Knudde heeft die groene lettertjes al verscheidene keren aan een analytisch onderzoek onderworpen, maar aan de structuur te zien is het gewoon een programmaatje dat een schijnbaar willekeurige reeks letters in de juiste volgorde zet.
De makers hebben er natuurlijk wel een paar eigenaardigheden in gestopt zoals 'Raymondrule' en 'gmol' maar die keren telkenmale terug en maken dus gewoon deel uit van de omzettingscode.
Heb trouwens ook net dat bizar muziekje opgenomen wanneer de kidnappers Kerstin meenemen. In de wasmasjien gestopt, daarna in de droogzwierder en eens goed binnenstebuiten geklopt levert dat echter niks op. Noppes. Zelfs niet vertraagd. Weer een kwartier van mijn kostbare tijd de mist in... :'(