Jack Spijkerman wil stoppen met zijn populaire programma Kopspijkers. Dat zegt hij deze maand in het blad Opzij, zo meldt RTL Boulevard. Volgens de presentator wil hij nog slechts een half jaar door. Daarna zou hij een ander programma willen maken en de Duitse markt willen verkennen.
Over het nieuwe programma wil Spijkerman nog niet veel kwijt. "Bij de VARA ligt al een half jaar een nieuw programma van me, daar zijn ze nogal enthousiast over. Iets heel anders dan Kopspijkers, hoewel er ook weer cabaret in zit. Ik zeg er verder niets over, want in Hilversum wordt alles onder je vingers vandaan gejat", zo zegt hij in het interview.
Kopspijkers is al jaren populair. Elke week kijken meer dan twee miljoen mensen naar het kopspijkerspel, de vreemde fragmenten en het cabaret. Het programma viel meerdere malen in de prijzen. Zo werd dit jaar de Zilveren Nipkowschijf in de wacht gesleept en won het programma vorig jaar de Gouden televizierring en de Academy Award.
In Duitsland is men geļnteresseerd in het Kopspijkers-format. De oosterburen hebben al een pilot opgenomen. Spijkerman zal als adviseur optreden. De Nederlandse versie zal volgens hem nog een half jaar doorgaan en er dan mee stoppen. (bron: Fok!)
---
Lijkt me een goed plan van de heer Spijkerman! Kopspijkers begint de laatste tijd wel erg veel van hetzelfde te worden. Maar hopelijk weten ze er het komende half jaar nog een topseizoen van te maken!!!
