Beste kandidaten,
Deze week gaan we testen hoe goed jullie kunnen associëren tussen emoji’s en muziek! Jullie zijn verdeeld in kwartfinale battles. De winnaars van deze battles gaan naar de halve finale en die winnaars gaan naar de finale waar de HoH wordt bepaald. De rondes hebben een oplopende moeilijkheidsgraad (volgens ons).
Het is de bedoeling dat jullie aan de hand van (cryptische) emoji’s de titel + artiest van bekende nummers gaan raden.
Een voorbeeld:

Antwoord: Billy Joël – Piano man.
De omschrijvingen slaan in ieder geval op de titel van het nummer. Bij sommige opgaves staat er ook nog een verwijzing naar artiest of tekst, maar lang niet altijd.
Via een pm naar beide hosts vraag je de opgave aan. Het handigste is als je hiervoor een tijdstip afspreekt, maar we zullen altijd een bevestiging vragen of je er klaar voor bent. Bij een gelijkspel telt namelijk de tijd. Je krijgt 10 vragen per ronde. Deze 10 vragen ontvang je tegelijkertijd in de pm, vanaf dan telt de tijd tot je het hebt teruggestuurd. De tijd in onze PM box is leading.
Een paar regels:
- Elke vorm van opzoeken is verboden. Er mag ook niet overlegd worden met medekandidaten over de opgaves.
- Je krijgt een punt voor de titel en een punt voor de artiest. Bij een gelijkspel telt de tijd.
- Eenmaal ingestuurd is ingestuurd
Deadline kwartfinales:
Zondag 20:00 (Maar als het kan eerder, zodat we op tijd verder kunnen met halve finale en finale).
Het speelschema:Insanis - B&W
WhattheFrank - JaccoS
Bjorrn - PieterBasje
MitchK - Mrchipie
In de halve finales spelen de winnaars van Insanis/B&W en WhattheFrank/JaccoS tegen elkaar en hetzelfde geldt voor de onderste vier

.
Voor de meepuzzelende kijkers; de opdrachten worden ook in het topic gepost als de kandidaten klaar zijn met hun ronde

Succes!