De strijdt is gestreden, Obscura zit erop.
De populairste bewoner van de week was EIDM. Zij verkoos 10 punten voor zichzelf.
Aitan en Kolko stemden niet. Zij waren dus bij voorbaat kansloos. Willem gaf op en zijn lijstje telde daarom 3x zo zwaar mee in de einduitslag.
Deze week mochten ook Kamp Noord en Kamp Zuid een lijstje inleveren. Zij maakten van deze optie gebruik. Deze lijstjes telden gewoon 1x mee.
Iedereen dacht leuk tactisch te stemmen door zichzelf bovenaan te zetten vanaf dan van onder naar boven te werken. Maar als iedereen dit doet hebben de mensen die lager staan opeens een groot voordeel. Doordat deze tactiek gedurende het spel veelvuldig door bijna iedereen is toegepast, was elke week een stijging van de lageren en een daling van de koplopers te zien. Alleen Faabjuh en Juudith wisten vrij veel punten te scoren en omdat ze al bovenaan stonden, keren zij terug in het spel.
Eindstand Obscura
01 (01) Juudith – 295 punten
02 (01) Faabjuh – 290 punten
03 (07) Lieke – 276 punten
04 (09) Megan – 275 punten
05 (05) Tinuzzz – 270 punten
06 (10) Robbie – 265 punten
07 (04) –Ikke- - 259 punten
08 (01) EIDM – 255 punten
08 (05) Nicky – 255 punten
10 (13) Giorgio – 216 punten
11 (11) Aitan – 125 punten
12 (12) Kolko – 100 punten
Willem gaf op en komt dan ook niet in de einstand voor.
Vanaf nu is Obscura verleden tijd. Na TG, D**n en Guikie nemen wij ook afscheid van Willem, Kolko, Aitan, Giorgio, Nicky, EIDM, Ikke en Robbie. Voor hen zit Survivor erop. We gaan verder met 14 strijders, die een plek willen veroveren in de finale.