Het programma
De heren zijn verdeeld in 3 poules.
Poule A: Canada, Amerika, Zwitserland, Noorwegen
Poule B: Rusland, Tsjechië, Slovakijke, Letland
Poule C: Zweden, Finland, Wit Rusland, Duitsland.
In de poule wordt gespeeld en daarna wordt een ranglijst gemaakt.
Alle 12 in één ranglijst. De eerste vier zijn vervolgens vrij voor de tussen ronde.
Nummer 5 speelt tegen nummer 12, nummer 6 tegen 11, nummer 7 tegen 10, nummer 8 tegen 9.
We hebben dan 4 winnende ploegen. Deze worden dan weer gekoppeld aan de 4 beste ploegen.
Hier is ook al iets over afgesproken (nr. 4 speelt tegen winnaar 8-9, nr.3 speelt tegen 7-10, etc.)
Dan hebben we nog 4 teams over en vervolgens gaan we halve finales spelen.
De poule wedstrijden vinden plaats tussen 16 februari en 22 februari, iedere dag om 21.00 uur, 01.30 uur en 06.00 uur.
De tussenrondes worden gespeeld 23 februari 21.00 uur tot 24 februari 06.00 uur.
De kwartfinales worden gespeeld 24 februari 21.00 uur tot 25 februari 06.00 uur.
De halve finales worden gespeeld 26 februari 21.00 uur tot 27 februari 03.30 uur.
De troost finale wordt gespeeld op 28 februari om 04.00 uur
De finale wordt gespeeld op 29 februari om 21.15 uur.
De dames zijn verdeeld in 2 poules:
Poule A: Canada, Zweden, Zwitserland, Slovakije
Poule B: Amerika, Finland, Rusland, China
De poule wedstrijden zijn op: 13,14,15,16,17,18 februari.
20 februari om 21.30 uur Nummer 3 van poule A speelt tegen nummer 4 poule B D
22 februari om 04.00 uur Nummer 4 van poule A speelt tegen nummer 3 poule B E
24 februari om 04.00 uur speelt winnaar D tegen winnaar E de winnaar is 5e, de verliezer is 6e.
23 februari om 23.00 uur speelt verliezer D tegen verliezer E de winnaar is 7e, de verliezer is 8e.
22 februari om 21.00 uur speelt Nummer 1 van poule A tegen nummer 2 poule B F
23 februari om 02.00 uur speelt Nummer 1 van poule B tegen nummer 2 Poule A G
26 februari om 00.30 uur speelt winnaar F tegen winnaar G de winnaar wint Goud, de verliezer Zilver
25 februari om 20.00 uur Dan speelt verliezer F tegen verliezer G de winnaar wint Brons, de verliezer is 4e.
Mannen wereldranglijst Rusland, Canada, Zweden, Finland, Amerika
Vrouwen wereldranglijst: Amerika, Canada, Finland, Zweden Zwitserland