Realitynet - Realitynet.org
Oudere seizoenen => Themaforums => Voetbal EK - EURO 2020 => Topic gestart door: Loezel op 26-05-2021, 16:37:15
-
Speelschema
13 juni 18.00
Oostenrijk - Noord Macedonië
13 juni 21.00
Nederland - Oekraïne
17 juni 15.00
Oekraïne - Noord-Macedonië
17 juni 21.00
Nederland - Oostenrijk
21 juni 21.00
Oekraïne - Oostenrijk
Noord-Macedonië - Nederland
-
Ik vrees een beetje dat dit heel vervelende en stugge wedstrijden worden, waarin je vooral tegen Oekraïne en Macedonië zelf het spel moet maken. Thuisvoordeel helpt Nederland misschien wel een beetje.
Tegen Oekraïne dat echt wel een leuke en gevaarlijke ploeg heeft onder leiding van Shevshenko, 0-0/1-0 of 1-1 of zo. Tegen Oostenrijk heb ik echt geen idee op een goede dag win je 3-1, op een slechte dag wordt dit ook heel vervelend. En Noord-Macedonië winnen gewoon in Duitsland. Op papier zijn zij het kleintje van de poule, maar ja ook die zijn weer heel stug. Moet je doorheen spelen en met 5-3-2 tegen hun 5-4-1/5-3-2 ga je er niet komen.
Nederland zal wel doorgaan, want op papier een prima poule geloot, maar het zal ook een beetje afhangen van resultaat tegen Oekraïne en de start die je daar maakt.
-
Het zijn lastige tegenstanders, en je zou vb. kunnen eindigen met Nederland en Oekraine met 7p.
Belangrijk voor Nederland is het winnen van deze poule. Dan kunnen jullie uitkomen tegen een derde uit groep D (wss Tsjechië); derde groep E (wss Zweden/Polen) of groep F (vermoedelijk Duitsland).
Als het niet Duitsland is, winnen jullie wel en dan komen jullie uit tegen de winnaar van het duel 2de poule A en 2de poule B (dus wss Zwitserland-Denemarken). Lastig, maar niet onhaalbaar.
Dan is het al halve finale.
Stel dat jullie toch 2de worden hier, dan is het al tegen de winnaar van pot A (Italië wss) en dan de winnaar van 1ste poule B (België) en een derde. (dus wss België). Dat is al een moeilijkere weg.
Kortom, als jullie winnen van Oekraïne kan de halve finale openliggen. Anders wordt het nog spannend.
Ik denk Nederland, Oekraïne (allebei 7 p. en dan doelpuntensaldo), Oostenrijk en Noord-Macedonië
-
Als je echt 5-3-2 gaat spelen met een spits als weghorst of de jong, ga je het lastig krijgen tegen deze teams.
Op papier moet oranje makkelijk eerste kunnen worden , maar dan wel met een aanvallend ingesteld team, dat via buitenspelers met snelle voorzetten de verdediging kapot maakt.
Wat we de laatste wedstrijden hebben gezien was het vaak te traag in de opbouw en de 5-3-2 tegen Schotland deed pijn aan de ogen .
Verder moeten we vertrouwen hebben in de boer als bondscoach maar geeft hij Memphis veel te veel vrijheid om zijn eigen ding te doen,wat soms resulteert in iets geniaals , maar al te vaak verzandt in oeverloos gemekker op arbitrage, klagen over verkeerd inzicht medespelers etc.
Ik zeg meer uit hoop dan uit vertrouwen
1 oranje
2 oekraine
3 Oostenrijk
4 macedonie
-
ik denk hetzelfde als wouter, het gaat er om spannen bij oekraine, maar doorgaan zou wel moeten lukken. ookal zou een nederland vs belgie match ook wel leuk zijn
ik denk
1.Nederland
2.Oekraine
3.Oostenrijk
5.Marcedonie
-
Eergisteren gingen er extra kaarten in de verkoop voor de wedstrijd Nederland-Oekraïne en we zijn er in geslaagd er twee te bemachtigen, nadat onze tickets eerder waren geannuleerd vanwege de gereduceerde capaciteit. Ontzettend veel zin in! ::cheerleader::
De kracht van Oekraïne ligt duidelijk op het middenveld. Malinovsky is recent de uitblinker bij Oekraïne en zijn team Atalanta Bergamo (De Roon kent hem dus erg goed). Hij is bij Atalanta pas sinds de winterstop onbetwist basisspeler, na het vertrek van Alejandro 'Papu' Gómez. Maar hij is er desondanks in geslaagd de meeste assists van het seizoen te maken in de Serie A, was Serie A speler van de maand mei en maakte 11 (!) Serie A-wedstrijden op rij minimaal 1 goal of assist. Voeg daar oa. Zinchenko (Man City) en Yarmolenko (West Ham) aan toe en vul het verder aan met spelers van Dynamo Kyiv en Sjachtar die allemaal goed op elkaar zijn ingespeeld, en je hebt een team dat het ieder land best moeilijk kan maken. Eind maart speelden ze zo nog gelijk tegen wereldkampioen en topfavoriet Frankrijk, in een WK-kwalificatiewedstrijd.
Hun zwakte ligt met name voorin: ze hebben moeite tot scoren te komen. De laatste keer dat Oekraïne meer dan 1 keer scoorde in een wedstrijd, dateert van september, tegen Zwitserland. Ze missen een echt goede aanvaller, al was Yaremchuk dit seizoen goed op schot voor Gent.
-
Iemand die Oostenrijk gezien heeft? Als ik de samenvatting mag geloven bakken ze er daar niks van. En Arnautovic die nog maar net terug is van een blessure. Hopelijk raakt ie niet al te fit ;D
-
Veel gescoord wordt er denk ik niet in deze poule. Maar toch zie ik Nederland als de favoriet.
Voorspelling:
1. Nederland
2. Oekraïne
3. Noord Macedonië (als je van Duitsland kan winnen kan je ook van Oostenrijk winnen)
4. Oostenrijk
-
V/d Beek gaat niet mee vanwege een blessure, de boer roept geen vervanger op... ???
Stekelenburg
Wijndal - Blind - De Vrij - De Ligt - Dumfries
Gravenberch - Frenkie
Wijnaldum
Depay - Weghorst
Zo dan maar? De Boer houdt toch vast aan 5-3-2/3-5-2
2 twijfelpunten:
1. Wie wordt de middenvelder naast Frenkie. De Roon is handig als je tegen grote landen speelt maar speelde zowel tegen Schotland als Georgië niet goed. Met Gravenberch/Klaassen heb je twee harde werkers met wat meer voetbal in zich nog.
2. Malen of Weghorst. Ik geef Weghorst de voorkeur vanwege zijn harde werken, aanspeelbaar, speelt ballen goed door en tegen Georgië zag je de combinatie met Depay al beter werken.
-
Persoonlijk vind ik een spits als weghorst beter tot zijn recht komen in een 3-4-3 , maar inderdaad was er tegen Georgië al , bij vlagen , wat zichtbaar van hoe weghorst als aanspeelpunt gebruikt kan worden.
Ik vind Klaassen een prima keuze als we naar voren willen spelen, maar zou hem meer als stand-in van wijnaldum gebruiken . Ik ben bang dat als we met en wijnaldum en Klaassen spelen in een 5-3-2 er teveel ruimte tussen de linies komt om in te voetballen voor de tegenstanders .
Dus ik kan me prima vinden in de Roon, in zijn rol. Al ben ik geen fan van de speler de Roon, met een dergelijke speler heb je toch een soort tussenlinie.
-
Ik zou zo spelen:
Stekelenburg
Dumfries - De Vrij - De Ligt - Blind - Wijndal
Wijnaldum - Frenkie
Berghuis - Depay - Malen
Een 5-2-3 of 3-4-3 (met de backs naar voren).
Indien nodig kan Blind makkelijk doorschuiven naar het middenveld en dan heb je een 4-3-3
-
Mijn opstelling als ik er vanuit ga dat het 532 blijft:
Stekelenburg
Dumfries - De Ligt - De Vrij - Blind - Wijndal
Gravenberch - Frenkie
Wijnaldum
Malen - Depay
De Vrij als middelste van de drie verdedigers, omdat hij het systeem het beste kent vanuit Italië. Weghorst werkt echt wel hard, maar ik vind het nog een beetje stroef lopen met Depay. Tegen Georgië vond ik het met Malen erbij meteen een heel stuk beter
-
Ik geniet van de onderschatting van Oostenrijk hiero :D.
-
Ik geniet van de onderschatting van Oostenrijk hiero :D.
WHERE? Die zijn gewoon mijn tweede plek hoor.
-
de onderschatting van Noord Macedonie vind ik, die hebben wel recentelijk van duitsland gewonnen
-
de onderschatting van Noord Macedonie vind ik, die hebben wel recentelijk van duitsland gewonnen
Ik denk dat dit is omdat Noord Macedonië gewoon een erg onbekend land is dat moeilijk te peilen is. Op het songfestival deden ze het al niet veel beter, dus de verwachtingen liggen laag.
-
Noord-Macedonië komt uit de zwakste Nations League-groep. De overwinning tegen Duitsland is inderdaad heel knap en laat zien dat je ze niet moet onderschatten. Maar het is in principe wel één van de zwakste ploegen op het EK. Het zou ook ongepast zijn als je doet alsof Nederland underdog is tegen zo'n ploeg.
-
Helaas, De Ligt niet op tijd voor de wedstrijd morgen. Erg jammer.
-
En definitief bevestigd: Stekelenburg op doel en 5-3-2.
-
Dit komt helemaal goed vanavond! Gewoon spelen zoals we altijd spelen. Eerste helft op achterstand komen en zo slecht voetballen dat de tegenstander ons in de tweede helft onderschat, en dan gooien we gauw het systeem om en maken we een comeback! :)
-
kom op oostenrijk, slacht dat macedonie af, 5-0 of 6-0 hoop ik
-
Van Aanholt ipv Wijndal.
Verder de te verwachten 11.
Prima opstelling ::ok::
Zou zelf Malen en Gravenberch opstellen. Maar ik ben voorstander van 5-3-2
-
Oostenrijk Macedonië. Veel strijd , af en toe ook echt fysiek hard. Ook slechte passes, zeker door Macedonië op het einde. Nederland moet deze alle 2 kunnen hebben denk ik.
Ik denk dat oekraine de sterkste tegenstander wordt, maar als je in deze poule niet bij de eerste twee eindigt, heb je in het verdere verloop van het toernooi ook niet veel te zoeken.
-
Dumfries Dumfries, hoeveel ballen wil je op een presenteerblaadje krijgen ::oink::
-
Leuke eerste 10 minuten daarna geen loopacties, geen bezetting op links. Teveel dwars door het midden gecombineerd .
En als je ziet hoe makkelijk Oekraïne er bij ons doorheen loopt, baart me dat echt zorgen.
En inderdaad die kopbal van dumfries moet tussen de palen .
-
Ik vind het toch een kwaliteit van Dumfries dat ie daar steeds staat. Dat doen de linkerbacks (of het nou Wijndal, Van Aanholt of Blind is) nooit.
De Roon eraf (wel goede interceptie) en Weghorst eraf. De Roon heb je pas nodig tegen toplanden.
Malen erin!
-
Dat zeker Nieky, maar het is mooi als hij ze dan kan afmaken. Weghorst zeker wisselen voor Berghuis of Malen.
-
Pff , het is zeker zo dat zo winnen mooier is dan met 4-0 of zo , maar wat maak je het onnodig spannend.
Grootste deel van de tweede helft speel je ze compleet weg. Goede acties over de flanken met een zeer energieke weghorst en dumfries
Matige verdediging van Oekraïne bij de 1-0 ( niet meelopen met wijnaldum) en 2-0 ( hij kaat zich erg makkelijk opzij zetten).
Dan compleet uit het niets valt de 2-1, due gast kan amper nog lopen en mag dan zomaar naar binnenkomen en krullen . Vrije trap complete wanorde bij onze verdediging ( paar die stappen en paar niet).
Gelukkig dat dumfries de 3-2 nog maakt en je hier niet met een kater het veld af moet lopen.
3 punten in de pocket ::bravo::
-
Leukste partij van het toernooi!
Dumfries echt fenomenaal goed vandaag. Ik zag na een paar minuten al dat hij een wereldpartij ging spelen ::bravo::
-
Leuke wedstrijd en het resultaat ook prima uiteindelijk, zeker gezien na die 2-2 domper.
Dumfries: lekker om zo'n speler te hebben met die energie en dreiging. ::ok::
En: juichend publiek erbij voor het eerst weer sinds tijden! ::bravo::
-
Leuke wedstrijd en het resultaat ook prima uiteindelijk, zeker gezien na die 2-2 domper.
Dumfries: lekker om zo'n speler te hebben met die energie en dreiging. ::ok::
En: juichend publiek erbij voor het eerst weer sinds tijden! ::bravo::
Ik vond het publiek beetje mat. Ik kon zelfs bij vlagen ukrain, ukrain horen en dat in een thuismatch ::ohno::.
Maar ja Ze zijn het al jaar niet gewend dat ze mogen zingen en schreeuwen dus zal volgende match wel beter zijn .
-
Het was niet altijd even goed en de restverdediging was soms best wel slecht, maar bij vlagen echt wel genoten van het spel. Lekker aanvallend en verdiend gewonnen
-
Leuke wedstrijd en het resultaat ook prima uiteindelijk, zeker gezien na die 2-2 domper.
Toen het 2-2 werd, had ik een soort van déjà vu-gevoel naar Nederland - Tsjechië op het EK2004, toen we ook met 2-0 voorkwamen, maar met 3-2 verloren door die verdraaide wissel.
Gelukkig is het nu wel goed gekomen :)
-
saaie wedstrijd van nederland, maar ja ik verwacht altijd saai onder monotone frank de boer
jammer dat we niet hadden verloren, nu wordt die de boer nog meer opgehemeld door die corrupte knvb
-
Saai? Ik vond het een heerlijke pot voetbal. Was het goed? Niet altijd. Was het leuk om naar te kijken? Zeker! Was het grillig? Ja! Zaten er ook momenten in dat het net walking football leek? Ja, ook dat.
Als je 2-0 voorstaat, mag je dat niet weggeven. We kregen veel kansen en overall gezien was het voetbal niet slecht en hebben we terecht gewonnen.
-
Je kon veel zeggen over de match van gisteren , maar als je dit al saai vond, wat had je dan voor criteria op een match als wales-zwitserland of België-Rusland geplakt.
Tempo was soms te laag , zeker. Er werd vaak te laat gekozen voor een flank pass, zeker.
Het Was bij vlagen slordig, absoluut. Maar er zat gedrevenheid in en de wil om er iets van te maken.
Dat Memphis dan soms tever dribbelt en soms zijn actie wil maken ipv de bal afspelen, ja dat is niet goed, maar wel begrijpelijk. Dat weghorst niet constant zijn man doldraait en tig Keer kan aanleggen, dat is niet te verwachten van zo’n speler.
Was er dan niks slecht, oh zeker wel. Bijna alles ging over rechts , terwijl op links van aanholt toch vaak vrij stond. Soms stond je met 4 man in de box en kwam toch de voorzet niet.
Maar al bij al een vermakelijk wedstrijd gezien , met inzet, met publiek en met drie punten
Ook de buitenlandse pers is best enthusiast over de uitvoering van oranje heb ik begrepen .en dat er dan gestemd wordt dat oranje wordt afgerekend op foutjes door de toplanden, ja dat ben ik wel met ze eens. Achterin was het gemis van van dijk en de ligt merkbaar .
-
Buiten die 2 onnodige tegengoals was er weinig mis met de wedstrijd van het Nederlands team. Als ze dit kunnen vasthouden moet er zeker meer in kunnen zitten!
-
Ik was erbij in de Arena zondagavond en het was fantastisch. Ook al was het stadion maar voor een derde gevuld, qua sfeer voelde het bijna alsof het vol was. Behalve dat er natuurlijk weinig Oekraïense fans waren, omdat die Nederland niet in mochten reizen. Mijn vrouw was één van de zeer weinigen in ons deel van het stadion en trok veel bekijks: veel mensen die met haar op de foto wilden en we zijn ook gefilmd voor de officiële instagram-pagina van UEFA Euro 2020 Amsterdam.
De wedstrijd was ook geweldig om te zien, mooi qua verloop en doelpunten. Echt genieten.
-
Je hoeft niet flitsend te spelen en kans op kans uit te spelen, maar die paar kansen moeten er dan ook in. Achterin eigenlijk niks weggeven, en de match stevig in handen.
Depay scoort die penalty wel maar is weer vrij matig en oogt niet geinspireerd.
Blind en de vrij voor mij de besten , met op het midden een goede frenkie.
-
Depay en Weghorst samen lukt gewoon niet. Één van de twee sowieso wisselen
-
::confettie:: Als nummer 1 door naar de volgende ronde
Wedstrijd van maandag zou ik vrijwel iedereen sparen. Er zijn wel een aantal spelers toe aan rust.
Hopelijk krijgen we een beetje gunstige tegenstander
-
Inderdaad dit voorin werkt niet echt.
Dit is bedoeld om over de vleugels door te komen en dan ballen richting wout te gooien, waar Memphis dan omheen kan lopen. Maar er kwam niet langs de vleugels wat ook maar op een voorzet leek.
Tegen Oostenrijk lag de ruimte achter hun verdediging en dan moet je kiezen voor bv malen en Memphis . Of misschien Gravenberch er op midden bij, zodat je voorin depay met Wijnaldum erachter kunt zetten.
3 punten met matig spel, niks weggeven en er blijft nog genoeg over wat beter kan en moet.
Noord Macedonië moet ook gewoon opgerold kunnen worden en dan kijken wie de tegenstander in de tweede ronde wordt.
Ik denk dat derde uit b al niet doorgaat en als Oostenrijk nu ruim eraf gaat tegen Oekraïne of andersom , zal de nummer drie uit onze poule het ook lastig krijgen .
Volgens de uitleg van viwiru was dat handig voor ons, ::jaja::
-
Of het scenario van "iedereen sparen" zal werken, ik weet het niet.
In 2008 was er ook groepswinst, en daarna ging Oranje de boot in. Natuurlijk is het mogelijk dat het Rusland van Guus Hiddink toen de sterren van de hemel speelde, maar er werd vanavond ook gezegd dat het eerste elftal toen juist wél had moeten spelen vanwege het wedstrijdritme. Ik denk dat het een combinatie van die twee argumenten is geweest.
-
Ik zou een paar spelers toch echt rust geven.
De spelers met pijntjes en die met een lang seizoen. En voor het groepsgevoel ook goed als wat meer jongens minuten krijgen.
-
Volgens de uitleg van viwiru was dat handig voor ons, ::jaja::
Als de derde van B en C niet doorgaan treft Nederland de derde uit poule F.
(https://i.ibb.co/nPTb9x7/Knipsel.png) (https://ibb.co/wcTRV5S)
-
Er zijn meer varianten waarin we F treffen.
Glazenbol: In Poule B eindigen 3 ploegen op 3 punten. Dat wordt geen beste nummer 3. In Poule C komt een salonremise. Dat wordt wel een beste nummer 3
-
Of het scenario van "iedereen sparen" zal werken, ik weet het niet.
In 2008 was er ook groepswinst, en daarna ging Oranje de boot in. Natuurlijk is het mogelijk dat het Rusland van Guus Hiddink toen de sterren van de hemel speelde, maar er werd vanavond ook gezegd dat het eerste elftal toen juist wél had moeten spelen vanwege het wedstrijdritme. Ik denk dat het een combinatie van die twee argumenten is geweest.
En er was nog iets anders dat sluimerde op de achtergrond, het doodgeboren kindje van Boulahrouz. Heeft ook invloed op de sfeer binnen zo'n ploeg gehad. En Rusland was toen ook gewoon erg goed.
Ik zou doen wat Nieky zegt. Dus gewoon Frenkie en De Ligt bijvoorbeeld sparen. Desnoods deze wedstrijd in een 4-3-3 spelen, moet kunnen.
-
Blijft een heel puzzel werk. En op dit moment nog niet veel van te zeggen.
Zouden Oostenrijk en Oekraïne het echt op een gelijkspel gooien als ze zeker weten dat ze daarmee verder zijn ? De nummer drie moet tegen de nummer 1 uit e of f en de nummer 2 tegen Italië. Ja dat is allemaal supersterk dus dat is niet veel verschil
Voor mij steken op dit moment, Italië, België , Frankrijk en Portugal er boven uit. Dan engeland Spanje viel me wat tegen , Wales verrast me. En eerlijk is eerlijk Nederland verras5 me ook
-
Als Zwitserland-Turkije gelijk wordt, dan ontlopen we sowieso de nummer 3 uit pool F
-
Als we tegen een ploeg uit groep F worden geloot dan vrees ik wel dat ons toernooi niet lang gaat duren. Nederland speelt leuk, maar tegen de echt sterke ploegen moet ik het nog maar zien. Then again is Nederland nooit kansloos.
-
En ook de nummer drie uit poule f moet eerst nog maar eens bij de beste nummers drie zien te geraken ::jaja::
-
Als we tegen een ploeg uit groep F worden geloot dan vrees ik wel dat ons toernooi niet lang gaat duren. Nederland speelt leuk, maar tegen de echt sterke ploegen moet ik het nog maar zien. Then again is Nederland nooit kansloos.
Nou we redden het niet eens tegen de nummer 3 uit poule D... ::ohno::
Dat zegt denk ik iets over het niveau van onze poule... by far de zwakste dit toernooi...
-
Nou we redden het niet eens tegen de nummer 3 uit poule D... ::ohno::
Dat zegt denk ik iets over het niveau van onze poule... by far de zwakste dit toernooi...
Oostenrijk speelde anders wel een goede match tegen Italië!
-
Nou we redden het niet eens tegen de nummer 3 uit poule D... ::ohno::
Dat zegt denk ik iets over het niveau van onze poule... by far de zwakste dit toernooi...
En Oekraïne gaat wel door...
Blijkbaar was de F de zwakste pool van deze editie...