En Mollen zouden toch juist wel jokers stelen, dan is er een grotere kans dat iemand afvalt.
Er valt altijd iemand af. Behalve als er niemand afvalt.::rofl:: ::rofl:: ::rofl::
Een Mol zou nooit...
- Vijf opdrachten overslaan:
LizenRoderick- Uitvallen en niet de volgende aflevering terugkomen:
GeertenChris
Tijdens een belgische serie van wie is de mol, ging de mol er wel degelijk 2 afleveringen uit en kwam weer terug in het spel en miste zeker 5 opdrachten.
Ik wil maar zeggen: bij wie is de mol, weet je het maar nooit
Een Mol zou nooit...Zich zomaar domweg in de druilerige regen naar buitenn laten sturen en in conflict raken met zowat gans de groep...Klaar! ;D
- Vijf opdrachten overslaan:
LizenRoderick- Uitvallen en niet de volgende aflevering terugkomen:
GeertenChris- Een individuele vraag voor geld goed beantwoorden:
Peggy wist hoe lang Chris rookte (+1000):Peggy
Mary-Lou wist hoe vaak Chris had gelogen (+1000):Mary-Lou
Toine wist wat Frédérique over 10 jaar doet (+1000):Toine
Richard herkende de foto van Milouska (+500):Richard
Frédérique herkende de foto van Peggy (+500):Frédérique
3. jokers stelen van kandidaten die ze hard nodig hebben.Blijkbaar heeft ze ze helemaal niet nodig. Heeft ze al twee keer niet ingezet.Frederique en Peggy
Blijkbaar heeft ze ze helemaal niet nodig. Heeft ze al twee keer niet ingezet.
TIjdens een belgische serie van wie is de mol, ging de mol er wel degelijk 2 afleveringen uit en kwam daarna gewoon weer terug in het spel en miste zeker 5 opdrachten.
Dus van die theorie kun je niet uit gaan.
Ik wil maar zeggen: bij wie is de mol, weet het het maar nooit
bij mij weten was het Stijn die zich een paar dagen heeft afgezondert
hij heeft de finale (met 4 personen) gehaalt ik durf alleen niet te zeggen of ie nou won of niet
Ja, dat was Stijn!Precies, maar Stijn was niet de mol. Het lijkt mij ook onwaarschijnlijk dat de mol het spel voor langere tijd verlaat. Hooguit dat hij/zij zogenaamd 'geëxecuteerd' wordt maar meteen de volgende aflevering weer terug komt, zoals bij de Australische serie In Paradise is gebeurt. Langer moet dat ook niet duren wat mij betreft. Want wat is nou het spel "Wie is de Mol" als er geen mol is? ;)
Zou dom zijn, dat deed Geert ook en hij moest dat met een exit bekopen. Daar zou ze wat van geleerd moeten hebben. Anders is ze wel heel naïef.
Hij was een echte superkandidaat.Neeehee, dat was Marc :P
De mol zou nooit 1 persoon uit de groep express voordeel geven.De mol zou nooit 1 persoon uit de groep doelbewust benadelen en uitlachen.
"De mol zou nooit hulpmol worden, want de andere kandidaten weten toch niet dat ze hulpmol was, zien haar verdacht doen en kiezen haar als mol, ook al deed ze verdacht in haar "rol" van hulpmol, want die kennen de andere kandidaten toch niet."
De mol zou nooit 1 persoon uit de groep doelbewust benadelen en uitlachen.Ben ik met je eens, aan de andere kant is het jatten van een joker wel een hele erge mol actie .... klein streepje erdoor dan voor mij.Peggy
De mol zou nooit 1 persoon uit de groep express voordeel geven.
( door ze jokers te geven ). Mol moet onpartijdig zijn .ToineenMilouska
De ultieme mol is de "Dat kan toch niet!!"-mol! ;)Ja, maar dat kan op veel verschillende manieren gebeuren. Bijvoorbeeld door een heel enthousiaste en gedreven deelnemer (Toine), door iemand die er een (paar) aflevering(en) uit is geweest (Roderick, Liz en Richard), inderdaad door heel dom te doen (Milouschka), door heel blij en onschuldig over te komen (Frédérique)...
Een mol zou in een groepje van drie, nooit kiezen om 10.000 euro te behouden i.p.v. 5000 te verspelen, wanneer een ander (milouska) uit dat groepje reeds meteen aangeeft om 5.000 te willen verspelen.