41
Mol Online 2022 / Re: [MO22] De geheime biechten
« Laatste bericht door TimvDons Gepost op 17-07-2022, 18:07:49 »Toen was het tijd voor opdracht 2. Daar waar opdracht 1 voor mij toch net een beetje ongunstig uitkwam, was deze wel echt een kolfje naar m'n hand. We gaan puzzelen! En niet alleen dat, we gaan ook nog memes maken! Hoe zit het nou? We rijden in een auto en we hebben 10 verschillende punten. We mogen onbeperkt rijden om de voorwerpen (en kandidaten?) die we vinden te verplaatsen. Tussendoor moeten we soms eventjes terug, een kleine storing, dan moeten we namelijk gaan memen. Alles op de juiste plek levert 2500 euro op. Simpel toch?
We beginnen onze rit met rijden naar punt 1 en daar stuiten we eigenlijk al meteen op een probleem, ofja, een meningsverschil... We stuiten bij punt 1 op SpacyColours met een tambour. MollenvangR en ik hebben eigenlijk al vrij snel hetzelfde idee. We willen gewoon doorrijden met een lege auto. Eerst even alles in kaart brengen, wat is waar, zodat we daarna met een plan kunnen komen. Chowi komt echter met idee dat we de tambour mee moeten nemen, omdat het zinloos is als we met een lege auto rond gaan rijden. Met tegenzin gaat zij mee in ons plan. Omdat ik niet wil dat er een negatief sfeertje rond de finale hangt, besluit ik even afstand te nemen. Ik ben met gestrekt been deze opdracht in gegaan, omdat ik hem graag goed wil doen. Ik wil anderen ook even de ruimte geven om te reageren want he, zo ben ik dan ook wel weer. Op het moment dat we voor de 2e keer terugmoeten naar het Centrale Punt om memes te maken, geeft ons dat tijd om na te denken. MollenvangR komt al vrij snel met een goed bericht, een bericht waarin hij elke persoon aan een voorwerp koppelt aan de aflevering waarin diegene is afgevallen, uitstekend werk!!
Daarna loopt het echter een klein beetje spaak. MV komt met een indeling en de stappen die we daarbij moeten zetten. Chowi reageert eerst met de gedachte dat we misschien iets over het hoofd zien, omdat we nu best wel snel gingen. Ze komt met een theorie waarbij de voorwerpen te maken zouden hebben met wie hoeveel geld in de pot gespeeld zou hebben ofzo, iets waar ik in ieder geval niet zo veel van begrijp... Zelf ben ik ook aan het denken geslagen, maar dan op een andere tour. Ik trek in m'n eentje de conclusie NEE! DAME EN HEER! Dit kan ook anders. Wat nou als we de kandidaten en de voorwerpen moeten koppelen aan de locaties, waarbij de locaties dus een afleveringnummer voorstellen, ALLES moet daarbij dan dus goed staan. Lan zou dan naar locatie 1 moeten, omdat hij de eerste afvaller was. Die theorie wordt voor mij bevestigd doordat er bij locatie 8 en bij locatie 10 twee stoelen staan. Bij 8 omdat we daar 2 afvallers hadden, bij 10 vanwege de twee hosts. Bij locatie 9 stonden 3 lege stoelen, natuurlijk voor de finalisten. Ja hoor, ik zag hem, ik had de puzzel helemaal opgelost in m'n hoofd!
Chowi gaat hierin niet mee, natuurlijk niet. Dat is de Mol. Natuurlijk wilt ze niet dat alles goed komt te staan. Jammer Chowi, ik heb vaak samen met jou gestreden en echt wel eens samen met jou expres de foute kant op gegaan, maar nu is het klaar. Ik kies voor mezelf, voor de groep. Dit is mijn idee, en het is gewoon goed, we gaan dit doorzetten. Ik wil gewoon geld in de pot, I don't care. MollenvangR gaat hier wel in mee, dat bevestigt wat ik al langer dacht. Hij is gewoon een kandidaat, Chowi is gewoon de Mol, mijn plan is goed dus let's go with the flow. Tegenstribbelen werkt dan niet meer hoor, nu zet ik eens een keer mijn zin door en laat ik me niet meer ompraten door wie dan ook. Ik ben al vaak genoeg van links naar rechts geslingerd, nu maar eens iets wat IK wil!
Ik kom met een stappenplan. Volgens dat stappenplan komt elke kandidaat op de juiste locatie met het juiste voorwerp. We moeten dan hier en daar met een lege auto rijden, maar dat was bijna onmogelijk om aan te ontkomen. 28 stappen. Het is wel eventjes werk, maar met een beetje activiteit valt dat in 1, misschien 2 dagen makkelijk te behalen. Met MollenvangR vertrek ik als de brandweer. We voeren de ene stap na de andere uit. Ondertussen houden we een overzichtje bij waarin staat welke kandidaten of voorwerpen op de juiste plek staan, om alles zo op scherp te kunnen houden. Op een gegeven moment krijg ik in de gaten dat ik vergeten ben in mijn plan om Lan op de goede plek te zetten. Hiervoor zijn dus een paar extra stapjes nodig. Chowi en MollenvangR roepen allebei weer eens iets anders, dan denk ik ook ja zucht, wat moet ik hiermee?
Chowi reageert vervolgens een beetje gepikeerd. Ik weet niet zo goed wat het is. Oprechte irritatie omdat ze voelt dat we niet luisteren, of gewoon een Mol die doorheeft dat de opdracht de goede kant op gaat en daarom zich maar afreageert op ons. Dat laatste daar ben ik al vaker ingetuind... Echter besluit ik bewust om eventjes niet meer te reageren. Chowi moet ook voelen dat ze gewoon mag reageren, we spelen het spel namelijk met z'n drietjes. Ik zeg dat ik even een stapje terugneem en jullie bekijken het maar! Ik vertrek! Dan doen ze het maar zonder Mol ()! Als ik even ongeveer 24 uur niet reageer, is er niks ontstaan behalve een beetje discussie. Ja hallo, als ik de ruimte geef, doe er dan wat mee. Nu pak ik het voortouw wel weer terug. Vanaf dat moment loopt het eigenlijk gesmeerd. Chowi gaat mee met het plan en we reageren allemaal zodra we kunnen. In no time staat iedereen goed, met het juiste voorwerp op de juiste plek en VOILA! 2500 euro in de pot! Tot uw dienst!
Ik ga hier even een moment pakken om iets te typen speciaal voor Chowi. Lieve Chowi, in eerste instantie heb je voorgesteld om bij locatie 1 gelijk het voorwerp mee te nemen, om zo niet met een lege auto te rijden. Ik moet eerlijk toegeven, we hadden hier eigenlijk best naar jou kunnen luisteren. Echter, de control freak in mij nam de overhand en wou eerst weten wat waar te vinden was. Als we daar luisterden naar je waren we inderdaad efficienter. Sorry dat we niet luisterden, maar je bent de Mol en met jouw plan was er waarschijnlijk geen geld in de pot gekomen, nu wel
Dat was echter niet alles. Dames en heren: De memes. Wat heb ik genoten hiervan!
Om de zoveel tijd moesten we tijdens opdracht 2 naar het centrale punt rijden. Bij het centrale punt kregen we de opdracht om memes te maken over onze medekandidaten, hosts en kijkers. Deze zouden worden beoordeeld door een onbekende jury van 3 personen. Degene met de meeste punten zou een voordeeltje winnen voor de test, tenzij de Mol wint. Dan gaat er 1000 euro uit de pot. Ik was eigenlijk niet eens bezig met dat geld, ik dacht vooral, memes maken, voordeel pakken, gaan met die banaan! Helaas is dat makkelijker gezegd dan gedaan
Er is in de loop van het seizoen veel gebeurd. Op het forum zelf, maar ook in de kandidatenchat. Veel materiaal om leuke memes van te maken. Ik beschouw mezelf niet per se als grappig, maar andere mensen moeten nog wel eens lachen om humor. Uiteindelijk is de uitslag daar en die wordt in meerdere delen gepost.... Eigenlijk sta ik de hele tijd nipt bovenaan, op het randje boven MollenvangR. Helaas heeft hij me op het laatste moment ingehaald. Kerel, gefeliciteerd met je voordeel bij de test! Ik zou liegen als ik zei dat ik blij voor je ben, het liefste had ik dat natuurlijk zelf gehad. Maar ik heb erg moeten lachen om je memes. Toen ze gepost waren kwam uiteraard onze memekoning Ricardo ook nog even om het hoekje kijken. Hoewel er iemand van de finalisten de opdracht moest winnen, is voor mij Ricardo de morele winnaar van de opdracht