte ik dat jij die zwarte vrijstelling (die je mogelijks hebt) zou inzetten. Dat jij je daardoor even pissig voelde, was absoluut niet de bedoeling. Het hoort misschien bij het spel, maar het wringt.
Dus nogmaals sorry.
Groeten,
belg
(https://media.giphy.com/media/U4XP86hPyfy29A9tbl/giphy.gif)
WAAAAAAT, ik was echt ZO BLIJ!! Ik had wel meteen medelijden ::hug:: (als dit de waarheid is).
Verdachten
Na elke opdracht heb ik een ranking gemaakt qua verdachtheid, en die heb ik samengevoegd naar een complete aflevering 1 ranking:
1. Frank
2. Aurynn
3. D*N
4. LuchtManiak
5. Convans
6. Molfreak Arno
7. belg
8. KingLennart
9. Giorgo
10. Larikoek
11. Roomey164
Deze ranking klopt ook heel erg met mijn gevoel, alleen D*N staat iets te hoog. Frank is wel absoluut mijn hoofdverdachte ::jaja::
De test
Vrijdagavond heb ik de test gemaakt, zo spannend! ::hyper:: Mijn eerste test ooit. Ik heb zitten turven, en (met de joker erbij) bij iedereen in ieder geval 5 vragen goed. Als het Frank is heb ik 10 vragen goed. Ik vond het wel heel chaotisch, en deed er bijna 20 minuten over. Ik ben absoluut niet zeker van mijn groene scherm ::ohno:: Nog een uur een 15 minuten geduld, dan weet ik of het echt groen is.
Ik hoop heel erg dat ik mee mag naar aflevering 2, verder mag reizen door Roemenië. Maar als het niet zo is heb ik wel 5 opdrachten mogen spelen, ik heb de hele mol-experience al meegemaakt. Dat is dan wel een kleine troost.
Tot in hopelijk aflevering 2 ::joehoe::
Arno er uit... en daar heb ik deels de test op ingevuld?
Zou ik dan nu al in de goede richting zitten? ???
Zo, aflevering 1 zit erop. We hebben maarliefst 5 opdrachten gehad. Dat maakte het wel lastig om alles goed bij te houden!
Opdracht 1.1 was erg leuk. Het werd wel duidelijk wie de 12 kandidaten waren. Wat me daar vooral opviel was hoe eerlijk Giorgio, Arno en Jacco waren en hoe oneerlijk Frank was. Voor de rest weinig informatie uit te halen. Al denk ik dat de mol wel enkele fouten gemaakt zal hebben.
In opdracht 1.2 was er wel een interessant moment. LuchtManiak gaat als 3de De_Witte dikdrukken, terwijl er wel wat discussie over was. Maar het meest interessante moment kwam er bij het raden van LuchtManiak daar deden Lennart en D*N wel erg veel moeite (en zeker D*N). Die 2 hou ik vanaf nu erg in de gaten! Voor het overige ging deze opdracht redelijk vlot.
In opdracht 1.3 zaten Frank en ik uiteindelijk in een goede positie. Zou Aurynn en D*N als mol daar zelf niet willen terechtkomen? Dus op dat vlak vond ik hen wat minder verdacht. LuchtManiak lijkt zijn eigen vel te willen redden, dus hij is hier ook minder verdacht. Maar ik ga geen te snelle conclusies trekken.
Hier zien we Belg nog een ‘subtiel’ foutje maken bij de laatste vraag. Wist hij dat wij 9/10 hadden en dat er dus best nog een fout gemaakt moest worden? Ook bij vraag 9 deed hij al erg zijn best om die fout te maken.
Opdracht 1.4 is Frank wel erg goed aan het nepmollen! Hier zien we ook het moment de gloire van Arno. Voor de rest viel me ook op dat Larikoek bij ons allemaal de verkeerde poesjes koos. Ik had doelbewust die beslissing aan iemand anders gegeven en D*N deed het daar beter dan Larikoek. Belg vond ik hier dan ook weer verdacht omdat hij initieel ook niet de goede poesjes koos.
Arno gaf zo’n goede beschrijvingen dat er bijna niet te mollen viel in die groep.
Opdracht 1.5 valt er weinig uit te halen, MAAR het was wel erg opvallend dat Frank en Larikoek hetzelfde kistje claimden, namelijk kistje 3. Uiteindelijk na lang gezeur kon ik losweken dat Larikoek loog en dat hij hetzelfde kistje als mij gekozen heeft, wat ik dan wel erg vreemd vond. Waarom liegt hij? Waarom kiest hij dan toevallig hetzelfde kistje als ik?
Na al deze opdracht wil ik op 6 kandidaten zeker goed inzetten:
Belg, Larikoek, Lennart, D*N, Aurynn en Giorgio.
Frank en Arno zijn het volgens mij niet en Roomey, Jacco en LuchtManiak lijken me eerder onwaarschijnlijk, maar daar ga ik wel nog op spreiden.
Op naar de test!
Hallo allemaal!
Een beetje vertraagd, maar hier is eindelijk mijn eerste biecht ::bravo:: Ik was aan het begin van het spel druk bezig met lijstjes maken in Excel om alle informatie over de andere kandidaten zo snel mogelijk overzichtelijk te maken voor mijzelf. Dus vandaar dat ik nog geen tijd had om dingen op te biechten. In mijn Excel-bestand heb ik inmiddels alle kandidatenformulieren, en per opdracht alle gegevens uit de opdrachten. Speelvolgordes, wie wat raad, wie wat vetgedrukt plaatst, wie geld verdient of juiste niet, verdachte of juiste onverdachte acties. En compleet masterplan / stroomschema die mij uiteindelijk de winst moet opleveren.
Tegelijkertijd probeer ik contacten te leggen met spelers, ik wil een sociale speler zijn. Ik heb een sterk bondje met KingLennart, dat zie ik als de speler die ik volledig vertrouw. Tegen hem ben ik 100% eerlijk. Daarnaast heb ik prima contact met Jacco. Hem vertrouw ik in die zin dat ik zeker weet dat hij de Mol niet is. Maar ik merkte tijdens de kistjesopdracht in aflevering 1 ook al meteen dat wij elk voor de winst spelen. We hadden toen een soort uitwisseldeal, maar daarbij had ik tegen hem gelogen dat ik jokermunten weg mocht gaan geven dankzij mijn kistje. Die had ik uiteraard niet, maar onze band is nog steeds wel oké. Dit heb ik geprobeerd te bewijzen door hem te supporten als penningmeester in aflevering 2.
Aurynn en Larikoek heb ik ook contact mee, maar beide vertrouw ik niet helemaal. Met name Aurynn is mij erg opgevallen in aflevering 1. Niet alleen door zijn bondje met Dennis, maar ook omdat hij lekker met de groep meebeweegt. Laat antwoorden, aansluiten bij wat anderen vinden, af en toe een kat niet vinden 'door de telefoon' verdacht.
Belg en Molfreak Arno verdenk ik niet, die doen veel te veel hun best om geld te verdienen. Molfreak Arno heb ik ook een pact mee, maar ik twijfelde al meteen of hij het ver gingen schoppen in het spel. Dat bleek meteen in aflevering 1, toen hij het spel moest verlaten. Heel jammer, ik had liever langer mee samengewerkt! Belg heb ik ook contact met gehad, maar die heeft het niet zo op bondjes.
Mijn hoofdverdachten in aflevering 1 zijn (naast Aurynn) FrankLapidus, Convans en D*N. Daarnaast zet ik hier en daar nog wat vragen in op Giorgio, KingLennart en Larikoek. Voor Giorgio en Larikoek is dat omdat zij hier en daar wat verdachte acties maken, maar relatief onder de radar blijven. Zouden elk een goede mol zijn. KingLennart puur omdat ik geen blinde vlek wil hebben.
Convans en D*N verdenk ik omdat ze constant onrust en chaos in het spel veroorzaken. Met name D*N kan flink stoken. Je zou denken: zóó opvallend kan een Mol niet zijn. Of dus toch? Een Mol zou toch nooit opperen om alle lijstjes te gaan delen? Of juist toch wel? Bovendien zijn ze beide overspoeld met rode vlakjes (van verdachte acties) in mijn Excel-bestand. Datzelfde is zo met Frank, die doet gewoon objectief veel mis.
De eerste aflevering heb ik overleefd, en ik heb een joker op zak. Die bewaar ik nog even, want ik vrees voor zwarte vrijstellingen. Bovendien denk ik dat ik lekker bezig ben, eerst vallen de zwakke kandidaten af. Die joker ga ik later harder nodig hebben.
To be continued!
Groetjes,
Maniak
Biecht Test en Executie 1 – Giorgio
Ik open de informatie uit de gedeelde lijstjes en pak mijn kladpapiertje met een aantal lijstjes. Het leek me genoeg om aan de test te beginnen, maar dat viel zwaar tegen. Eigenlijk op het moment dat ik de test opende, kreeg ik een vlaag van spanning en stress. Daardoor ben ik als een malle de test gaan maken, vergeten om goed te spreiden, eigenlijk ging alles mis. In de stress moet ik ook nog snel een naam bedenken voor een hond, blafaard is snel geboren... Gelukkig was ik snel en heb ik 2 jokers ingezet, dit moet me gered hebben...
Tijd voor de executie. Ik dacht toen ik aan het spel begon, ach wel leuk allemaal, maar als ik er snel uit lig dan is het niet zo erg. Maar ik had het zo naar mijn zin in het spel, dat ik er echt nog niet uit wil. Ondanks de twee jokertjes maak ik me toch wel een beetje zorgen. Maar nog voordat ik twee keer met mijn ogen kan knipperen is er al een rood scherm. De leukste, de liefste, is niet meer in het spel :( Balen! Ik had net de dagen er voor een aantal leuke gesprekken met Arno gehad en vond het een enorme toevoeging aan het spel. Jammer :( Kunnen we hem niet ruilen tegen die hond?
Dacht ff rust te hebben... nee moet ik 3x per dag met een hond gaan lopen ::rofl::
Wel blij beest hoor, hij besprong me gelijk... hij maakte een uitgelaten indruk ::tandpastasmiley::
Die doolhoven he... dat die eerste binnen is was toeval. Hoewel...
Dat stuk van Giorgio... hij zal als wiskundeleraar toch wel weten dat de kans kleiner dan 1% is dat hij er zoveel achter elkaar goed had? Of... had hij voorkennis en wilde hij in een goed blaadje komen?
En bij die tweede... ::ohno:: Heb ik dit seizoen te maken met 10 Mollen? We hebben nog maar weinig tijd en er zijn nog 10 levens over... hoe dan??
Baal van die introquiz joh! Jammer dat ik niet in dat team zit...
Effe serieus. FrankLapidus... dat eerste intro... dat je die niet weet als jonkie snap ik, je moest nog aangemaakt worden toen dat een hit was... (Overkill van Men At Work).
Maar dat je dat betitelt als dat duet van Marco en Treintje? Vind het heel bijzonder dat je daar op kwam voor dat nummer... en de rest heeft het niet in de gaten?? Nee Frank... ik heb je in de gaten...
Oh my god
Convans is de mol ;D ::rofl::
I did it again, gewoon weer een bondje met de mol vanaf aflevering 1 ::rofl:: maar dit keer heb ik 'm door. Wauw ;D
Zin in de finale!
"Als het bonuswoord door de podcastmaker in de podcast gestopt is en jullie weten*dat te raden, krijgt elk teamlid 2 jokermunten en wordt het geld dat jullie met de andere woorden hebben verdiend, verdubbeld"
Een sterretje in plaats van een spatie, dat is wel een hele vreemde typfout. En dan nog toevallig tussen de
letter D en de letter N. D*N stond al bovenaan mijn verdachtenlijst, maar met deze hint duwt hij KingLennart weer van de troon. Of is dat sterretje het symbool van de verborgen jokermunt?
Na 4 jaar ben ik eindelijk weer eens terug als kandidaat in de enige echte Wie is de Mol Online ::love::. Ik kon het niet laten! Eerlijk gezegd twijfelde ik in eerste instantie een beetje. Ik heb natuurlijk net The Big Puzzle en Zap! bijna achter elkaar door gedaan en het is een behoorlijke investering om elke week je goed in te zetten voor een spel. Maar ik vind het super fijn, zeker nu ik opeens werkloos ben, om even afleiding te hebben. Dus besloot ik mij een uur voor de deadline nog in te schrijven (ala MollenvangR vorig jaar ;D). En ja hoor, we zijn er gewoon weer bij!
Ik heb het voornemen om deze keer weer mijn oude tactiek van de eerste widmonlines omhoog te halen: Goed nepmollen en zorgen dat ik in de verdenkingen lig van de kandidaten. Dat was eigenlijk ook al mijn plan bij de discord versie waar ik heb meegedaan, maar daar kwam ik in het begin al per ongeluk te vaak in de verkeerde positie om nog serieus genomen te worden als mol uiteindelijk. Hopen dat het deze keer wel beter gaat weer ;D.
Ik snap niet zo goed waarom andere mensen voornamelijk die laatste vraag waarbij ze zichzelf moeten onthullen echt eerlijk doen, ga ik vanuit dan, anders liegen ze heel erg goed. Maar Larikoek, JaccoS, Arno komen sowieso al heel erg overeen in antwoorden. Ik neem aan dat ze voor die ene jokermunt gaan en dachten whatever, it's mine!
(https://media3.giphy.com/media/hTTnsRaU1geWuvUUjB/200.gif)
Dus we begonnen met een zo'n zweetpak aan, en ik had niet eens een leuke gekregen DrollenvangR en Barfycolours! Iedereen krijgt van die leuke pakken als pinguïn, banaan, vegetarische taco etc. en wat krijg ik? Een thinga?! Wat de hell is dat?! Hoe gedraag ik mij als thinga? Ik was van plan mij helemaal in te leven in de rol! Nou oké, we krijgen vragen over onszelf en het leek mij duidelijk te zijn dat het de bedoeling was dat je jezelf nog niet bekend zou maken. Zeker met nog een tweede opdracht in die zweetpakken in opkomst. Nu staan een heleboel antwoorden op de vragen in de inschrijflijst van mij gewoon online gezien ik aan zoveel spellen meedoe waar je lijstjes invult dat je gewoon even de zoekfunctie kan gebruiken om mij te ontmaskeren. Dat gaan we niet doen dus helaas moet ik bij alles op 2 vragen na liegen. Sommige mensen lijken specifiek iemand na te doen, ik niet. Ik doe gewoon standaard witte hetero mannen antwoorden geven, dan zijn er sowieso nog genoeg keuzes over voor de rest.
(https://media3.giphy.com/media/DB2oahQFa0qeQ/200.gif)
In de tweede opdracht komt dan de aap uit de mouw waar we voor spelen als je niet ontdekt bent........weer een jokermunt. Oké dat maakte dus geen f*ck uit achteraf ::rofl::. Nou dan maar volhouden en wel die ene jokermunt binnen halen. Ik zie het eerste plaatje en vermoed dat ik het ben. Het is best een risico maar ik ga mezelf ontmaskeren terwijl ik in o.a. de discord kanalen ga blijven roepen dat ik absoluut niet mee doe. Zo hoop ik dat ze misschien wel denken dat ik meedoe maar dat ze mij in ieder geval niet aan het juiste account koppelen. Het blijkt een goeie tactiek want jooooooookermunt ::blond::. En jeetje wat een groep is dit, let's review:
JaccoS -> Leuk dat ie meedoet! Heb nog niet eerder met hem gespeeld maar ik denk voornamelijk dat hij een niet te onderschatten molspeurder is. Hij mag wel jong zijn, maar Vermoljoen was dat ook vorig seizoen en dat was één van de beste spelers uiteindelijk. Of zou hij de jongste mol ooit zijn?
Luchtmaniak -> Ah mijn Zapmaatje. We hebben daar wel lang wat samengewerkt maar uiteindelijk liet ik hem in de kou staan. Dus ik verwacht een iets killere afstand tussen ons dit seizoen. Zou overigens best de mol kunnen spelen.
Roomey164 -> Wie? Ik wil haar snel beter leren kennen, want als enige vrouw van het gezelschap zou ik wel een samenwerking zien tussen ons. Een nieuw iemand als mol kiezen is zeer onwaarschijnlijk, zeker met maar 0 berichten voor het spel.
Giorgio -> Ken ik nog van Survivor, ik was toen spelleider dus niet als medespeler. Iemand die veel op de achtergrond is, moeilijk te doorgronden. Lijkt mij een goeie onopvallende molkeuze.
KingLennart -> Weer iemand waar ik nog niet heel veel contact mee heb gehad, volgens mij ook vooral omdat ie actief is op het enige board waar ik niet actief ben: Het sportgedeelte. Staat op m'n verdachtenlijstje.
Larikoek -> Jaaaa Lars ken ik uiteraard gezien we samen in TT zitten. En heel fijn dat ie meedoet want we kunnen samenwerken en ik verdenk hem absoluut niet na de discord mol.
Belg -> Gevaarlijke speler, kan heel erg met grote strategische plannen komen zonder ademruimte. Zou ook een hele interessante manier zijn om te mollen door die leiding te pakken en altijd ergens fout te laten gaan. Zeker na Robindtc als mol een logische keuze dus.
Convans -> Oh lord. Als er van die gunopdrachten in dit seizoen zitten dan hoef ik van hem niets te verwachten. Wij botsen bijna net zoveel als dat Mrchipie meltdowns heeft dus god help this group. Ik sluit hem ook niet uit als mol. Dat zou echt de ultieme clusterfuck zijn als ie het is en ik heb hem door. Een heel seizoen D*N VS Convans, enjoy!
Molfreak Arno -> Echt een schatje! Ik denk dat ik wel met hem kan praten en spelen in dit spel. Zie hem ook niet gelijk als mol.
Franklapidus -> Aaah nog iemand om de conflicten mee aan te gaan. Hoewel ik zelf niet super veel bots met Frank had ie in de laatste Zap waar we samen inzaten vooral heel veel wantrouwen tegenover mij voor geen enkele goede reden ::hypocriet:: (of nouja whatever). Leuk dat ie er weer is.
Aurynn -> Ding ding ding moldetector. Hij is naar mijn idee de perfecte molkeuze in deze groep. We hebben ook wel goed contact, dus misschien kunnen we een Yvon-Marc-Marie bondje smeden?
Leuke diverse groep, ik ben benieuwd! ::nieuwsgierig::. Just know, I'm winning.
(https://i.pinimg.com/originals/c8/bc/d3/c8bcd3f328e9ddeedba62cc1a469c6b3.gif)
Dusss...
Deze week was erg chaotisch ::rofl::
De opdracht met de radioliedjes vond ik erg leuk. Vooral de deelopdracht, de introliedjes raden, was super tof om te doen ::bravo:: I love it! Geluid was ook leuk en introquiz ook al wist ik er daar niet zo veel ;D
De opdracht met de route heb ik een beetje links laten liggen. ::sorry:: niet echt mijn type opdracht, te moeilijk en te veel werk. Maar heb iig wel een paar pogingen gedaan.
En dan de penningmeesterverkiezingen ;D tsja, als ik had geweten dat het een verkiezing was geworden, had ik mezelf waarschijnlijk niet zo snel verkiesbaar gesteld. Ik zag het echt niet zitten, mede omdat het me toch al een verloren strijd leek en ik geen zin had om moeite te gaan steken in een opdracht die toch nutteloos leek. Ik had al een heel plan om JaccoS te laten winnen (door campagne voor hem te gaan voeren i.p.v. voor mezelf) en had zelfs al met hem overlegd ;D maar een paar uur na mijn messy mind wilde ik ook niet KingLennart en Aurynn - die allebei wel voor de 100% campagne wilden gaan voeren - in de kou laten staan, dus voor hen heb ik doorgezet. En ik vind het de goede keuze ::jaja:: het was best leuk, of ik nou win of niet (ain´t gonna happen ;D) en ik heb iig met Lennart en Aurynn een sterkere band gekregen. Echt top kandidaten ::ok::
Wat bondjes enzo betreft, tsja, nog steeds een soort van bondje met Convans maar dat stelt ook al minder voor. Ik heb hem geconfronteerd met het feit dat ik denk dat hij het is. Ik kreeg deze week echt ineens een ingeving ::jaja:: toen ik door mijn molboekje ging tijdens de test merkte ik dat hij best wel wat geld binnen had gehaald, en dat vertelde ik hem. Toen werd hij helemaal geïrriteerd en zei hij nee nee nee of zoiets ::rofl:: :-X en toen dacht ik, wauw, het is Convans, die is te impulsief om zijn gevoelens te verbergen. En het gaat me ook steeds meer opvallen tho ;D maar ik ga dit bondje zeker doorzetten! Als hij echt de mol is komt hij ver in het spel (en ik dus ook), en dat kan handig zijn om de finale te halen wat betreft items gunnen enzo.
Verder heb ik wel goed contact met Aurynn gehad deze week over het spel. Heel gezellig ook en ik merk dat hij niet de mol is ::ohno::. Dus hem vertrouw ik wel en ik zou het leuk vinden ver in het spel te komen met hem. Hoop echt dat dat gaat gebeuren. Ik heb ´m iig al op het goede spoor gezet (vgm verdacht hij Convans sowieso al wel een beetje) door te zeggen dat de mol in Team D*N zit (de reden dat ik wilde dat JaccoS zou winnen en niet D*N, anders -1000 euro), en dat lijkt hij serieus te nemen dus dat is goed.
JaccoS heb ik gezegd dat ik toch campagne voor mezelf zou gaan voeren omdat ik ´een betere deal had gehad´ wat complete onzin is natuurlijk maar dat kind vraagt gelijk door enzo dus die is het ook niet want die is veeeel te nieuwsgierig ;D
Wie het niet zijn: Aurynn (vertrouw ik, te afwezig in sommige opdrachten, lijkt echt op zoek te zijn naar de mol), JaccoS (te nieuwsgierig, en je merkt dat hij alles nieuw en een beetje spannend vindt - had ik de eerste keer ook), belg (doet te veel zijn best - zie de opdracht met de route in de vakjes, nee, die is het echt niet), en KingLennart (te oprecht, zeker in de PM´s afgelopen week. Is te gevoelig en te ´echt´ om de mol te zijn, dat merk je aan alles).
Wie het misschien zijn: LuchtManiak (maar ik zie vooral een nepmol in hem), D*N (maar ik geloof niet dat hij daar tijd en zin in heeft en ik zie hem ook niet veel verdachts doen eigenlijk, speelt net als de vorige keer toen hij kandidaat was), Roomey164 (ja daar is gewoon weinig over te zeggen ;D), en Larikoek
(doet niet veel goed, maar ook niet veel fout).
Wie ik sterk verdenk: Convans (ja, al uitgelegd. Damn Convans, je bent het gewoon ;D wauw) en Giorgio (hoofdverdachte vorige week, nu ietsjes minder, maar heeft zeker typisch molgedrag - vooral volgen in fouten en weinig goede dingen doen)
Oh en jammer van Arno trouwens! :-\\
::zwaai::
Me wanneer ik de winnaar ben - met Convans naast mij (plus reactie van de groep)
(https://i.imgur.com/HnHRser.gif)
Tja... vind je het gek dat we 0 euro hebben gewonnen in de podcast-opdracht...
Die Pater Piemelot uit Schin Op Geul was echt niet te verstaan! Zelfs als mijn schoonmoeder haar gebit uit heeft is ze nog beter te verstaan... ::rofl::
Daarover gesproken: moest pas nog met haar naar het ziekenhuis, ze had een ongelukje gehad. Vier tanden door haar lip! Ze was op d'r gebit gaan zitten...
Dusss...
Ik ga zo met een katertje de test maken! En nee geen kater uit het kattencafé maar een andere kater ;D maar moet goedkomen. Heb het gevoel dat ik goed zit en iig in de goede richting denk. Nog even een overzichtje van wat er gisterenavond is gebeurd:
Niet gewonnen, helaas, was te verwachten --> -1000 euro want de mol zat bij D*N en die gaat sowieso voor items kiezen wanneer mogelijk dus rip en de podcastopdracht, jammer, weer jokermunten :-X ik wil echt even wat geld in de pot want zo schiet het niet op. En ook jammer dat precies de drie mensen waarvan ik niet wilde dat ze jokermunten zouden krijgen, juist zij ze wel verdiend hebben ;D
Achja, we´ll see ;)
Verder opvallend dat zo veel mensen dachten dat ik zou winnen en mij zo hoog ingeschat hebben - of is het tactiek om verdacht te lijken ??? okay van Convans is het sowieso tactiek, die is de mol, maar van de rest? Erg apart iig
::zwaai::
Hallo!
Vol spanning zat ik mijn F5-knop te spammen, de eerste naam werd ingetypt: JaccoS :o
Ga ik klikken? Ga ik klikken? Ik wacht nog even. Ga ik nu wel klikken? Oké, ik klik...
GROEN!!!!!! GROEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ::hyper:: ::hyper:: ::hyper:: Ik zit in aflevering 2!!! ::love:: ::love::
Even later werd de naam van Molfreak Arno ingetypt, rood :\'( Tactisch gezien is het fijn, hij heeft mij vertelt op wie hij heeft ingezet en ik vond hem een beetje verwacht. Maar los van dat vind ik het heel jammer dat hij eruit is, hij was heel fanatiek en actief en genoot echt van het spel.
Hij mocht ook 2 jokermunten uitdelen, ik dacht dat hij ze aan D*N zou geven omdat hij zei dat D*N wist dat hij een slechte dag had. Dus dat ze veel met elkaar praatten. Ik heb ook niks van een PM gekregen, dus helaas. Maar toen heel wat dagen later bleek dat hij de namen nog bekend moest maken, in Café de Moltalk (heel inclusief). Als eerst noemde hij Aurynn, helaas voor mij, want dan heeft D*N de andere. Maar nee, de andere was voor mij!
(https://media.giphy.com/media/U4XP86hPyfy29A9tbl/giphy.gif)
Wow, bedankt!! ::bravo:: Ik heb er nu 2 ::boogie::
2.1 - Radio Cârtiță!
Ik ben eerlijk gezegd niet heel veel bezig geweest met deze opdracht. Ik was vooral druk met 2.2. Ik heb wel alles bekeken en geluisterd, maar ik kon überhaupt niet veel toevoegen, alles was al gezegd. Uiteindelijk is het wel heel goed gegaan in mijn groepje, we hebben best veel geld verdient! ::bravo::
De podcast van Larikoek was heel mooi, maar voor de opdracht was het heel lastig. Ik dacht dat ik een patroon zag, maar helaas. Alles fout :-\\
2.2 - De penningmeesterverkiezing
Ik wil best wel penningmeester zijn, wie niet? Maar ik maak toch geen kans vanwege 1.5. Zoiets postte ik in het topic, en opeens wilden mensen mij steunen :o Bedankt Larikoek en LuchtManiak! Roomey kwam ook in het team, zo zijn we compleet.
Ik kreeg een hele mysterieuze PM van Frank, hij zei dat ik nu sowieso weet dat Frank het niet is, want hij wil uit de opdracht stappen. Hij wil mij helpen te winnen, zodat D*N niet wint. Hij denkt namelijk dat daar de mol zit. Oké Frank, helemaal prima. Dat geeft mij meer kans om te winnen. Het was onverdacht van mijn hoofdverdachte, want dan gaat er geen geld uit de pot.
Een dag later stuurde hij dat de deal niet doorging, helaas, maar Frank kan dus nog steeds de mol zijn! In de andere topics ging het allemaal heel goed, terwijl het in ons topic iets minder ging. Al werden er wel veel liedjes ingestuurd. Ik dacht dat we geen enkele kans maakten om te winnen, maar dat bleek anders:
Uiteindelijk hebben we inderdaad niet gewonnen, maar we hebben wel gewoon 5 stemmen gehad! Bedankt aan iedereen die op ons heeft gestemd ::bravo:: D*N is de winnaar, en besloot 3 jokermunten voor zichzelf te houden. Ik had verwacht dat iedereen hem in elkaar zou slaan, maar niemand reageerde er boos op. Jammer ;D
2.3 - Urban levels
De sadistische opdracht, iets waar ik heel erg naar uitkeek. Ik heb er ook heel erg van genoten ;D Dat overtypen steeds, echt geweldig. Verder valt er niet veel over te zeggen, gewoon een toffe opdracht!
Bondjes
Vanwege toetsen was ik dus niet zo actief als gewoonlijk, en toen dacht ik donderdagavond opeens: shit, ik moet ook praten met mensen ::hypocriet:: Ik heb Aurynn een bericht gestuurd, daar had ik nog niet eerder mee gesproken. We hebben wat informatie uitgewisseld, een leuk gesprek was dat. Ook met Giorgio heb ik weer gepraat, ik ben echt blij met dit bondje ::jaja:: Verder heb ik weer een wekelijks gesprek met D*N gehad. Daar is niet iets bijzonders uitgekomen.
Verdachten
Ik heb weer mijn ranking-theorie gebruikt, dit is de uitslag:
Afl. 2:
1. LuchtManiak
2. D*N
3. Larikoek
4. Aurynn
5. KingLennart
6. FrankLapidus
7. Convans
8. belg
9. Giorgio
10. Roomey164
Afl 1 & 2 bij elkaar:
1. LuchtManiak
2. D*N
3. Aurynn
4. FrankLapidus
5. Convans
6. KingLennart
7. Larikoek
8. belg
9. Giorgio
10. Roomey164
D*N staat verassend hoog, die verdenk ik helemaal niet. LuchtManiak is wel mijn officiële hoofdverdachte ::jaja::
De test
Na een paar uur opdrachten bestuderen en overzichtelijk in een document zetten was het zover, vrijdagavond rond 22:30. Ik krijg een linkje opgestuurd, bekijk de eerste vraag en denk: NOOO, ik ben vergeten het vragenlijst excel open te zetten. Dit kost tijd dit kost tijd, noooo. Er waren veel vragen die ik ook moest opzoeken, stress stress stress!!! Na meer dan 20 minuten druk ik op verzenden, en ik denk: ik heb het echt verpest. Nu een dag later heb ik er wel wat meer vertrouwen in, ik heb goed gespreid. Elk moment kan de executie beginnen, ik vind het echt doodeng. Ik heb nu ook geen joker. Please laat het groen zijn.
Tot hopelijk volgende week! ::joehoe::
Hallo!
Hét moment is nu 24 uur geleden, het lijkt mij nu een goed moment om hier uitgebreid over te biechten. Zodat alles duidelijk wordt.
Vrijdagavond heb ik de test gemaakt. Die ging niet goed, ik moest veel opzoeken. Maar toen de executie begon had ik wel een beter gevoel, ik heb namelijk zitten turven en heb wel genoeg antwoorden op mijn verdachten ingevuld. Ondanks dat ik er lang over deed en de test heel chaotisch verliep, verwachtte ik een groen scherm.
De executie begint, en MV zegt iets vreemds. Ik zit mijn F5-knop te spammen, maar er gebeurt maar niks. Toen zag ik een PM:OMG, hoe kan dat? :o Ahh, ik snap het al. Dit heeft te maken met de twist!J-A-C-C-O-SSpoiler (klik om te tonen/verbergen)
Meerdere mensen hebben een rood scherm gekregen, leuk! Een twist in een twist! Dat dacht ik de eerste paar minuten. Eventjes later kreeg ik een berichtje op Discord van MV waarin hij mij succes wenste. Hmmm, is het dan toch wel rood? Ik wist een ding zeker: wat er ook gebeurt, ik moet en zal naar aflevering 3 gaan! ::hypocriet::
De opdracht stond online, en ik wist dat het lastig zou worden. Zeker toen D*N postte dat ik nog zei in het Kandidatencafé dat ik de test lastig vond. Shittt, helemaal vergeten. Ik moet nu zo normaal mogelijk overkomen, ik mag geen fouten maken. Dit ging wel heel lastig worden.
Een paar minuten later kreeg ik een berichtje op Discord van LuchtManiak:CitaatLuchtManiak — gisteren om 20:17
Heee Jacco
We zouden kunnen samenwerken bij deze opdracht
Bijvoorbeeld door samen aan een lijst te werken. Als wij 2 die posten gaat er vast wel een derde mee
Wauw, wat slim! Als dit werkt is het gewoon gelukt, dan zit ik in aflevering 3! Ik was zelf nog niet zo ver met mijn gedachten, wat fijn dat hij dit stuurt! Ik dacht wel meteen dat waarschijnlijk meer mensen dit aan het doen waren, dus het moest zo snel mogelijk gepost worden. Ik vroeg mijn bondgenoot Giorgio of hij mee wilde doen, dat wou hij. Dan moesten we nog de andere mensen kiezen die mee gaan naar aflevering 3, LuchtManiak wou belg en KingLennart meenemen, ik wou Larikoek meenemen. Top, geregeld! Met hartslag 300 postte ik het in het topic, ze zouden me toch niet in de maling nemen? Maar nee, ook Giorgio en LuchtManiak dikdrukken dit lijstje. IK BEN DOOR!!! ::cheerleader::
Wat was dit voor zieke twist zeg... ik vond het een goed plan maar om nu gelijk de trekker over te halen... ::ohno::
Maar... nu ben ik verward. Na Arno is nu met Frank ook een tweede potentiële mol er uit. Had mijn test deels op hem ingevuld... was de rest dan goed?? Zit ik dan nu al op het juiste spoor?
::oink::
Die vreugde was daarna alleen snel weg, want de reacties waren een stuk bozer dan ik had verwacht. Ik was verblind door de vrijstelling, daarna realiseerde ik pas wat de consequenties waren. De reacties kwamen maar binnen en het werd alleen maar erger, ik vond het echt heel vervelend dat ze zo boos waren. Het deed me ook echt wat, ik vond het heel naar om de mensen die ik heel erg mag boos op me te zien. Ik dacht op gegeven moment, ik moet ook iets zeggen, dus maakte ik een post waarin ik oa zei dat het "part of the game" was. Ik ben na het posten meteen uitgelogd.
De volgende ochtend werd ik wakker, na het ontbijt logde ik weer in op RN. Ik vond het heel spannend, hoe erg zou het zijn geworden, en wie ligt eruit? Helaas was het nog erger geworden, iedereen was echt woest (zo kwam het op mij over iig). Ik begon ook spijt te krijgen, als iedereen zo boos is, vind ik het dan wel leuk om verder te spelen? Zou ik niet liever een rood scherm hebben gehad dan dit spel nog te blijven spelen? Ik maakte ook zo'n post waarin ik dit vertelde, en hoopte dat ik er niet last van zou hebben buiten het spel. Want daar was ik het meest bang voor, dat na het spel mensen nog boos zouden zijn door deze actie.
Omdat ik vooral de boze reacties zag, begon ik ook automatisch te denken dat zij gelijk hebben, ik ben daar gevoelig voor. Maar ik heb vanochtend gesproken met mensen die niet zo boos waren. Dit was met Larikoek en Giorgio, deze gesprekken waren echt heel fijn. Ze stelden me gerust over of mensen ook na het spel boos zouden zijn, en lieten zien dat mijn keuze ook weer niet zo raar was. Want ja, als ik dit niet had gedaan was het over geweest. Ik weet 95% zeker dat ik niet bij de vrijstellingen-groep zou worden neergezet, en als je dan een aanbod krijgt van een kandidaat die die 95% kans kan veranderen naar 0% kans, wie doet dat dan niet? Ik denk dat heel veel mensen dat in mijn situatie hadden gedaan. Ook Jesper (Hadewychisdemol) stuurde nog een berichtje, echt heel lief!
Hoewel ik nu dus niet zo veel spijt heb als eerst, is het nog niet helemaal weg. Voor een paar mensen voel ik me erg schuldig:
De hosts en team achter de schermen:
Jullie doen zo ongelofelijk je best om een geweldig spel te maken, hebben een geweldige twist bedacht, en dan komen er mensen die dat helemaal omgooien, waardoor de groepssfeer helemaal weg is en er iemand op een hele zure manier naar huis moet. Ik kan me niet voorstellen hoe vervelend dat moet zijn voor jullie, dit was echt niet de bedoeling. Sorry hiervoor ::hug:: En ik weet zeker dat de komende afleveringen geweldig worden, jullie doen het fantastisch! ::bravo::
FrankLapidus:
Ik heb deze biecht dan wel een zielig verhaal zitten te vertellen, maar degene die echt zielig mag zijn ben jij. Je bent niet eens online geweest tijdens de opdracht, je hebt niks kunnen doen. Ik vind het echt super naar voor je, dat meen ik echt. ::hug:: ::hug::
Zo, dat was de biecht. ::zweet:: Ik hoop dat alles nu duidelijker is. Tot gauw!
Dusss...
Een paar dagen na de executie heb ik de motivatie gevonden om deze laatste biecht te schrijven.
Ik wilde heeeel graag nog één keer meedoen aan WIDMO, vooral omdat het voor mij nu wel even klaar is met forumspellen. Ik ben niet iemand die meedoet aan veel spellen, maar WIDMO wilde ik gewoon heel graag nog één keer doen om mijn vorige record te verbreken.
En dat is niet gelukt. Jammer? Ja! Teleurgesteld? Nee. Want ik had mijn lot zelf niet in handen, en ik heb het idee dat ik iig in de goeie richting zat.
Ik heb genoten, het was heel anders dan de vorige keer, en Aurynn of Convans doet het fantastisch als mol. ::jaja:: Ik hoop dat de ander wint ;)
::joehoe::
Biecht Week 2 - Giorgio
Wat een week, wat een week, het gaat zo snel. Ik heb de eerste opdracht nog niet eens helemaal gelezen of de volgende opdrachtentopics schieten als paddenstoelen uit de grond.
2.1.1 Podcasts
Ik mocht luisteren naar een leuke podcast, ik heb me vermaakt met een leuk verhaal, maar of het echt over de top40 ging? Niet echt. Lijkt me dan ook een rare zet als er gemold is in het maken van de podcasts, dit was gedoemd om te mislukken en het werd de podcastmakers wel erg makkelijk gemaakt... Er zal dan ook wel vooral gemold zijn in het raden van de woorden, maar aangezien hier ook weinig eer te behalen viel met de honderden gekke woorden, ben ik uit deze opdracht weinig wijzer geworden.
2.1.2 Radiospelletjes
De opdracht die ik zelf mocht spelen, om me niet te hard te laten gaan, heb ik me in het begin erg op de achtergrond gehouden. Niet echt het gevoel dat hier erg gemold werd en hoewel ik nog veel meer goed had kunnen antwoorden, heb ik alsnog een flink aantal goede antwoorden gegeven. Ook helaas niet zoveel wijzer van geworden. Waren super leuke opdrachten, helemaal in mijn straatje, van genoten :)
2.1.3 Muzikale Trip
Hoewel het een vrij moeilijke opdracht was, had ik er toch iets meer van verwacht. Mijn gevoel zegt dan ook dat er vooral in deze opdracht gemold is. Streepje achter de naam van deze kandidaten. Luchtmaniak, Lennart, Convans, hmhmhm...
2.2 Penningmeesterverkiezing
Door alle opdrachten tegelijk, heb ik me wat minder gefocusd op deze opdracht. In mijn ogen wil de mol zich niet nu al op de voorgrond begeven, dus ik denk niet dat een penningmeesterkandidaat de mol zal zijn. De mol wil graag zitten in het team van de winnende penningmeester, maar zal er weinig geld op inzetten. Convans?
2.3 Urban levels
Supertoffe opdracht en bij een lange route flinke bezigheidstherapie :P Luchtmaniak was redelijk actief, maar heeft weinig bijgedragen in de vooruitgang van de puzzel. Luchtmaniak, Dennis, Convans, Larikoek, hier weer geen Stop geroepen bij het laatste level, verdacht!
Over het algemeen een drukke, maar leuke week. Ik heb er van genoten, ik heb me er aan geërgerd en uiteindelijk eigenlijk weer veel te weinig wijzer van geworden...
Biecht Giorgio – Test en Executie 2
Fijn. Ik had de eerste week overleefd en had een veel beter beeld van wat ik nu kon verwachten, dat gaf wel rust :) Ik heb de test veel tactischer ingevuld, of het beter is, geen idee, maar op goed geluk.
Ik heb veel beter weten te spreiden, ik heb veel beter bijgehouden wat er allemaal werd gevraagd en ik heb geantwoord. Meer vertrouwen, maar toch met spanning de test tegemoet...
Tijd voor de test, mooi op tijd het forum in de gaten aan het houden. Twist! Pff.. Gelukkig kreeg ik in pm mijn groene scherm, in ieder geval iemand had het slechter gemaakt, dat gaf in ieder geval ietwat vertrouwen. Maar opeens werd duidelijk dat bijna iedereen nog af kon vallen. Pff, oneerlijk!
Ik was meteen alle opties aan het afgaan wat ik kon doen. Ik was de hele zondagmiddag ongeveer van huis, dus als het tot zondagmiddag zou duren, dan werd ik vast weer geofferd.
Op dat moment kreeg ik het aanbod om er meteen een lijstje door heen te duwen, voordat anderen dat zouden doen. Ik had het spel tot dat moment supereerlijk gespeeld, misschien iets te eerlijk, maar blijkbaar werd die instelling niet gewaardeerd in het spel. Niemand was voor het overlegmodel, iedereen was voor claimen en dingen doorduwen. Tijd om voor mijzelf te kiezen en die “vrijstelling” te pakken. De vragen die openbaar werden gemaakt, gaven geen goed beeld van mijn test, dus dat was niet van belang. We spelen deze opdracht hard.
De antwoorden op de vragen van de anderen gaven me veel informatie over hoe goed ik ze kon vertrouwen en het was zeer interessant dat 1 van de personen die ik verdacht vind, het spel moet verlaten. Het was aan alle kanten een win-win situatie, ook al gaven we een berg informatie aan de speler met het rode scherm. Eigenwijs is ook wijs.
Blijkbaar hadden veel mensen deze optie niet zien aankomen, daar schrok ik wel van, was ik dan zo slecht dat ik zo dacht? Na mijn momentje van: 'Dan doen ze het maar zonder mol!' , moest ik de zin in het spel en al het contact weer even vinden. Gaaaaan, iedere week harder...
Mijn biecht voor aflevering 2
Oké, ik loop wat achter qua biechten. Dus ik heb wat in te halen! Hoe heb ik aflevering 2 beleefd? Nou allereerst: wat een hoop opdrachten! Aan het begin van een opdracht is het voor mij als mollende kandidaat toch wel lastig. Want het zou best kunnen dat als ik te gretig aan de opdracht mee ga doen, dat ik beslissingen neem die voor een mol 'onlogisch' zijn. Dus de rode draad door de opdrachten is: afwachten, (foute) zaadjes planten, en het initiatief bij anderen leggen.
Allereerst de liedjesopdracht: muzikale trip down memory lane. Ik dacht dat dit een opdracht was waarbij ik achterover kon leunen en het werk aan de rest over kon laten. Maar daar kwam weinig van terecht.... Dus ik moest toch maar zelf actief mee gaan doen. Sommigen waren zó logisch dat ik die echt niet fout kon maken, zoals Sugar van Maroon 5. Anderen deed ik bewust fout (Just A Kiss van Lady A), naar de meesten negeerde ik gewoon. Terwijl sommige nummers, zoals Lean On, Love me like you do en Chained to the rhythm, wel érg duidelijk waren. Geen idee hoe Convans, Belg en KingLennart dat niet gezien hebben. Voor Belg vind ik dat een atypische actie, hij wist ze waarschijnlijk gewoon echt niet. Van Convans en KingLennart vind ik dit toch wel verdacht. Maar dat kan natuurlijk zowel nepmollen als echt mollen zijn.
Bij de urban levels was het makkelijk nepmollen. Wel héél snel en vaak lopen. Maar steeds een onlogische richting op, waardoor ik vaak snel stierf en weinig bijdroeg aan de route vinden. En natuurlijk wilde ik heel graag doorlopen en maakte ik daar achteraf nog een beetje problemen van. Volkomen debiel natuurlijk, want we hadden nóóit meer het eindpunt gehaald. Vond het gewoon leuk om nog even gek te doen. Maar of dat tot verdenkingen leidt?
Overigens de penningmeesteropdracht heb ik toch echt een beetje gedeeltelijk langs mee heen laten gaan. Team D*N was zóó sterk, daar was amper tegenop te werken. Bovendien kwam mijn creativiteit in deze hectische werkweek er niet echt uit. Hierbij heb ik mijn volledige geld ingezet op Frank, die het waarschijnlijk niet zou worden. Daarmee hoopte ik verdacht te worden, maar achteraf bleek al dat ik hier beter over had moeten nadenken. Het geld dat de mol verdiend gaat namelijk uit de pot. Dus de spelers die écht opletten zullen mij vanaf dit moment afschrijven als potentiële mol. Dom van mij ::ohno::
Qua bondgenootjes: KingLennart vertrouw ik qua samenwerking volledig. Maar ik verdenk hem nog wel enigszins. Puur aangezien ik niet de Diederik Jekel van dit seizoen wil zijn.
Ik pis in m'n broek van het lachen hier ::rofl:: ::rofl:: ::rofl::
Ik heb het voor elkaar... belg gaat waarschijnlijk vol op mij...
Ik ben echt 85x het park Nicolae Titulescu rondgelopen... geen verdachte gevonden... plaatste de opmerking naar belg dat dat park er net als op de foto erg goed onderhouden uit zag...
En hij vindt de plek binnen een paar minuten... ::oink:: ::oink:: ::oink:: ::oink::
Sorry belg, ik ben echt niet de mol, maar mijn onhandigheid met Streetview zorgt er nu voor dat ik hoofdverdachte nummer 1 ben bij jou. Gewoon lekker vol op mij gaan joh ;D
En ook Convans heeft mij kennelijk getest ::rofl:: ::rofl:: ::rofl::
Waldo-opdrachten als deze zijn echt niet aan mij besteed... mijn blinde vlek hiervoor leidt er nu toe dat er twee kandidaten zijn die mij verdachte nummer 1 vinden... nou mooi toch?
Eens kijken wat de volgende opdracht is... ff de visjes voeren... hap hap hap hap… ::joehoe::
Hellooo,
Goedendag, u spreekt met detective J. Co. Ik heb samen met mijn team de moord van Andrei onderzocht. Ik zal u hier uitgebreid over deze ervaring vertellen:
3.1 - De Brașovbrigade
11 mensen sliepen in een hotel, eentje is daarvan dood. Wie is daar verantwoordelijk voor? We moeten de mensen gaan ondervragen! Ik heb 'verstand' van reizen en puzzels, daar zet ik mezelf bij. Ik heb helemaal geen verstand van bijvoorbeeld auto's. Er zitten meerdere mensen bij puzzels, ik moet dus ergens anders heen. Ik zit nu bij Vasilache, de autoverkoper ::)
Maar goed, positief blijven, eerst die Waldo's vinden. Mijn collega bij Victor, de reiziger, genaamd Aurynn vind per toeval onze Waldo. Goed gedaan! Nu kan ik mij helemaal focussen op Vasilache, waar ik samen werk met mijn collega belg. Ik heb oprecht mijn best gedaan, maar het lukte niet. Uiteindelijk vind belg wel de Waldo, topper!
3.2 Veelzijdig Verhoor
We hebben in 3.1 lekker wat geld verdient, maar nu begint het grote werk. We moeten de dader vinden! Om vragen te stellen aan onze verdachten moeten we eerst vragen over de hobby/baan van onze verdachte beantwoorden. Bij reizen lukt dat prima, bij de auto's is het wat lastiger. Gelukkig mogen we Google gebruiken, maar nog steeds is het lastig. Ook belg weet het niet (zegt hij tenminste). Uiteindelijk had ik de twee vragen die ik bij auto's heb beantwoord ook goed. Bij reizen heb ik een vraag fout beantwoord, oeps ;D
Belg is echt goed bezig deze aflevering, alleen maar slimme plannetjes ::bravo:: Uiteindelijk komt hij ook met het juiste antwoord:
Het slachtoffer heeft zelfmoord gepleegd!
(https://media.giphy.com/media/U4XP86hPyfy29A9tbl/giphy.gif)
Niet iedereen geloofde het, daar zijn drie mogelijke redenen voor:
- Het briefje van De Mol: er was nog een andere Waldo, als je die zou vinden zou je een brief krijgen van De Mol. Daarin stond het juiste antwoord, als het juiste antwoord niet gevonden zou worden kreeg je een vrijstelling. Ik kon die Waldo helaas niet vinden, ik heb er ook niet veel moeite in gestopt eigenlijk. Maar als ik hem zou hebben zou ik voor de vrijstelling gaan. Oa Convans geloofde niet in Andrei als dader, zou hij dit briefje gehad hebben?
- Of hij is De Mol!: dat kan natuurlijk ook, gewoon saboteren om geld te voorkomen
- Of ze geloofden het echt niet: ook een optie, het was heel bijzonder namelijk. Maar er waren toch geen andere opties?
Uiteindelijk hebben binnen de tijd genoeg mensen het antwoord gedikdrukt, en daarom hebben we lekker geld wat verdient! ::confettie::
Verstopte jokermunt
Arghhh, ik heb echt zo mijn best gedaan om deze jokermunt te vinden. Lag ie in het eten >:( >:( >:( Ik moet en zal ooit in het spel zo'n jokermunt vinden! ::hypocriet:: Degene die de jokermunt wel heeft is Giorgio, en dat is fijn. Aangezien wij bondjes zijn neem ik aan dat ik die jokermunt krijg als hij eruit ligt.
Bondjes
Over bondjes gesproken, het gaat dus heel goed met het bondje tussen Giorgio en mij. Hij vraagt wel vaak of ik hem niet zit te naaien, ik zeg dan vaak 'nee, ik ben altijd eerlijk tegen je'. Dat is niet helemaal waar, want ik ontken dat ik het rode scherm had. Ik zou het wel willen vertellen, maar het mag niet. Verder delen we veel informatie uit, ik vind dit bondje heel fijn!
Ik heb ook met Convans gesproken, hij was daar heel vriendelijk. Ik heb hem niet echt info gegeven, en hij mij ook niet. Maar ik vond het wel een fijn gesprek ::jaja::
Ik heb ook met Dennis gesproken. Dat was een soort verhoring over zaterdagavond, ik ben daar redelijk eerlijk geweest, ik hield alleen wat dingen verborgen. Hij zei wel dat Giorgio en LuchtManiak hele andere dingen hebben gezegd, die hebben dus heel erg gelogen ::rofl:: Maar dat vind ik niet erg, hoe meer verwarring hoe beter!
De test
Vorige week ging het heel slecht, maar deze keer was ik veel beter voorbereid en ging het heel goed! ::boogie:: Ik heb goed gespreid, en was redelijk snel. Ik heb wel heel weinig op LuchtManiak ingezet, maar ik denk echt niet dat hij het is vanwege mijn rode scherm. Over 8 uur is de executie, can't wait! ::hyper:: Ik sluit overigens niet uit dat ik een rood scherm heb, het blijft een loterij, en ik ben niet zeker van De Mol. Als ik moet gokken wie eruit gaat zou ik zeggen: Giorgio, want hij zei dat hij een slecht gevoel had, Larikoek, omdat hij (vorige afleverig iig) LuchtManiak verdenkt. Of Lennart, omdat ik voor me zie dat hij aan het tunnelen is ::hypocriet::
Wie is de Mol?
Goede vraag! Ik weet het niet helemaal, ik verdenk eigenlijk niemand. Vorige test was mijn hoofdverdachte LuchtManiak, daar heb ik ook de meeste vragen op beantwoord. Maar ik had rood, hmmm. LuchtManiak streep ik daarom grotendeels af.
Ik heb weer mijn puntensysteem gebruikt:
Aflevering 3:
1. LuchtManiak
2. Convans
3. KingLennart
4. Giorgio
5. Aurynn
6. Larikoek
7. Roomey
8. D*N
9. belg
Alle afleveringen bij elkaar:
1. LuchtManiak
2. Convans
3. KingLennart
4. Aurynn
5. D*N
6. Giorgio
7. Larikoek
8. belg
9. Roomey
D*N staat voor het eerst niet hoog op mijn lijstje en Convans staat bovenaan (want LuchtManiak is het dus volgens mij niet). Convans is daarom mijn hoofdverdachte ::jaja::
Over een paar uur de executie, ik hoop echt echt echt niet dat ik eruit ga. Dat zou ik ook heel gênant vinden, dan krijg ik een 2de kans, verpruts ik het meteen. We zullen het zien!
Tot hopelijk volgende week :D
::oink:: ::oink:: ::oink:: ::oink::
En weer verlaat iemand het spel waar ik deels mijn test op heb ingevuld... 3 op rij! Zit ik echt op een goed spoor? Ik zal de groep eens vragen wie ze er uit willen hebben... dan ga ik daar mijn volgende test op invullen ::rofl::
Jaaa daar ben ik weer!!!! Ik heb een hint naar Roomey gevonden. Jullie beginnen altijd jullie opdrachten met vrienden én wie gebruikte er laatst vriendinnen? ROOMEY!!! RooM(ol)ey is de mol.
Ik wil niet klikken eigenlijk... maar misschien is dit wel mijn dark side..
Een generaal mag toch geen info delen over de locaties van de laserstralen?? Belg heeft in onze kamer nu alle locaties gedeeld van de laserstralen aan de kant van Convans... ik vind dat niet kloppen. Zo had ik het ook gekund...
Wat doen jullie hiermee? Ik vind dit een vorm van spelbederf... sorry... ik ben al klaar dus kan niks meer anders doen nu...
Hoor het graag! Als jullie er iets van zeggen... ik heb jullie niet getipt >:D
Effe serieus... ik heb het laatste stukje van de groepspuzzel... wordt er nou zo door iedereen gemold dat het neerleggen daarvan mij niet eens gegund wordt? Volgens mij hebben we 8 mollen en 1 kandidaat...
Ik...
Belg.... jij onbetrouwbare zuiderbuur...
Ik heb je nu door. Te laat. Je wilde mij en Convans voor de bus gooien en hoopt dat één van ons het niet overleeft...
Je bent de mijne vriend! Als ik jou kan naaien ga ik het glashard doen...
Nou... the day after.
Moet zo de test gaan maken maar ik heb een gigantische kater. En heb maar 1 gin-tonic op gister.
Ik voel me weer Mr. Net Niet. Overal wordt er met jokers en jokermunten gestrooid maar Lulletje Rozenwater hier heeft weer niks. Mijn hoop is dat bij mijn drie verdachten ook De Mol zit. Anders ben ik zeker gezien...
En dat uitgerekend belg via de weekpuzzel nog een joker binnensleept... daar krijg ik kramp in mijn anus van. Ik had het iedereen gegund behalve hem. Alsof hij beloond wordt voor iemand naaien. Het voelt alsof ik mijn kies afbreek op een achtergebleven kersenpit in mijn kersentaartje.
De Mol is een keihard spel. En dat komt nu even keihard binnen...
Hallo lieve lezers,
Aflevering 4 begint bijna, het enige wat nog tussen mijn deelname aan aflevering 4 staat is de kleur van mijn scherm. Het ene na het andere groene scherm verschijnt, maar niet onder mijn naam. Na een lange tijd zijn er nog 3 mensen over die hun scherm moeten zien: LuchtManiak, Giorgio en ik. Ik kan het met beide mannen goed vinden, dus ik vind dit heel erg jammer. Dan hoop ik toch dat LuchtManiak rood krijgt, omdat ik natuurlijk een bondje heb met Giorgio.
Ik adem nog even diep in, en klik op het scherm van Giorgio. ROOD :( :(
Ik vind het heel erg jammer dat je eruit ligt Giorgio ::hug:: Voor mij was jij mijn hoofd-bondgenoot, en ik ben ook vrijwel helemaal eerlijk geweest. Ik heb alleen niet gezegd dat:
- Ik een rood scherm had in aflevering 2 (dat mocht ik niet zeggen)
- Ik een zwarte vrijstelling in bezit heb
4.1 - Kunststukjes van Puzzelstukjes
Een puzzelaflevering! ::bravo:: Ik als The Big Puzzle host vind dat helemaal niet erg ::tandpastasmiley:: Ik mag iemand uitnodigen om mee te doen aan deze aflevering, ik neem de one and only mrchipie mee! Ontzettend jammer dat je niet mee mocht doen aan het echte spel, maar ik hoop dat je van je tijd in Roemenië hebt genoten
We moesten een ranking maken, op 1 de kandidaat die het best kan puzzelen, op 9 de kandidaat die het minst kan puzzelen. Al snel wilden mensen hoog op de lijst, alsof er een voordeel te verdienen valt? ??? Dan wil ik ook hoog op de lijst! Als TBP host is het ook helemaal niet raar om hoog op die ranking te staan, maar toch word ik op plek 8 gezet.
En ik ben zo blij dat dat is gebeurd! ::love:: Hoe hoger je staat, hoe irritanter je puzzel is! Terwijl anderen een uur bezig waren met hun puzzel, was ik binnen 10 minuten klaar! ;D Na de puzzel vaak gedaan te hebben stuur ik een tijd van iets meer dan 7 minuten in. Hopelijk is het genoeg om kijker Lan te verslaan, zodat Roomey geen jokermunt krijgt.
Het is genoeg! ::cheerleader:: En ook mrchipie verslaat zijn tegenstander ::bravo:: Daardoor heb ik nu een jokermunt gekregen, thanks! ::love::
4.1.1 - Groepspuzzel
Een wat kleiner spelletje waarin we puzzelstukken moeten plaatsen, zonder met elkaar te overleggen. Ik vond dat niet heel moeilijk, gewoon het topic en je eigen stukjes in de gaten houden. Ik heb ook gewoon al mijn puzzelstukjes kunnen plaatsen, behalve eentje. Ik was een keer een ochtend/begin van de middag offline, en mijn puzzelstukje was al gepast.
Niet iedereen is het met mij eens dat deze opdracht niet zo lastig was, een aantal mensen vonden het heel frustrerend. Erger dan Urban levels zelfs :o Dat snap ik zelf niet zo, maar het heeft er wel voor gezorgd dat er 550 euro uit de pot gaat :-\\
4.2 - Laserdiscipline
Wacht, lees ik dat nou goed?
(https://media.giphy.com/media/H6t7dUn2pPsvBdrBf3/giphy.gif)
LASERSSSS!!!!
Misschien ga ik wel naar huis straks, maar ik heb het in ieder geval tot de laseropdracht geschopt 8) We moeten teams maken. Ik wil geen generaal zijn, ik wil door de lasers kruipen! Roomey wil dat wel, en samen met LuchtManiak als soldaat vormen wij team Bravo! ::bravo::(deze emoji heet ook bravo, hilarisch)
We besluiten de troeven te verdelen, Convans behandelt ons daardoor een beetje alsof we de grote aso's zijn, maar ik vind het gewoon een slim plan.
Ik offer mezelf op voor de groep, en kies voor de vrijstelling (zonder context van de opdracht klinkt dat heel gek). Uiteindelijk is het niet gelukt om die vrijstelling te bemachtigen, maar Roomey is wel helemaal eerlijk geweest, heel fijn! ::ok::
4.3 - Cultuur 'proeven'
Nou D*N, in welk team mag ik spelen. Ik ben benieuwd!
Bier? Maar, maar, maar...
Goed, ik zit samen met Convans en Aurynn in het team. Doen jullie alles maar, ik loop nu alleen maar in de weg. Uiteindelijk heb ik toch nog wel wat toegevoegd bij de records raden, alleen deed ik dat onderdeel niet heel erg goed ::hypocriet:: Maar uiteindelijk hebben we wel 1000 euro verdient!
Of toch niet ::oink:: We kunnen alles kwijt raken! We moeten een envelop kiezen aan de hand van beschrijvingen van... DE MOL!
Je kan hier eeuwig blijven doordenken, dus wou ik gaan voor een envelop waar hoogstwaarschijnlijk niks slechts inzat, Convans en Dennis willen envelop 9, belg en LuchtManiak willen 3. Uiteindelijk zijn we voor 1 gegaan, gelukkig maar, want in 3 zat 'al het geld weg'! Maar in 9 zat 'geld verdubbelen', heel raar van mijn hoofdverdachten ???
Mijn jokermunten missie
Dankzij Giorgio, die mij een van zijn jokermunten heeft weggegeven aan mij, heb ik er nu 4. Ik moet er dus nog een. Bij de lasers zijn veel jokers verdient, dus ik heb een achterstand. Ik heb namelijk niks. Ik zou natuurlijk de zwarte vrijstelling kunnen inzetten, maar die wil ik bewaren totdat iemand een vrijstelling heeft ingezet, en niet meer uit gaat van het bestaan van de zwarte vrijstelling, en daarom de test niet met z'n volle concentratie maakt ::heks::
Ik heb een plan om aan de laatste jokermunt te komen, ik heb het aan de hosts gevraagd, en die vinden het goed:
Ik ga aan LuchtManiak vragen, die dankzij oa mij 2 jokers heeft, of hij mij een jokermunt wil uitlenen. Ik heb er dan 5, en zet die in bij de test. De eerst volgende keer dat ik een jokermunt verdien geef ik die terug aan LuchtManiak. Zou hij het goed vinden?
JA, HIJ GAAT AKKOORD! Ik heb nu dus een joker, yessss ::feest::
Bondjes
Nu Giorgio weg is, heb ik niemand meer om informatie mee uit te wisselen. Op vrijdag doe ik wel mijn wekelijke praatjes met mensen. Ik startte een gesprek met Larikoek, en D*N. D*N vroeg me nog of ik me verdacht wil maken, zodat niet iedereen de juiste Mol verdenkt (die hij blijkbaar door heeft). Nope dat ga ik niet doen, maar ik zeg tegen hem dat ik het misschien wel ga doen. Ik vind dit best verdacht, want hiermee legt hij ook uit waarom hij zo verdacht is deze aflevering (hij maakt zichzelf dus verdacht). Ik geloof er niks van, ik denk dat jij mijn hoofdverdachte bent! Ik ben ook een gesprek gestart met Roomey, en die wil informatie uitdelen. Zij heeft blijkbaar ook geen bondje, dus dit kan nog wel eens handig worden!
Wie is de Mol?
Mijn puntensysteem werkt minder goed dan eerst, maar ik heb het deze aflevering wel weer bijgehouden:
1. Roomey
2. Convans
3. LuchtManiak
4. D*N
5. KingLennart
6. Larikoek
7. Aurynn
8. belg
Ik verdacht D*N en Convans al een tijdje, maar daar is nu iemand bijgekomen: Roomey164
Onze enige vrouw (V, dat op de jokermunt staat) kwam namelijk als verdachtste uit de bus bij mijn puntensysteem. Giorgio heeft ook niet veel ingezet op haar, net als ik in aflevering 2. Hadden we daardoor onze rode schermen?
De test
Al de hele dag heb ik een slecht voorgevoel, daarom schrijf ik echt zo veel mogelijk op. Achteraf denk ik dat dat mij echt heeft geholpen, want er waren veel lastige vragen die ik dus niet heb hoeven opzoeken. Los van de speedy's heb ik denk ik misschien wel de snelste tijd (13 minuten). De vragen waren wel veel gericht op een persoon, daarom werd spreiden wat lastiger. Gelukkig had ik daar een tactiek voor:
Kandidaten waar ik vragen op MOET beantwoorden: Convans, D*N en Roomey
Kandidaten waar ik vragen waarschijnlijk op wil beantwoorden: KingLennart en Aurynn
Kandidaten die de mol niet zijn: Larikoek, belg en LuchtManiak
Ik zit te turven tijdens de test en zorg dat ik op de bovenste vijf zoveel mogelijk vragen heb ingevuld. Ik heb op al die vijf, acht vragen beantwoord. Omdat er zoveel een-persoons vragen zijn denk ik dat dat genoeg is. En ik heb natuurlijk een joker!
Ik heb Roomey als Mol ingevuld, maar mijn hoofdverdachte is eigenlijk D*N:
1. D*N
2. Roomey
3. Convans
4. Aurynn
5. KingLennart
6. Larikoek
7. LuchtManiak
8. belg
Over enkele uren de uitslag, ik ben heel benieuwd (en een beetje bang).
Tot hopelijk volgende week! ::joehoe::
Hoi biechtstoel,
Ik merk dat ik weinig aan biechten toe ben gekomen de afgelopen weken. Door de drukte bij Miljoenenjacht is dit erbij ingeschoten. Maar: ik ga ze inhalen! Hierbij mijn biecht van aflevering 3.
En daarbij begin ik met de test en executie van aflevering 2. Daarbij heb ik mijzelf - samen met JaccoS en Giorgio - waanzinnig impopulair gemaakt bij de rest van de kandidatengroep. Wij regelden namelijk vrijstellingen voor onszelf. Daarbij heb ik er uiteraard voor gezorgd dat mijn bondgenoot Lennart ook een vrijstelling kreeg. Door mijn verdachten geen vrijstelling te geven heb ik ervoor gezorgd dat er een grote kans van dat een van hen (Convans, D*N, Aurynn of FrankLapidus) af zou vallen. En dat gebeurde ook, mijn hoofdverdacht (Frank L.) viel af! Enorm jammer voor hem, maar fantastisch voor mij. Anders was er namelijk een grote kans geweest dat ik er door hem uit zou gaan.
Dan nu naar de opdrachten. Ik heb mij vooral aan mijn strategie gehouden bij het grote 'Wie ben ik' spel. Niet al te veel goed doen, een beetje middenmoot. Het was leuk om te zien hoe mijn groepsgenoten (Giorgio en Roomey) hierdoor juist actiever werden. Zij corrigeerden ook enkele fouten van mij. Daardoor heb ik hen twee af kunnen schrijven als potentiële mollen. Succesvolle ronde dus! Hierdoor heb ik mij namelijk in de test meer kunnen toespitsen op mijn resterende verdachten: Convans, D*N, Aurynn en Larikoek. Met in iets mindere mate KingLennart daar nog achter.
Wat ik lastig vind aan D*N en Aurynn is: ze doen dingen die soms zó dom zijn dat het niet echt kan zijn. De Milouska-tactiek. Daarnaast begin ik te twijfelen aan Aurynn. Als Mol moet je je namelijk kunnen focussen op het spel, zou je daarnaast zelf nog een spel gaan hosten? (politieke weerwolven)
Bij Convans denk ik dat al zijn praatjes over 'ik hoef geen troeven' en 'lijsten delen' en het zaaien van onrust in de groep een tactiek is om vooral een kandidaat te lijken. Maar ja, dat geen ook als kandidaat een heerlijke tactiek zijn.
Larikoek vind ik de fantastische underdog. Die ga ik beter in de gaten houden.
Lieve biechtstoel,
Ik moet zeggen dat het steeds ongemakkelijker wordt dat men maar door blijft gaan over de 'vrijstellingenlijst' in aflevering 2. Ik hoop wel dat dat gaat overwaaien. Ik sta nog steeds 150% achter mijn keuze van destijds, want een vrijstelling is goud waard. Maar de sfeer in de groep is niet prettig. Tuurlijk draag ik daar zelf aan bij, want ik reageer ook fel op mensen zoals D*N. Maar ja, ik wil ook immers niet over me heen laten lopen.
De laserdiscipline was easy peasy voor mijn team. Ik heb volledig op Roomey vertrouwd, haar verdacht ik niet van gekke streken. Gelukkig wilde Jacco voor de vrijstelling (die natuurlijk onmogelijk was) gaan, waardoor ik de jokers kon pakken. Uiteindelijk zonde dat ik er 1 aan Roomey gegeven heb, want die bleek uiteindelijk (helaas!) af te vallen. Maar ja: ik ben een man van mijn woord. Dus wat dat betreft ben ik blij dat ik haar een joker heb gegeven. Ook heb ik een jokermunt uitgeleend aan Jacco. Hij benaderde mij daarvoor. Om vier redenen heb ik hem daarmee geholpen. Ten eerste: ik verdenk Jacco niet. Door hem in het spel te houden speel ik er hopelijk een potentiële verdachte uit. Ten tweede: ik laat zien dat ik hem vertrouw. Op die manier versterk ik mijn samenwerking met hem. Ten derde: ik heb zelf niks aan één zo'n ding. Maar ten slotte: Jacco staat nu bij mij in het krijt. Ik heb hem geholpen, hopelijk heb ik daar later nog iets aan.
Bij het fijnproeven weet ik niet waar D*N uithing, maar hij heeft echt niets gedaan. Heel frustrerend, want ik wil hem uittesten. Ik moest bij deze opdracht wel het initiatief nemen, anders gebeurde er helemaal niks. Dus ik heb mijn keuzes maar vooral heel erg breed gehouden. Bij elk gerecht wel 2 of 3 opties genoemd, om te kijken of Lennart en/of D*N mij gingen verbeteren. Dat gebeurde uiteindelijk, vooral Lennart heeft dat gedaan. Daarmee daalt hij verder op mijn lijstje. Bij D*N verdenk ik zijn inactiviteit nog vooral als: verdacht willen zijn, hoewel het uiteraard door RealLife zaken kan komen.
De puzzelopdracht vond ik erg leuk. Doordat mijn stukjes pas erg laat aan de beurt waren kon ik lekker toekijken. Hopelijk heeft mij dat ook verdacht gemaakt, misschien denken anderen dat de niet gelegde stukjes van mij hadden moeten komen. De stukjes die ik wel geplaatst heb heb ik met grote vertraging verplaatst. Geen opvallende fouten, maar ook niet echt goed bijdragen aan de opdracht. Meer en meer denk ik echter dat ik niet meer verdacht wordt, omdat ik op sommige momenten te kandidaats speel. Zoals bijvoorbeeld bij het verdelen van de vrijstellingen. Maar ja, iedereen kan daar natuurlijk zijn eigen draai aan geven. Niets is wat het lijkt!
Aflevering 3
De eerste aflevering zonder Frank. Frank heeft me wel wat informatie bezorgd waardoor ik mij een stuk zekerder voel: de mol moet echt tussen mijn verdachten zitten. Een erg rustige aflevering deze week waardoor ik rustig de tijd kan nemen om te gaan spreiden en alles eens op een rijtje zetten. Mijn 4 verdachten zijn Aurynn, Larikoek, Lennart & Dennis. 1 van deze 4 is de mol, maar wie?
Ik ga maar iedereen eens testen. Deze aflevering zat ik met Lennart in het groepje en ik heb hem erg getest en hij deed erg vreemd zeg. Ik had die locaties al na 5 minuten gevonden en hij bleef ze maar niet vinden… Hoe dan Lennart?
Maar toen vond hij wel de juiste antwoorden op de sportvragen en hadden we een extra vraag verdiend. Wat dan weer minder verdacht is. Belg kwam met het idee dat de dader = het slachtoffer is. Lennart ontkende dit, maar drukte dan toch als eerst dik. Wat ik dan weer niet zo heel erg mols vind.
Ik ben benieuwd wie nu de vrijstelling aan zijn neus voorbij zag gaan. Ik had de locatie ook snel gevonden, maar dus niet het snelst van allemaal. Iemand was mij voor, maar die persoon werd gedwarsboomd door Belg!
Deze executie denk ik dat er iemand naar huis gaat wie zijn scherm vorige ronde niet gezien heeft. Ik heb wel vertrouwen als ik gewoon over 4 personen rustig spreid.
Executie aflevering 3
Zo, mijn voorspelling klopte! Giorgio gaat naar huis.. Jammer zeg! Hij zat echt goed in het spel en leek er helemaal van te genieten. Jammer dat een enthousiaste kandidaat het spel moet verlaten!
Ik had niet echt stress deze aflevering, maar moet toch eens gaan nadenken aan wie ik bepaalde informatie ga geven en aan wie niet. Ik heb vanaf nu besloten om tegen niemand meer eerlijk te zijn. Ik ga wel gezellig meepraten, maar ik ga niet meer zeggen wie ik als hoofdverdachte enzo heb, want in deze fase van het spel heb ik het gevoel een voorsprong te hebben door de exit van Frank en die voorsprong wil ik zo lang mogelijk behouden.
Ik heb ook een vermoeden dat LuchtManiak het rode scherm had en de test deels op mij heeft ingezet. Dat wil zeggen dat JaccoS en LuchtManiak mij niet meer gaan verdenken en daardoor ook eerder in de juiste richting gaan kijken. Dus deze 2 personen gaan de komende executies ook niet afvallen.
In aflevering 4 ga ik denk al iets meer richting 1 mol gaan.
Aflevering 4
De grote Dennis-is-de-mol-aflevering. Ik weet niet wat er hier gebeurt, maar Dennis speelt plots de obvious mol. Ik kan niet meer om Dennis heen na deze aflevering. Daarvoor was hij misschien al mijn hoofdverdachte, maar na deze week is hij bijna mijn enige verdachte.
Lennart en Larikoek doen het relatief goed deze aflevering en Aurynn is erg afwezig. Mijn grote vriend Dennis daarentegen zorgt voor gestuntel bij de puzzel leggen, gaat voor mingeld terwijl Larikoek hem vraagt plusgeld te pakken en is nog eens erg afwezig tijdens zijn andere opdracht. Ik zie 3 grote letters op zijn voorhoofd verschijnen: MOL.
Ik ben deze week op meer en meer mijn tactiek gaan bepalen. Kan ik andere mensen overtuigen dat het Dennis niet is? Als ik dit te duidelijk doe, is dit natuurlijk ook verdacht. Dus ik moet subtiel wat hinten richting andere verdachten. Dat probeer ik toch bij Belg, Aurynn & Larikoek. Maar ik denk dat iedereen Dennis gaat meenemen in zijn test.
Ik ben dan ook nog eens begonnen met de tactiek om geen troeven meer te gebruiken in dit spel. Dit verplicht mij er wel deels toe om te gaan schrappen in mijn verdachten. Aurynn en Larikoek ga ik maar volledig loslaten. Dennis wordt mijn hoofdverdachte en ik probeer toch nog wat vragen op Lennart in te zetten voor de zekerheid.
Executie aflevering 4
Okéé.. Ik heb de test een beetje verpest. Ik heb 19 van de 20 vragen op Dennis ingevuld. Dat was ook niet helemaal de bedoeling, maar er waren weinig spreid-vragen en ik leek tijdens de test wel volledig overtuigd dat Dennis de mol moest zijn.
Met zoveel risico te nemen, heb ik mijzelf wel een stressvolle zaterdagavond bezorgd. De kans dat ik een rood scherm zou zijn, was wel aanwezig nu!
Gelukkig kreeg ik een groen scherm en verdween Roomey uit het spel. Sterk dat ze het tot aflevering 4 heeft geschopt, want als je zo weinig actief bent, mis je erg veel informatie volgens mij. De vraag is natuurlijk of ik nu juist zit of gewoon geluk heb dat anderen nog meer fout zitten?
In aflevering 5 toch nog eens andere (mogelijke) verdachten proberen te testen!
Dit vreesde ik al met bestemming Roemenië... een "weerwolven"-opdracht... Ben geloof ik de enige overgeblevene die dat nog nooit gespeeld heeft... ::wenkbrauw:: Eens kijken of ik me verder verdacht kan maken...
Wat is dat toch met dat testosteron gehalte in dit spel...
Er zijn er een paar die met hun superdominante gedrag nog van alles voor elkaar krijgen ook. Ik zeg belg... D'N... Dat we in Roemenië zijn betekent niet dat we in de dictatuur van Ceaucescu zijn beland? ::ohno::
"Omdat je de grote groep niet hebt gevolgd bij het stemmen op Jacco heb je geen recht op een joker." Vind het een beetje eng dit. Nou dan heb ik nieuws voor je Dennis: die joker heb ik nu niet nodig...
Het zou goed zijn voor de stemming in de groep als jij er uit vliegt ::jaja::
Nou je moet mij geen veilingmeester laten worden... ::ohno::
Pik ik er geheel onbedoeld de twee duurste in één beurt er uit. Hoe dan??
Heeft wel één voordeel: ik sta er verdachter op bij anderen, vooral bij Jacco.
Misschien verdenkt hij mij nu wel? Een beetje domme actie kan dus wel voordelen hebben...
En dan is het ook zuur dat als ik even niet online ben het enige item wordt geëlimineerd waarvan ik echt zeker was van een hoge waarde... zonde! Het zal Dennis zijn ongeduld wel zijn geweest...
Echt... wat een stel maxikleuters zijn Convans en Dennis zeg... Het oude zeer van LuchtManiak zit ze nog erg hoog kennelijk... ::ohno::
Nou... dit was het dan... Ik heb lol gehad, zeker. Maar heb me af en toe ook vreselijk geïrriteerd.
Ben heel benieuwd waarom ik er uit ben gevlogen. Heb ik teveel gespreid met evenveel antwoorden op LuchtManiak, D'N en Convans? Zat ik met die drie wel goed maar was ik te langzaam? Of heb ik met heel veel geluk de eerste 5 testen doorstaan en was Larikoek, belg of toch Jacco De Mol?
Ik weet het niet. Denk dat ik heel veel pech heb gehad. Zou het leuk vinden om nog eens mee te doen...
Dank jullie wel! ::bravo:: ::hug::
Heey iedereen,
Het is weer biechtdag! Aflevering 5 zit erop, de Dracula aflevering ::love:: Mijn biecht begint altijd met de vorige executie, deze keer was het game over voor Roomey :\'( We begonnen net met informatie uitwisselen, dus het is heel jammer dat mijn 'soort van bondgenoot' er uitligt. Maar ik verdacht haar wel, dus in dat opzicht is het fijn.
5.1 - Roemeens Fluisteren
KingLennart en ik moesten 50 spreekwoorden uitbeelden, met emoticons :o Dat was erg lastig, maar uiteindelijk vind ik dat ik het best goed heb gedaan. Mijn medekandidaten zeiden ook dat de spreekwoorden die ik heb uitgebeeld duidelijker waren dan die van Lennart, dus mijn missie is weer geslaagd 8)
5.2 - Trap op, trap af
Ik ben op zich wel een geluksvogel af en toe, maar ik wou in het team bij mijn verdachten. Dus ik ging in het nieuwe uitdagingen team. Bij de eerste opdracht moesten we vertellen wie we hadden ingevuld bij de vraag 'Wie is de Mol?'. Ik was gewoon eerlijk, maar niemand geloofde mij ::) Wat ik ook wel snap, maar goed. Leuke opdracht dus!
5.3 - Dracula van Transsylvanië
Jaaa, een Dracula opdracht! ::bravo:: Ik ben benieuwd hoe die werkt.
Huh, maar ehm, wat? ??? Ik snap de opdracht nu eigenlijk nog steeds niet helemaal, maar dat maakt niet uit wat dankzij onder andere mij is er 2000 euro voor de pot verdient! Ik was namelijk Graaf Dracula (omg), en ik was vampier samen met belg. Hij kwam met het plan om gewoon onze rollen te vertellen, waardoor er geld in de pot komt. Ik vond dat niet het leukste plan, het zoeken naar de vampieren (wat imo het leukst is aan zo'n opdracht) viel weg, en ik kreeg geen persoonlijk voordeel, maar de rest wel. Ik kreeg de meeste stemmen, zoals het plan was. De burgers gingen voordelen verdelen, en ik kreeg dus niks. Dat vond ik heel frustrerend, bij andere opdrachten waren ook al jokermunten te verdienen, maar daar kreeg ik ook niks. Uiteindelijk was Dennis het niet met de voordelen-verdeling eens, waardoor hij 3000 euro uit de pot haalde. Ik hoop maar dat hij de mol is, anders vind ik dit echt een zwakke sabotage als nepmollende kandidaat. ::ohno::
5.4 - Het Middeleeuwse festival
Een actieopdracht! Daar hoopte ik al op. Verder valt er niet echt iets te zeggen denk ik, het was leuk geschreven! En ik heb het meeste verdient deze opdracht, als iemand me nu nog verdenkt ::rofl::
Jokermunt
Zoals ik al zei liep iedereen weg met de jokermunten, en had ik niks. Of toch wel moehahaha
Want ik was de kandidaat die in de muur een jokermunt vond, #bucketlist ::cheerleader::
Ik heb nog een jokermunt-schuld bij LuchtManiak, maar die ga ik niet betalen met deze jokermunt. Deze jokermunt gaat mij geluk geven de rest van het spel, die ga ik echt niet weggeven aan iemand die mij keihard uit het spel probeert te werken. Ja je leest het goed!
LuchtManiak zijn missie om mij uit het spel te krijgen
Ik weet niet of dit daadwerkelijk klopt, maar ik heb het gevoel van wel. We begonnen namelijk onze verdenkingen te delen, en we hebben toevallig dezelfde hoofdverdachte (als hij de waarheid spreekt): D*N. Maar hij vertelde mij vervolgens dat iedereen Dennis als hoofdverdachte heeft, wat hij daarmee bedoelde was denk ik: ga all-in op Dennis om door te gaan. Wat ik denk dat aan de hand is: hij verdenkt Convans, en vermoed dat veel mensen dat doen. Hij probeert mij nu all-in op Dennis te krijgen, zodat ik eruit ga, en hij dus doorgaat. En aangezien ik misschien wat naïever overkom probeerde hij dit bij mij.
Maar hell no dat ik all-in ga op Dennis, want ik vind iemand anders ook heel verdacht: (wat een bruggetjes, Susdus zal trots op me zijn)
Wie is de Mol?
Onze grote vriend Convans! Donderdag werd ik wakker, en opeens voelde het alsof alle puzzelstukjes pasten. Convans was al mijn hoofdverdachte in aflevering 3, maar was de aflevering daarna iets gezakt in mijn ranking. Maar nu is hij terug mijn hoofdverdachte, hij is gewoon de perfecte mol. Dennis staat op 2, verdient gewoon heel weinig. Lennart staat op 3, verdient óók heel weinig. Aurynn heb ik laten vallen, ik zie daar geen mol meer in
De test
Hmm, dat kon beter gaan. ::ohno:: Ik was het hotel vergeten, en dat was meteen de eerste vraag. Oftewel, meteen in de stress. Ik deed er ongeveer 10 minuten, vind ik ook iets te langzaam. Ik was van plan om op Convans, Dennis en Lennart in te zetten, maar vanwege het grote deel een-persoons-vragen liet ik Lennart halverwege weg. Ik heb nu ongeveer 10 vragen op Convans en Dennis. Zou dat genoeg zijn? Ik hoop het, maar ik ben er niet gerust op
Bondjes
Nu eerst Giorgio, en vervolgens Roomey weg zijn had ik geen hoop meer op informatie. Maar ik ben geen opgever, dus ben ik gewoon met mensen gaan praten. Ik ben achter de hoofdverdachte van Dennis gekomen (als hij eerlijk is, ik denk t wel): Convans. LuchtManiak verdenkt dus Dennis. Convans wou niet vertellen wie hij verdenkt, maar gaf mij wel een aantal namen waar zijn verdachte tussen staat. Ik ben dus veel wijzer dan ik had verwacht. :D
Vandaag, zaterdag, stuurde Lennart mij een berichtje voor een bondje. Ik verdenk hem een beetje, maar een bondje is altijd goed. Dus ik heb ja gezegd, en mijn verdachten gedeelt. Hij heeft so far nog niet gereageerd, ik hoop dat hij zijn verdachten deelt voor de executie. Mocht hij er dan uitgaan heb ik weer informatie
Ik ben bang dat het niet gaat gebeuren, maar ik hoop het ontzettend: tot volgende week!
Heey lezers,
Jullie zijn al lang aan het lezen, want dit is de biecht van aflevering 6! En ik zit nog steeds in het spel,dat had ik oprecht nooit verwachtuiteraard. Deze week heb ik contact gehad met de Mol, en geprobeerd iemand uit het spel te werken! ::heks::
6.1 - Opzouten
Ten eerste, wat een leuke titel. Ten tweede, wat een opdracht :o Ik snap deze opdracht nog steeds niet helemaal, maar wat ik wel weet is dat het ontzettend slecht is gegaan. Ik zat met Dennis in het reuzenrad, daaagen lang (ik word al misselijk als ik er aan denk). We kregen een paar hulpmiddelen, maar konden niet communiceren met de rest. Uiteindelijk wist Dennis opeens de code (ik snap nog steeds niet hoe), maar toen moesten we nog uit het reuzenrad ontsnappen! Wij hebben zitten krijsen en schreeuwen, maar niemand hoorde ons :\'(
(https://media.giphy.com/media/3ogb2cJzrJl1H3EgmC/giphy.gif)
6.2 - Tussen Kunst & Kitsch
Miljoenenjacht! ::love:: Tijdens het spel van LuchtManiak ging dat best goed, dus dit moet helemaal goed komen! Dat was helaas niet zo. We gooiden het ene na het andere dure product weg. We zijn nu een paar honderd euro rijker door een tekening, waarvan we dachten dat het duizenden euro's waard was. Deze opdracht ga ik gauw vergeten ::schaam::
Post van De Mol
(https://i.ibb.co/Y31j6Yw/brief-Jacco-S.png)
Omg, hoe cool! En zit er een hint in? Of een vrijstelling, aangezien je je reis kan verlengen, dat zeg je bij een vrijstelling toch?
Ik besloot De Mol gewoon terug te sturen, en om duidelijkheid te vragen:
(https://i.imgur.com/RPfvfWT.png)
Ja ja ik vraag inderdaad om een vrijstelling, maar hallo ik twijfel gewoon heel erg. En proberen kan altijd!
Ik kreeg een dag later een reactie van De Mol :o
(https://i.ibb.co/9HmXfDv/brief2-Jacco-S.png)
Helaas, geen vrijstelling. Maar dit contact is wel erg cool! En misschien ben ik wel wat wijzer, kan ik iets vinden in de schrijfstijl, of moet ik de eerste letters pakken?
Ik ben niets wijzer geworden helaas, maar ik heb hier wel van genoten. Ik heb ook nog een laatste brief teruggestuurd:
(https://i.imgur.com/CVYhv7W.png)
Bondjes
Ik heb weer met veel mensen gepraat. Larikoek stuurde mij een algemeen berichtje, maar later begon hij over 2.4. Hij vroeg naar hoe het is gegaan, lang geleden dat ik die vraag heb gehad. Ik heb het antwoord gegeven wat ik altijd geef: het eerlijke verhaal, maar zonder namen te noemen. Ik vertelde dus niet welke kandidaat mij heeft gecontacteerd. Zo hou ik toch wat mysterie, en kan ik mijn smoesje beter in stand houden (dat de kandidaat die mij heeft gecontacteerd rood had).
Ik heb ook met Convans gepraat, ik ben niet iets wijzer maar het was wel gezellig. Ook LuchtManiak en ik hebben gepraat, en gaan (over een paar uur) onze verdachten uitwisselen. Spannend!
Ik vertelde vorige week wat over een beginnend bondje met Lennart, die is er nog steeds. Hij vertelde mij wie hij verdenkt: Larikoek en Convans. Toen zag ik mijn kans om...
Kandidaat uit het spel werken
Sorry Lennart, maar ik moest het proberen. Jij bent namelijk een van mijn hoofdverdachten, dus in dat opzicht heb ik je graag uit het spel. Jij vertelde dat je Larikoek verdacht vindt, maar ik weet met 90% zekerheid dat hij het niet is, omdat hij de hoofdverdachte van Giorgio was. Maar dat hoeft Lennart niet te weten, ik vertelde dat hij inderdaad heel erg verdacht is, en door meer mensen wordt verdacht. Zodat hij hopelijk all-in gaat op Larikoek (ik doe nu LuchtManiak na oeps)
Wie is de Mol?
KingLennart is dus een van mijn hoofdverdachten, maar ook Dennis en Convans vind ik verdacht. Ik ben heel zeker dat de Mol tussen die namen staat, maar wie? Ik weet het echt niet, ik vind ook niks om iemand af te strepen. Deze aflevering was ook niet heel gunstig qua molacties. Alleen Lennart was verdacht, omdat hij bij 6.2 verantwoordelijk was voor de verdwijning van hoge bedragen, en toen hij een keer gelijk had maakte hij er een heel drama van. Ook zette hij zichzelf in 6.1 op een handige positie. Dit zijn geen waterdichte theorieën, maar ik wil wel meer op Lennart in gaan zetten. Toch is hij niet mijn hoofdverdachte, ik blijf bij Convans ::jaja::
De test
Het was een lastige dit keer, ik wist niet alles. Er was zelfs een vraag waarin we moesten zeggen hoeveel jokermunten De Mol heeft
(https://media.giphy.com/media/9k4KtqDDLJW4R7sNfI/giphy.gif)
Hoe moet ik dat weten?? Mensen kunnen handelen, eentje vinden in een afbeelding? Ik heb maar wat ingevuld en ben meteen doorgegaan. Ik heb mijn snelste tijd so far neergezet: 6 minuten. 10 vragen op Dennis, 10 vragen op Convans en 9 vragen op Lennart. Zou het genoeg zijn? Ik hoop het!
Tot (hopelijk) volgende week! ::bravo::
Hello hello hello,
Aflevering 7 zit erop, en dat was me een aflevering :o Maar eerst nog even terug naar aflevering 6, de 3de opdracht van die aflevering om precies te zijn: De tijd terugdraaien
Want wauw, D*N en Convans deden hier echt heel verdacht, en terecht overigens. Ik zag het liefst ook iemand gaan, maar ik wou het risico niet nemen. Dankzij vooral Convans en D*N is er mingeld verdient, en moest er dus iemand naar huis.
De executie begon, na 2 groene schermen werd mijn naam ingetypt...
GROEN!!!! ::hyper:: ::cheerleader::
Helaas, was deze vreugde er niet voor KingLennart. We hadden een klein bondje, maar helaas. Ik verdacht hem wel, dus in dat opzicht is het heel fijn. Ik zei ook nog vorige week dat ik hem probeerde uit het spel te werken, heeft dat invloed gehad? Nee, ik ben vrij zeker dat als ik dat niet had gedaan hij ook rood had gekregen. Het enige wat ik heb gedaan is zijn verdenking op Larikoek te vergroten.
Nog wel heel erg bedankt Lennart, voor Kliko en een jokermunt! ::bravo::
Aflevering 7 is begonnen, ook wel voor mij de pechaflevering ::ohno::
7.1 Plattelandsleven
Wat een prachtige natuur, en wat veel opdrachten :o
Om wat duidelijkheid te scheppen over mijn blamage in Hooi Balen, dat deed ik echt niet expres ::rofl:: In mijn kistje zat 250 euro, maar ik kan me echt herinneren dat ik 300 euro heb gelezen. Ik was ook heel verbaast toen ik las dat ik had gelogen, echt zo stom ::schaam::
In het fruit vangen had ik een geweldige tactiek, ik ging alleen de rode appels vangen. Want bij die anderen moest je met de consequenties leven. Hardlopers zijn doodlopers dacht ik, jullie vangen wel allemaal minjokers, en ik verdien het geld. Maar ik had het mis, de andere soorten fruit (en eieren) waren oa jokermunten waard >:( Ik heb dus als een van de weinigen geen persoonlijk voordeel gewonnen, grrr
7.2 - Gesprek met de mol
Vrijdagmiddag was ik aan de beurt, en ik was helemaal klaar om die mol eens flink te grazen te nemen. De pechweek is over, nu is het aan mij! En so far so good, in wagon 1 pakte ik een groene kaart door naar de mol te luisteren, dat gebeurde ook in wagon 2 (ten koste van een joker dus, ik wou informatie). Ik kwam dus in wagon 3 aan met 2 groene kaarten, ik hoefde dus alleen nog een groene kaart en vooral niet de bom. De mol vertelde mij wat ik moest pakken, 1 en 2. Hij dacht zeker omdat ik hem de hele tijd geloofde, ik hem nu weer zo geloven, maar dat deed ik niet. Ik ging de mol nog lekker uitdagen "dat gaat niet als gepland he". Ik pakte 4 en 5, er kan niks mis gaan. Ik twijfelde nog even om 5 en 6 om te wisselen, maar 6 voelde meer als een bom dan 5.
In kistje 4 zit...
Een groene kaart!
Hahaha Mol, ik heb het einde gehaald. Nu moet er in kistje 5 geen bom zitten, maar dat lijkt me niet want da-
BOEM
(https://i.imgur.com/YxyreQj.gif)
(https://i.imgur.com/9K3bUQi.gif)
(https://i.imgur.com/asV2Yg1.gif)
7.3 - Boerderijdieren zoeken
Ah kijk, eindelijk eens iets wat ik wel kan, dieren zoeken! Ik vond het ene na het andere dier ::boogie:: Alleen kan een opdracht niet zo perfect gaan, waar is de pech? Gevonden! Ik was heel dichtbij Kliko, maar Larikoek vond mijn lieve beestje nét wat eerder waardoor ik geen jokermunt kreeg >:(
Uiteindelijk heb ik 5 dieren gevonden, en ik had ik 50% kans op een... JOKER! Die wil ik wel, die heb ik ook echt nodig aangezien echt iedereen 5 jokermunten heeft op dit moment volgens mij. Maar het is de pechaflevering, ik win het toch niet. Of toch wel...
De pech is over! Ik heb een joker! Woehoeee
Bondjes
Ook deze week heb ik weer lekker gebabbeld met mensen, al heb ik geen informatie gekregen. Vorige week deelde bijvoorbeeld LuchtManiak zijn verdachten nog wel, maar daar is hij nu ook mee gestopt omdat hij het 'zeker weet'. Dus nee, hier is niet echt iets interessants te vertellen helaas.
Wie is de Mol?
Convans of Dennis, Convans of Dennis, Convans of Dennis...
We zijn op het punt gekomen om niet meer veel te spreiden, ik wil daarom ook 90% van mijn test op één kandidaat inzetten. Ik heb gekozen voor D*N. Qua acties kon ik echt niet kiezen, daarom heb ik de afvallers gebruikt. Veel mensen hebben namelijk vlak voor hun vertrek vertelt wie ze verdenken, thanks!
Molfreak Arno: vooral ingezet op KingLennart & Giorgio (en op mij)
Giorgio: niet ingezet op Roomey en D*N
Roomey: vooral ingezet op LuchtManiak en D*N
KingLennart: vooral ingezet Convans en Larikoek
Ze hebben ingezet op alle overgebleven kandidaten, behalve belg. Hij kan het écht niet zijn, dus heeft iemand gelogen. Ik denk dat de leugenaar Roomey is, omdat ik van de rest minder geloof dat ze hebben gelogen. Lennart is er dus uitgegaan op Convans en Larikoek,
en Giorgio heeft te weinig ingezet op Dennis. Volgens de afvallers moet Dennis de mol dus zijn, en aangezien ik echt niet kan kiezen geeft dit bewijs de doorslag. D*N IS DE MOL
De test
Ik wou grotendeels op D*N inzetten, 2 vragen op Convans voor de zekerheid (want ik denk niet dat iedereen al all-in gaat op Dennis, en als hij het niet is en iemand anders gaat wel 100% op hem vliegt die eruit). Ik heb ook nog een joker om een eventueel fout antwoord recht te zitten, die was dus echt welkom. De test was lastig, ik moest een paar antwoorden gokken. Ik hoop dus echt dat niet iedereen al all-in is gegaan op Dennis, anders kan het over zijn. En als Dennis het niet is is de kans al helemaal groot dat ik eruit lig. Het gaat dus spannend worden, nog 24 uur geduld.
Tot hopelijk volgende week!
Ik heb iets leuks gemaakt, wat mijn hoofdverdachte heeft bevestigd! ::boogie::MOLDUEL - MOL ONLINE 2021
D*N VS CONVANS
1.1 - The Masked Mole
De Mol liegt overduidelijk vs De Mol speelt (ogenschijnlijk) eerlijk
1.2 - Wie Kent Moljonairs!
De Mol doet niets bijzonders vs De Mol doet het ontzettend goed
1.3 - Welkom in Roemenië!
De Mol noemt gelijk twee namen, waardoor de kans op revenge groot is vs De Mol neemt revenge
1.4 - Poes, poes, poes, poes etc.
De Mol vindt een Waldo vs De Mol vindt twee Waldo's
1.5 - Niets is wat het lijkt en iets is wat het niet lijkt
De Mol wil dat alles openbaar wordt gezegd vs De Mol wilt dat niets openbaar wordt gezegd
Na aflevering 1: 5 - 0
2.1 - Radio Cârtiță!
De Mol maakt een hele ingewikkelde podcast vs De Mol antwoord maar een paar vragen goed
2.2 - De Penningmeesterverkiezing
De Mol doet erg zijn best om de penningmeesterverkiezing te winnen vs De Mol doet niets bijzonders
2.3 - Urban levels
De Mol doet niets bijzonders vs De Mol doet niets bijzonders
2.4 - Kleur bekennen...?
De Mol wordt woest door de beruchte actie vs De Mol wordt woest door de beruchte actie
Na aflevering 2: 7 - 0
3.1 - De Brașovbrigade
De Mol vindt twee Waldo's vs De Mol vindt een Waldo
3.2 - Veelzijdig Verhoor
De Mol doet het erg goed vs De Mol doet het niet goed
Na aflevering 3: 7 - 2
4.1 - Kunststukjes van Puzzelstukjes
De Mol is snel vs De Mol is langzaam
4.1.1 - Groepspuzzel
De Mol legt een paar stukjes vs De Mol legt veel stukjes
4.2 - Laserdiscipline
De Mol zorgt voor mingeld vs De Mol doet er heel langzaam over
4.3 - Cultuur proeven
De Mol doet niet veel vs De Mol doet het redelijk goed
Na aflevering 4: 9 - 3
5.1 - Roemeens Fluisteren
De Mol heeft heel slecht getekend vs De Mol wil plusgeld voorkomen, maar daarom ook mingeld
5.2 - Trap op, trap af
De Mol doet de opdracht goed vs De Mol doet de opdracht niet goed
5.3 - Dracula van Transsylvanië
De Mol doet de opdracht goed vs De Mol doet de opdracht niet goed
5.4 - Het Middeleeuwse festival
De Mol verdient niks vs De Mol verdient een klein beetje geld
Na aflevering 5: 11 - 5
6.1 - Opzouten
De Mol ontsnapt niet vs De Mol ontsnapt wel
6.2 - Tussen Kunst & Kitsch
De Mol doet niets bijzonders vs De Mol doet niets bijzonders
6.3 - De tijd terugdraaien
De Mol vertraagt voor mingeld vs de Mol vertraagt voor mingeld
Na aflevering 6: 12 - 5
7.1 - Plattelandsleven
De Mol pakt in de 3 minuten óók een fruitstuk vs De Mol pakt een framboos
7.2 - In gesprek met De Mol
De Mol heeft mij vreselijk in de maling genomen vs De Mol heeft mij vreselijk in de maling genomen
7.3 - Boerderijdieren zoeken
De Mol vind niet zijn eigen dier waardoor er 100 euro minder wordt verdient vs De Mol vind überhaupt niets
Na aflevering 7: 12 - 6
8.1 - I <3 Romania
De Mol maakt foute beslissingen vs De Mol maakt correcte beslissingen, waar niet naar geluisterd wordt
8.2 - Totale containerpaniek
De Mol heeft zich zelf op elke plek gezet, maar voegt niet veel toe vs De Mol voegt wel wat toe, maar kiest uiteindelijk de foute code
8.3 - Niets is (weer) wat het lijkt en iets is (weer) wat het niet lijkt
De Mol biedt veel, maar gaat mee op een fout antwoord (waarschijnlijk) vs De Mol bied niets, en gaat mee op het goede antwoord (waarschijnlijk)
EINDUITSLAG: 14 - 7
::bravo:: D*N IS DE MOL! ::bravo::
Hoi iedereen
Aflevering 8 alweer! Een leuke aflevering, maar met een droevig einde. Ik zal namelijk maar meteen met de deur in huis vallen, vanavond eindigt het spel voor mij. Ik heb de test namelijk helemaal verpest, maar echt verpest. Daarover later meer, eerst de rest van deze aflevering ;D
De executie van aflevering 7: ik had voor het eerst veel op een kandidaat ingezet (D*N), dus ik was behoorlijk zenuwachtig. Op gegeven moment waren er nog 3, LuchtManiak (waarvan ik wist dat hij heel erg zeker was), D*N (De Mol) en ik. Ik dacht toen echt dat het over was. Maar het ei van LuchtManiak ging kapot ??? OMG, ik ben door! ::love:: Wel heel jammer van LuchtManiak, ik had het hem heel erg gegund om verder te komen. We waren echt maatjes in het spel, ook al vermoedde ik dat hij mij eruit wou werken.
8.1 - I <3 Romania
Mijn hoofdverdachte is hier weer bevestigd, Dennis dacht dat de dure producten goedkoop waren en andersom. Mijn reservemol (Convans) deed het juist heel goed. Tot zover deze opdracht
8.2 - Totale containerpaniek
Is dit een hint naar Dennis? Of naar Larikoek? In ieder geval heeft De Mol Dennis op een sleutelpositie gezet, wat Dennis dan weer verdacht maakt. Al kan dat ook door iemand anders zijn gedaan om Dennis weer extra verdacht te maken. Dennis heeft verder niet heel veel toegevoegd aan de opdracht. Convans heeft daarentegen gezorgd dat de opdracht op gang kwam (wat hem onverdacht maakt), maar geeft vervolgens wel de foute code. Ik vind hem hier eerlijk gezegd verdachter dan Dennis. Verder was dit niet echt mijn opdracht, ik wist bijna geen enkele vraag oeps
8.3 - Niets is (weer) wat het lijkt en iets is (weer) wat het niet lijkt
Dit zou wel eens mijn favoriete opdracht van het seizoen kunnen zijn, want ik had niets te verliezen!
In mijn bezit heb ik namelijk, sinds aflevering 1, een zwarte vrijstelling
(https://media.giphy.com/media/sR91D133W02D6/giphy.gif)
Ik bood 0 euro, want ik hoef die vrijstelling niet zo erg als de rest. Wat blijkt nou, 0 euro vergroot de kans op een vrijstelling ::rofl:: Ik was alleen wel redelijk laat, dus ik zie het niet voor me dat ik hem krijg.
In mijn kistje zit het tijdsvoordeel, een heel handig voordeel. Maar omdat ik niets te verliezen heb, wou ik ook niet zeggen wat ik heb. Daardoor werd ik alleen heel erg verdacht. Ik heb het op gegeven moment toch gezegd, omdat ik niet wou dat ze dachten dat ik een zwarte vrijstelling zou hebben. Uiteindelijk is de stemming toch gekeerd naar Larikoek (ik had het goed jippie), ik denk ook nog steeds dat hij de vrijstelling had.
Als ik het een iemand gun om door te gaan, is het Larikoek. Dat maakte mijn dilemma met de zwarte vrijstelling lastiger. Als je een vrijstelling hebt, en geen zwarte vrijstelling verwacht, maak je de test volgens mij automatisch slechter. Ik wou Larikoek dat nadeel niet geven, dus gaf ik de doorslaggevende stem op Larikoek. Ik heb het hem ook allemaal eerlijk verteld, zodat hij het snapt waarom ik hem de vrijstelling niet 'gunde'.
Ik weet nu niet wie de vrijstelling wel heeft, ik gok belg. Als ik mijn zwarte vrijstelling inzet speel ik wel mijn eigen tijdsvoordeel weg. Dat is een risico, maar ik ga het toch nemen. Die vrijstelling wegspelen is veel leuker ;D
De Kandidaten
Is het niet leuk om precies overzichtelijk te vertellen hoe ik met iedereen heb gespeeld, of ik eerlijk ben geweest etc.? Voor de mensen die 'ja' zeiden, hier is het overzicht:
Molfreak Arno: hij was heel open tegen mij, wat ik natuurlijk heel prettig vond. Ik liet hem lekker meer vertellen, maar gaf weinig informatie terug. Ik vertelde bijvoorbeeld wel wie ik verdacht vond, maar mijn hoofdverdachte toen (Frank) heb ik nooit genoemd.
FrankLapidus: geen contact mee gehad
Giorgio: de enige kandidaat waar ik helemaal eerlijk mee ben geweest, en niet heb overwogen te naaien. Hij was echt mijn hoofdbondje. We vertelden wie we verdacht vonden, hoe we de test hebben gemaakt etc. Ik hoop dat hij ook zo eerlijk is geweest tegen mij
Roomey164: na de executie van Giorgio had ik niemand om informatie mee te wisselen, dus stuurde ik Romy een berichtje. We hebben wat informatie uitgewisseld, al vermoed ik dat ze heeft gelogen. Ze lag er helaas net te vroeg uit voor een beter bondje
Aurynn: vrijwel geen contact mee gehad
KingLennart: toen het spel al even bezig was, begonnen we ook met wat informatie uitwisselen. Ik was niet helemaal eerlijk, vooral niet over mijn hoofdverdachte. Ook zag ik een kans om hem de verkeerde richting in te duwen, en die heb ik genomen. Daar voel ik me wel wat schuldig om, aangezien hij mij echt zag als een bondje, hij gaf me zelfs Kliko. Maar het hoort bij het spel ::hug::
LuchtManiak: deze meneer heeft mij geprobeerd te naaien volgens mij, maar daar trap ik niet in! Toen hij 'het zeker wist' heeft hij niet meer veel informatie met mij uitgewisseld, niet zoveel als daarvoor in ieder geval. Ik weet dus ook niet wie hij verdacht, al vermoed ik Convans.
Met de overige kandidaten praat ik veel, op belg na. Dennis zegt echt helemaal niets meer waar ik iets aan heb, hij zit ook te liegen over mogelijke testantwoorden enzo. Convans doet precies hetzelfde, die geeft ook niets van informatie. Al hadden we wel een leuk gesprek laatst:
(https://i.imgur.com/rUgadgo.png)
(en zo ging het nog even door)
Larikoek geeft daarentegen wel informatie, en ik doe dat ook. We vertellen elkaar niet onze hoofdverdachte, maar wel bruikbare informatie dus. Ik ben ook eerlijk tegen hem, behalve vandaag, maar daar kom ik zo op.
De test
(https://media.giphy.com/media/3ohjUUtq24nDu42ws8/giphy.gif)
Dit was een ramp!
De vragen waren ontzettend moeilijk: 'als hoeveelste bracht De Mol een bod uit' en 'hoeveel citaten van De Mol waren te zien in LuchtManiak zijn afscheidsfilmpje' bijvoorbeeld. Sommige vragen moest ik (soms onnodig) opzoeken, waar ik veel te lang over deed. En bij de gokvragen heb ik achteraf gezien hele domme keuzes gemaakt. Ook heb ik per ongeluk een vraag op Larikoek ingevuld... Mijn bedoeling was om 20/20 op Dennis in te vullen, maar dat is dus echt niet gelukt. Het enige wat mij kan redden is naast een wonder, dat iemand fout zit, of iemand nog aan het spreiden is. Dat laatste is nog mogelijk!
Larikoek vroeg mij (toen hij de test nog niet had gemaakt) hoe ik het heb ingevuld, ik zei 60/40. Hopelijk gelooft hij dat, en gaat hij daarom ook spreiden! Dan heb ik misschien net een vraag meer goed dan Larikoek, en ga ik door. Misschien een beetje flauw, maar ik moest deze kans pakken.
Ik denk dat dit dus mijn laatste biecht is, maar om de traditie in leven te houden blijf ik het zeggen:
Tot hopelijk volgende week!
(https://media.giphy.com/media/U4XP86hPyfy29A9tbl/giphy.gif)
(https://media.giphy.com/media/AfvG9h54sc1hav5L7F/giphy.gif)
(https://media.giphy.com/media/5VKbvrjxpVJCM/giphy.gif)
(https://media.giphy.com/media/13JipyoTNNvM2c/giphy.gif)
HALVE FINALE!!!!
Wel jammer van Larikoek, ik had liever iemand anders zien gaan :(
Hallooooo,
Aflevering 9!!!!! Ik zit nog steeds in het spel, wauw wauw wauw. Zoals je waarschijnlijk hebt gelezen in mijn vorige biecht, was ik ervan overtuigd dat ik eruit zou liggen. Ik overdreef niet, ik wist het echt zeker. Toen werd ik als 2de ingetypt, er waren heel veel plaatjes, maar na lang scrollen zag ik mijn scherm: groen
::hyper:: ::hyper:: ::cheerleader:: ::cheerleader:: ::confettie:: ::confettie:: ::boogie:: ::boogie:: ::bravo:: ::bravo::
Ik was echt door het dolle heen ::love:: Helaas moest Larikoek het spel wel verlaten :\'( Echt heel jammer. Wat ook heel jammer is, is dat hij zijn 8 (!) jokermunten heeft gegeven aan belg. Nu is hij eigenlijk al een finalist, en aangezien Convans ook heel goed is in testen vrees ik het ergste
9.1 - Strandtenten van Mamaia
OMG, dit is de opdracht waar natuurlijk iedereen op heeft gewacht. Ik zag het niet helemaal aankomen, vanwege de penningmeester-opdracht, die hier ook een beetje op lijkt. Wat helemaal leuk is, is dat we geheime opdrachten kregen. Ik kreeg er 4 opgestuurd, en mocht zelf kiezen welke ik ging doen. Ik wou ze eigenlijk allemaal doen, maar voor eentje moest ik elke avond tot laat opblijven om iets te posten, en ik wist niet of dat wel zou gaan. De rest heb ik wel geprobeerd.
Ik zat met Convans in het team, en wij gingen deze opdracht doen slagen. We verdenken allebei Dennis (volgens mij), dus wij moeten deze opdracht winnen! We hebben leuke dingen bedacht, met als hoogtepunt de hamburger ;D Ik ben daar toch een beetje trots op, zeker als we de mol deze opdracht hebben verslagen dankzij de hamburgers.
De opdrachten waren lastig. Voor de goedkoopste opdracht moest ik op een dag 10 posts beginnen met 'mol'. Alleen mocht ik niet steeds hetzelfde woord gebruiken. Uiteindelijk is het gelukt! Mede dankzij 'per ongeluk' spelfouten te maken.
Ik moest 5 kijkers 5 random woorden laten posten. Ik heb echt meerdere pogingen gedaan (bij de hamburgers moest mijn gedicht naverteld worden, maar dat gebeurde niet (wat ik snap) en het galgje woord), maar het lukte maar niet. Uiteindelijk heb ik maar gewoon gevraagd in het topic of ze het wouden posten, alleen reageerden er maar 2 :-\\ Helaassss
De duurste opdracht was het meest obvious, ik moest elke kandidaat een ode geven. Dat is gelukt, maar ik denk dat de deskundigen dat door gaan hebben.
Ik dacht eigenlijk dat ik de enige was die opdrachten moest uitvoeren, de rest deed helemaal niets raars ::rofl:: Maar uiteindelijk bleek dat niet te kloppen, wel leuk om even te noemen
9.2 - Naar de knoppen gaan
Niet veel over te zeggen, maar het was een leuke opdracht
9.3 - Archeologisch?
Ook niet veel over te zeggen. Wel dat Dennis lekker aan het mollen was, en echt gekke antwoorden gaf. Hij heeft ook niks verdient (maar ook geen mingeld gepakt)
De test
(https://media.giphy.com/media/xUOxeZUc8UFwMgH2MM/giphy.gif)
Zo ging ik door de test heen! 2 minuten en 10 seconden. In de afgelopen seizoenen op RealityNet heeft alleen Chardo in aflevering 9 een snellere tijd neergezet (2:00). Als je het zo bekijkt kan ik er dus eigenlijk niet op tijd uitgaan, maar ik weet natuurlijk niet hoe de rest dat dit seizoen doet. Dus ik ga nergens vanuit.
Ik heb wel een vraag verkeerd beantwoord door de snelheid, ik las het woord 'oneven getallen' niet, ik vulde het antwoord in alsof 'oneven' er niet stond. Maar toch heb ik er nog een goed gevoel over, want ik heb allemaal informatie gekregen van Dennis.
Hoewel hij vorige week totaal niet open was, was hij dat nu wel. Ik denk dat de gunfactor tactiek die ik in mijn inschrijving noemde toch werkt, ondanks aflevering 2. Ik vermoed dat hij mij liever in de finale heeft dan anderen, en daarom mij deze informatie geeft. Daarom heb ik toch een aantal vragen goed kunnen beantwoorden, terwijl de rest moest gokken. Nu is de vraag of hij eerlijk is geweest, maar ik denk het wel
Ga ik door naar de finale, ja of nee? Ik weet het niet, maar wat het resultaat ook wordt, ik ben al heel tevreden. Ook omdat belg en Convans al vanaf afl 1 op Dennis zetten (als ze eerlijk zijn), en ik pas veel later:
Aflevering 1: FrankLapidus
Aflevering 2: LuchtManiak
Aflevering 3: Convans
Aflevering 4: Convans
Aflevering 5: Convans
Aflevering 6: Convans
Aflevering 7: Dennis (ook meteen 95% op hem ingevuld)
Aflevering 8: Dennis (100% op hem)
Aflevering 9: Dennis (100% op hem)
Ondanks dat ik het dus minder 'verdien' om naar de finale te gaan, heb ik natuurlijk mijn uiterste best gedaan! We gaan het zien over een paar uur, ik ben al heel hyped
Tot de volgende keer lieve lezers ::bravo::
Gelukt ::ok::
Maar geef mij toch maar dit ouderwetse forum :-X
Ahww wat een lieve mol ik smelt helemaal ::love:: Dankjewel!
Ik zie een beletselteken, dus de mol is vast en zeker de_witte! /s
Alle gekheid op een stokje
**Ik besprenkel de envelop met waterdruppeltjes**
**Ik besprenkel de jokermunten met water**
**Ik besprenkel mijn joker met water**
Heb ingezonden!
Als ik er op tijd uitvlieg ipv het aantal goede antwoorden dan ga ik iemand vermoorden hier...
Zit ik midden in de test... begint dat kutwijf van me moord en brand te schreeuwen dat ik ff moet helpen met haar haar kleuren...
Sorry dat moest ik ff kwijt ::rofl::
Heb ik nu een minjoker ontvangen? ???
Biecht Aflevering 1 – Giorgio
En toen kwam de pm binnen, ik mocht meedoen met Mol Online. Leuk! Toch? Spijt had ik zeker niet, maar ik wist totaal niet waar ik aan begonnen was. Toen we eindelijk gingen beginnen aan het spel, bleek dat ik eerst een aantal dagen met giraffemasker op voor de computer moest zitten en niet mocht zeggen wie ik was. Ik had er zo op gehoopt dat ik er snel achter zou komen wie de andere kandidaten waren en dat ik een beetje kon gaan uitvogelen wie ze waren, maar helaas ik moest vanachter een masker met een veel te hoog zwaartepunt mensen proberen te ontmaskeren die ik totaal niet kende. De eerste opdracht wist ik me dan ook nog niet echt een goede houding te geven, was de waarheid spreken slim? Was liegen slim? Of moest ik gaan voor een combinatie van beide? Uiteindelijk ben ik bij de eerste negen vragen maar gaan zeggen wat het eerst in mij op kwam. Zonder reden, gewoon omdat het oké voelde.
Toen kwam de vraag om mezelf bekend te maken, na vier lari(e)koeken wist ik dat deze vraag geen geld ging opleveren, maar er moest toch meer vanaf hangen? Ik heb enorm lang getwijfeld of ik me moest voorstellen als Giorgio of als Hillo... Uiteindelijk gekozen om eerlijk te zijn, de twist moest toch wel zo zijn dat een eerlijk antwoord werd beloond? Niet dus. Fout gegokt. En alsof ik uberhaupt maar zou weten wie er mogelijk achter al die andere rare maskers zouden zitten? Dit werd op 3 a 4 zekerheidjes na, puur gokken in opdracht 2. En aangezien ik ook al bekend was, werd het geen jokermunt voor mij...
Toch wel balen, als ik achteraf opnieuw deze twee opdrachten zou mogen spelen had ik het totaal anders gespeeld... Maarja, het is zoals het is.
Eindelijk waren de medekandidaten bekend, bekend van naam, want verder kende ik er maar 2 of 3 ietsjes beter. Rustig de eerste medekandidaten een beetje leren kennen en snel door met de volgende opdrachten.
De opdracht in de Sky Toren was pure chaos en werd een spelletje van snel dikgedrukt antwoorden er doorheen drukken. Eigenlijk ook het eerste moment dat ik kon kijken wie ik echt verdacht vond doen. Ik heb mezelf zoveel mogelijk op de achtergrond gehouden en ben gaan observeren. Het bleek dat vooral Belg veel goede antwoorden wist te produceren en ook Kinglennart wist stiekem veel.
Uiteindelijk hadden de torenbeklimmers 8 goede antwoorden en de twee die we beneden hadden achtergelaten hadden 9 goede antwoorden. Dat het maar 1 goed antwoord verschilt is natuurlijk wel opmerkelijk. Wist FrankLapidus of Convans alle antwoorden al en konden ze zo de torenbeklimmers altijd een goed antwoord voor blijven? Maar minstens net zo verdacht zijn de mensen in de groep die veel goede antwoorden wisten, maar net niet genoeg wisten om de laatste goed te gokken. Belg? KingLennart? D*n? Of heeft de mol zich vooral rustig gehouden in deze opdracht, al heb ik het gevoel dat de mol er iets mee te maken heeft gehad dat de opdracht niet gelukt is.
Gelukkig wist ik niet zoveel goede antwoorden in de toren, want ik merk nu al dat mijn fanatisme om opdrachten zo goed mogelijk te doen, soms te veel de overhand gaat nemen. Als fanatieke pubquizzer kan ik wel genieten van een leuk quizspel...
Opdracht 4, de poesjesopdracht. Blijkbaar mocht de mol de groepsindeling plaatsen en kwam ik in de groep terecht die de omschrijvingen moest maken van de katten. Ik was zwaar tevreden want die zoekspelletjes is niets voor mij, vandaar dat ik in het tweede deel van de opdracht ook niet zoveel kon bijdragen, ik ben daar slecht in... Laten we daar vooral geen woorden meer aan vuil maken. Hoe maak je omschrijvingen van katten die duidelijk wijzen naar de juiste katten, maar het niet meteen weggeven en ook niet naar een specifieke kat wijzen. Want ja, een beetje verdenkingen kweken op zijn tijd kan geen kwaad. Uiteindelijk is alles prima verlopen op 1 groepje na dat geen antwoorden inleverde. Maar waar ik hier de mol moet vinden? Geen idee...
Toen kwam de kistjesopdracht. Ik koos voor een kistje waar volgens de omschrijving twee jokers inzaten en inderdaad er zaten ook 2 jokers in dit kistje. Hoe ging ik er voor zorgen dat ik die twee jokers ook binnen zou hengelen? Ik besloot om maar gewoon te zeggen dat er inderdaad 2 jokers inzaten. Een aantal kandidaten zouden me die twee jokers wel gunnen en wantrouwende kandidaten zouden toch niet geloven dat er 2 jokers in zouden zitten. Bam! Ik kreeg mijn kistje, twee jokers zorgden voor wat rust met de executie in het verschiet... Uiteindelijk werd er verder weinig duidelijk over dit spel, dus ook weinig informatie waar ik iets mee kon...
Daar is ze weer Truus Parapluus.
Drie hints naar D*N:
1. Hij maakt een "m" gebaar met hun handen
2. Hij houdt een papiertje vast, en wie liet er een papiertje achter? JUIST, de mol
3. De mol zat in de kist van India, en wie was de presentator van dat seizoen? D*N!!!
KingLennart over aflevering 5 en 6
Heb ik teveel gespreid met evenveel antwoorden op LuchtManiak, D'N en Convans?
Ik ben aan het teruglezen nu en Franklapidus die eerder Luchtmaniak geloofd dan mij bij de toren opdracht :\'(. Terwijl ik wel weer eens de waarheid sprak ::hypocriet::. Ik wou liever Belg achterlaten want dat was een betere molactie geweest. Hoewel jij wel in gedachten zat gezien ik je wel wat wraakzuchtiger inschat dan een groot deel van de cast.
@Jaccos, ik wist natuurlijk wel dat je een zwarte vrijstelling had én dat je leugen erover niet zo heel sterk was ::rofl:: "Een licht in de duisternis" suuuuure. Daarom probeerde ik daar even als kandidaat te spelen door te zeggen dat ik twee jokers had voor aflevering 3 terwijl deze eigenlijk voor aflevering 4 waren, in de hoop dat je de zwarte vrijstelling in aflevering 3 zou inzetten ipv 4 ;D. Later hoorde ik dat je sowieso van plan was hem pas in te zetten bij een gegarandeerde vrijstelling, wat uiteindelijk best slim was!Ja ik kon niet zo veel verzinnen, en dit klonk wel als iets wat MV zou kunnen zeggen vond ik ::rofl::
Ja ik kon niet zo veel verzinnen, en dit klonk wel als iets wat MV zou kunnen zeggen vond ik ::rofl::Dat je de zwarte vrijstelling had wist ik natuurlijk gewoon omdat ik wist wat er in elk bakje zat.
Maar hey hosts, dat was privé informatie!!