61
Mol Online 2022 / Re: [MO22] De geheime biechten
« Laatste bericht door TimvDons Gepost op 17-07-2022, 17:51:37 »Oke Frank
Hallo,
Ik geef mijn 2 gouden topito's aan Chowi. Als het goed is gaat ze hiervan een joker maken. Kan dat op deze manier? Groetjes!
Dag biechtstoel,
Deze keer even een pre test biecht (in plaats van de gebruikelijke after test biecht). Ik ben sinds het afvallen van Gerrit echt lost. (en die komt volgens mij ook echt niet meer terug, zoals ik eerder dacht, dat was te mooi om waar te zijn). Het is een chaos in mijn hoofd en hoe ik de puzzelstukjes ook leg, ik kan er geen peil meer op trekken. Welke puzzelstukjes ik gebruik? Mijn vorige testen en observaties in het spel. Ik had een vast stramien van 3 verdachten (Gerrit, Chowi, Niels) en in een eerdere fase Nieky/Spacy daarbij.
Als ik nu alles naast elkaar leg, kan het alleen maar Chowi zijn... maar ja dat ligt er dik bovenop. De lijst van haar acties is echt immens.
Aflevering 1
- In de Repelsteeltje chat stuurt ze aan op een fout land met als betaalmiddel euro
- Ze fixt samen met mij een boete bij de opdracht 24 (heel subtiel)
- Ze zet zich op cruciale plekken in de klauterboom (tekent een boodschappentassen terwijl het om BOODSCHAPPEN gaat, ja teken dan ook een stokbrood, kaas e.d)
- Verdient geen geld bij Bungee (er moet 1 iemand springen in haar team, zij zit in een team met 2 mensen die aangeven wel te willen springen en zij heeft hoogtevrees. De mol deelt de ploegen in, heel handig als je in zo'n team zit)
- Verspeelt haar stem aan decoy 3 Chardo (duidelijk Vermoljoen)
Aflevering 2
- Is een van de mensen die mijn plan afschiet en dan ook nog eens gelijk eindigt bij de aura's
- Bemoeit zich sneaky met de inzet van de foute maki's op de foute plekken (en maakt enkele verwarrende tekeningen). Bovendien is haar maki die goed is met schilderen weg, voor we die kunnen gebruiken
- Zit in het zwarte team bij de wizards, zet slechts 100 euro in, bij team zwart wordt al het geld van rood/blauw weggespeeld, maar aangezien Gerrit de huisjes leegrooft, maakt dat niet uit
Aflevering 3
- Onmols: komt niet op een super goede molpositie bij het songfestival (maar frenkie doet hier het werk? dat weet ik niet)
- Youtube clickbait: ik kom met rondje door de lucht 1 en het juiste antwoord was de niet gevonden video met nummer 2...
- Tambours natuurlijk geen geld pakken en haarzelf een beetje er tussen manouvreren
Aflevering 4
- Ze laat mij doodleuk stikken bij de plons executie
- Hier doet ze ook iets raars en onmols? : 500 per ongeluk pakken met haar luchtbedje, maar ja als je dan 300 euro betaalt voor edelstenen hint, topito's koopt stenen koopt in het dorpshuis en doodleuk wel wat stenen weet te vinden, verdien je netto nog bijster weinig en lijkt het alsof je je best doet
Aflevering 5
- Wat ze bij mail fail allemaal aan het doen was...? ik weet het niet, leverde geen moer op
- wil graag bij koffiezetters, dat is de minst goede molplek. Dat is ook erg onmols 5 puzzels oplossen en 500 euro binnen brengen
Aflevering 6
- Lekker klooien in de dierentuin al verdient ze dan nog wel 100 euro met vogels tellen
- Geen opdracht aannemen bij het roeien
Het lijkt allemaal zo voor de hand liggend bij Chowi, maar er zitten ook een paar niet molse acties bij. Bovendien heeft ze altijd tegen mij gezegd: ik nepmol... maar ja is dat haar strategie? Ze is nu de meest logische moloptie, alleen toch... twijfel overheerst. Dan de anderen nog even overlopen
Frenkie had ik 0 vragen op in eerdere test, kan het niet zijn, Ricardo doet te veel onmolse acties (en als ie het wel is, lig ik er terecht uit).
Niels verdient ineens 600 euro en daar had ik de vorige test 3 vragen op gezet. Vorige aflevering bij de foto's maken, gedroeg hij zich verdacht en kandidaats. Hij wilde denk ik Frenkie en PB uittesten.
Dan Nieky. De man die altijd weg lijkt te zijn, veel afwezig is, een keer met stip op mijn lijst kwam, maar daar ook weer vanaf ging. Maar wat doet hij eigenlijk?Helemaal niet zo veel functioneels volgens mij als hij er wel is. Zijn daden ga ik ook nog eens onder de loep nemen.
En tot PB. Vaak afgeschreven door mij, maar feitelijk gezien verdient het minste van ons allemaal. Hij roept veel, doet ook veel dingen goed, maar er gaat volgens mij ook heel veel mis bij die jongen. En zoveel verdient hij dus ook weer niet. Wat als we dan TOCH allemaal door deze 14-jarige in de maling worden genomen? Ook zijn daden ga ik nog eens goed onder de loep nemen. Los van test 4, heb ik altijd wel 3-6 antwoorden op hem gezet. Bij test 4 waren het er 1 of 2.. als het er 2 zijn, kan ik nog door zijn...
Kortom, zoals jullie kunnen lezen: ik ben lost. Ik heb een flinke dosis geluk gehad dat ik hier in aflevering 6 sta. Iedereen die ik verdenk heeft voors- en tegens. Ik krijg de puzzelstukken niet gelegd en weet niet meer wat ik moet doen. All-in? Ja dat is misschien deze aflevering net te veel risico. Spreiden, meest logische optie, maar op wie dan en hoeveel? 2? 3 is te veel denk ik. Ik neem vast afscheid, want na vanavond lig ik er waarschijnlijk uit. En eerlijk gezegd, als ik zo mijn biecht teruglees, verdien ik dat rode scherm ook en heb ik er vrede mee.
(hopelijk tot volgende week, maar waarschijnlijk niet).