Recente berichten

Pagina's: 1 ... 4 5 6 [7] 8
61
De Bouw 2005 / [Koppel] Petra & Peter
« Laatste bericht door JvB Gepost op 2-09-2005, 23:44:50 »
Peter en Petra zien ‘De Bouw’ als een groot avontuur. “We reageerden op de advertentie en werden een dag later al gebeld. Bovendien was er een vriendin van Petra die de salon kon overnemen. Niets zat tegen, dus het moest zo zijn.” Ze zien zichzelf als goed op elkaar ingespeelde, positief ingestelde mensen. Petra gelooft niet dat ze erg handig is, maar Peter maakt dat helemaal goed. Petra: “Als ik denk dat het niet kan, doet hij het wel. En nog snel ook. Het moet af en er mag vooral geen materiaal overblijven.” Ook het wegstemmen baart Petra wel zorgen: “Ik hou niet van ruzie, zeg de dingen niet rechtstreeks maar draai me om en loop weg. Maar Peter is rechtdoorzee en zegt wat hij denkt. Soms tot op het botte toe.”

Hun motto: “Wij willen de sleutel van het huis en dan starten we met ons nieuwe leven!”
62
De Bouw 2005 / [Koppel] Dennis & Regi
« Laatste bericht door JvB Gepost op 2-09-2005, 23:43:42 »
Dennis en Regi liepen in de Ikea tegen elkaar te vertellen dat ze toch eigenlijk wel een heel klein huisje hadden toen ze door scouts van ‘De Bouw’ ‘overvallen’ werden. “Dan komt het toch wel heel letterlijk op je pad hè?” Bovendien wilde Regi al een tijdje iets doen wat niets met dansen te maken heeft. Meedoen is voor allebei veel belangrijker dan winnen. “We blijven onszelf en laten iedereen in zijn waarde. Gehaaid zijn we totaal niet. We hebben het niet eens over de anderen gehad. We willen dit spel op de meest oprechte manier spelen.” Aan het einde van het programma hopen ze …
Regi: “… een ervaring rijker te zijn, en daar ook wat aan te hebben.”
Dennis: “… nog meer mezelf te zijn. Dat klinkt wel heel erg duf hè?”

Hun motto: “Als je koste wat kost voor de winst gaat, kom je jezelf tegen!”
63
De Bouw 2005 / [Koppel] Sandra & Michel
« Laatste bericht door JvB Gepost op 2-09-2005, 23:42:56 »
Michel en Sandra keken al een tijdje uit naar een kavel in Den Haag toen ‘De Bouw’ ‘er doorheen fietste’. Een eigen huis op een eigen stukje grond is hun grote droom, dus hoefden ze niet lang na te denken. Nu ze eenmaal uitgekozen zijn, hebben ze maar 1 doel: “Winnen natuurlijk, anders lieg je dat je barst!” Ze zien zichzelf als een stel met doorzettingsvermogen en een absolute winnaarmentaliteit. Ze gaan voor de kill. “Maar niet op een oneerlijke manier. Als we voor heel Nederland op een oneerlijke manier winnen, mogen ze het huis houden!”

Hun motto: “Aan het einde van de rit de sleutel, een bos bloemen en ons kind in onze armen!”
64
De Bouw 2005 / [Koppel] Heidi & Camile
« Laatste bericht door JvB Gepost op 2-09-2005, 23:41:57 »
Toen Camille en Heidi elkaar 9 jaar geleden leerden kennen, maakten ze samen een rondreis door Australië. Nu de kinderen wat ouder zijn, is het tijd om samen opnieuw op avontuur te gaan. ‘De Bouw’ zien ze als de ultieme uitdaging om hun behoefte aan avontuur te bevredigen. Met verhuizen hebben ze in ieder geval meer dan voldoende ervaring. Ze hebben samen op 6 verschillende plekken gewoond, waaronder in Portugal waar ze een hotel wilden beginnen. Ze zien zichzelf als een sportief stel dat graag bezig is. Hun kernwoorden zijn: energie, doorzettingsvermogen, lange adem, creativiteit en inventiviteit. Ze zien het programma als een wedstrijd. Camille: “Een wedstrijd wil je winnen.” Heidi: “En daar zijn we doortrapt genoeg voor hoor!” Camille: “Ik vind het een goed teken dat Heidi dat zegt.”

Hun motto: “Niet bang, niet laf. Eropaf!

65
De Bouw 2005 / Re: Wat is 'de Bouw' ?
« Laatste bericht door JvB Gepost op 30-08-2005, 07:31:20 »
Gister in de reclames van ER, kwam de trailer van de Bouw voorbij. Ik vond het er echt cool uitzien  ::ok::

Met ruzie's, bouw, weer end wind EN een ambulance  :o

Spannend dus, ik kan niet wachten tot 4 September  ;D ;D
66
De Bouw 2005 / Re: 'de Bouw' Nieuws
« Laatste bericht door JvB Gepost op 27-08-2005, 20:03:09 »
Leefbaar Almere boos over financiering Talpa-show

Leefbaar Almere is boos over het geld dat de gemeente Almere heeft uitgetrokken voor de sponsoring van het televisieprogramma 'De Bouw' van Talpa. Dat meldt de Almere Vandaag.

De gemeente ziet in het programma een goede vorm van stadspromotie en schonk 475 vierkante meter ter waarde van 180.000 euro aan de programmamakers. Volgens Leefbaar Almere fractievoorzitter Nico van Duijn is de pot waar het geld uitkomt niet bestemd voor promotie. "Burgemeester Jorritsma is stout geweest en moet 100 strafregels schrijven en de wethouder Van der Velde van financiën 10 regels voor medeplichtigheid", stelt Van Duijn. In De Bouw bouwen tien stellen een droomvilla in Almere.

De grond voor Talpa's nieuwe televisieprogramma in de Almeerse Stripheldenbuurt is een cadeautje van Annemarie Jorritsma. Volgens Van Duijn had het college hiervoor eerst toestemming moeten vragen aan de gemeenteraad. "De gemeenteraad gaat over het geld, wij hebben budgetrecht. Het college had bij ons haar hand op moeten komen houden. Dan had ik nee kunnen stemmen want ik vind dit echt een keizer zonder kleren. Kennelijk was het budget voor stadspromotie op."  Het argument van het college om zoveel geld in het programma te steken was dat het programma veel publiciteit oplevert voor de stad. Van Duijn: "Talpa lacht zich dus gek. Dit is hét gesprek op de golfbaan van Laren. Ze vliegen hier een keer overheen met een helikopter en incasseren maar." Leefbaar Almere heeft een motie ingediend die in september besproken wordt op de politieke markt.

De stellen wonen gedurende hun werkzaamheden voor De Bouw, gepresenteerd door Margje Teeuwen (foto), in een luxe keet op de bouwplaats. Iedere week heeft een koppel de leiding en iedere week wordt er een koppel weggestemd door de andere stellen. De kijker beslist in de finale wie het meeste recht heeft op de villa. Saillant detail is dat het droomhuis op een steenworp afstand komt te staan van een TBS-kliniek, die dit najaar gebouwd wordt.



Bron:mediakrant
67
De Bouw 2005 / Re: Lees dit voordat je hier berichten post!
« Laatste bericht door Han13 Gepost op 27-08-2005, 17:16:52 »
www.DeFarm.org
Zestien avonturiers uit Vlaanderen en Nederland laten hun hectische levens achter zich en worden gedropt in een primitieve boerderij in Zuid-Afrika. Hoe overleven zij de confrontatie met deze nieuwe omgeving en hun tegenspelers? Tijdens hun verblijf krijgen ze wekelijks een nieuwe opdracht van Ranger. Twee kandidaten spelen het zenuwslopende en uitdagende duel om te beslissen wie de farm moet verlaten. De winnaar van 'De Farm' keert na 13 weken naar huis terug met 50.000 euro.

Er komt naar verwachting geen nieuw seizoen meer van De Farm.


www.PopStars.nu
Popstars, the Rivals zoekt naar het beste zangtalent waarmee twee popgroepen worden samengesteld: een boyband en een girlgroup. Tijdens de audities bepaalt een jury (bestaande uit ervaren platenmanagers) welke 20 kandidaten doorgaan naar de liveshows. Vervolgens is het aan de kijker om te bepalen welke 10 zangers en zangeressen samen de boyband en girlgroup gaan vormen. Deze bands nemen beiden een single op met als hopelijk eindresultaat: een nummer 1 hitnotering met kerst.

Er komt naar verwachting geen nieuw seizoen meer van Popstars.


www.MissieKilimanjaro.org

Missie Kilimanjaro is een spannende afvalrace waarin tien kandidaten onder primitieve omstandigheden naar de top van Afrika trekken. Kandidaten worden getest op doorzettingsvermogen, samenwerking, intelligentie en fysieke conditie. Uiteindelijk blijft er een kandidaat over voor de laatste etappe van de missie: de beklimming van de Kilimanjaro.

Missie Kilimanjaro zal voor zover bekend geen vervolg krijgen. De serie is nog wel online te bekijken op deze pagina


www.PlanetRace.org

Planetrace is een realityprogramma, waarin zes Avonturiers hun weg rond de wereld moeten zien te vinden door middel van het zoeken van checkpoints. Ze doen dit niet in hun eentje, maar worden bijgestaan door de kijkers die via internet de kandidaten naar het volgende checkpunt kunnen helpen.

Er komt naar verwachting geen nieuwe serie van Planetrace.
68
De Bouw 2005 / Re: Wat is 'de Bouw' ?
« Laatste bericht door Jet Gepost op 26-08-2005, 15:07:07 »
Ik heb de Werf vorig jaar gekeken en ik vond het wel grappig!  ::jaja:: Was ook heel mooi geworden dat huis! ::ok::
69
De Bouw 2005 / Re: Wat is 'de Bouw' ?
« Laatste bericht door JvB Gepost op 23-08-2005, 13:51:10 »
De Bouw is denk ik een soort kruising tussen Het BLok en De Farm.....  ;)

Ze bouwen iets...En er is een Leiderskoppel...
70
De Bouw 2005 / Re: Wat is 'de Bouw' ?
« Laatste bericht door Robbieazerty Gepost op 23-08-2005, 11:16:20 »
De Werf (zo heette het bij ons) leek weinig op The Block (zo heette Het Blok bij ons).
Bij het ene beginnen ze van 0 af aan samen aan hetzelfde huis te bouwen. Bij het andere heeft elk z'n eigen appartementje om te verbouwen.

En slechts één koppel kan uiteindelijk in het huis wonen, maar ze moeten wel allemaal samen beslissen welke verf/meubels/etc. in het huis komen.
Pagina's: 1 ... 4 5 6 [7] 8