Wat ik het meest opvallend vind aan John is dat het bij elke opdracht lijkt alsof hij `m al weet. Verder was het voor iedereen een grote schok als blijkt wie de Mol is... en aangezien er de laatste ronde niet op John gestemd is... SCHRIK!!

Verder zei hij na de laatste executie: "Hoe kan je overblijven als je 4 mollen gehad hebt?" (hij heeft op 4 verschillende personen gestemd). Nou lijkt me logisch... door zelf de Mol te zijn!
En wat me ook erg is bijgebleven is iets bij de paintball-opdracht. Ze moesten kiezen wie de uiteindelijke winnaar wordt en toen John moest, zei hij helemaal geen naam! Angela zei toen "John". Daarna zei Angela "Doe je best" en daar antwoordde John op met "We`ll do"---> hoezo We? Hij en de Mol, is 1 persoon?
En zouden we het introfilmpje van John ("TIEN") niet kunnen
uitleggen als "Laat je niet afleiden door 10 andere mollen"? En hij is dan DeenigeechteMol?!
Nouky (die ff een weekendje weg was, maar er nu weer tegenaan kan... kom maar op John!

)