Auteur Topic: WK-bingo 2026  (gelezen 67 keer)

Offline MitchK

  • Actief Lid
  • *****
  • Geslacht: Man
  • RN F1 Manager van 2024!
WK-bingo 2026
« Gepost op: 3-06-2026, 12:36:12 »

WK-bingo

Wie doet er mee met WK-bingo??  ::joehoe:: ::joehoe:: ::joehoe:: ::joehoe::

Het spelletje is, ook zonder host KingLennart, nog steeds simpel. Maar da's logisch  ::rofl::

Je geeft vijftien getallen door aan mij, deze staan voor de speelminuten waarin er goals gaan vallen komend WK. Stel: je hebt 67 opgegeven en er valt een goal in de 67e minuut, dan kun je de 67 van je kaart afstrepen. Leidend zal zijn de officiële site van de FIFA, in het geval dat er een verschil is tussen bv. Teletekst en de FIFA-site.

Goals in blessuretijd mag je opgeven, maar dan wel volgens het principe 45+1 (eerste minuut blessuretijd van de eerste helft). Als je 45 of 90 opgeeft tellen ook echt alleen die minuten! Als iemand in een wedstrijd zijn/haar kaart vol heeft is er een winnaar en is het spel ook gelijk afgelopen.

Ik vraag jullie om bij het opgeven van je vijftien getallen ook een open vraag te beantwoorden, namelijk: hoeveel goals worden er dit WK gemaakt? Daarbij tellen alle goals in reguliere speeltijd en de verlenging. Penaltyreeksen tellen hiervoor niet mee. Deze open vraag dient alleen als scherprechter in het geval dat er meerdere mensen tegelijk bingo hebben  ;D

Ik zal proberen zo actueel mogelijk alles bij te houden. Na elke speeldag publiceer ik een stand met het aantal afgestreepte getallen dat iemand heeft. In principe houd ik de opgegeven getallen geheim voor de spanning, maar uiteraard mag een ieder zelf weten wat ze hierover kwijt willen.

Uiterste inzenddatum is donderdag 11 juni om 20.55 uur, 5 minuten voor Mexico het toernooi aftrapt tegen Zuid-Afrika.
Ik zie jullie aanmeldingen graag in grote getale komen!

P.s. wil iemand notaris zijn voor mijn eigen getallen? ::love::

Groet,
Mitch
« Laatst bewerkt op: 3-06-2026, 12:38:16 door MitchK »
Nog steeds een onbekende na Het Onbekende!

Offline MitchK

  • Actief Lid
  • *****
  • Geslacht: Man
  • RN F1 Manager van 2024!
Re: WK-bingo 2026
« Reactie #1 Gepost op: 4-06-2026, 10:04:00 »
Deelnemers
- MitchK (getallen zijn gecontroleerd door Ricardo)
- LdHmolletje
- Tarbozan
Nog steeds een onbekende na Het Onbekende!