Ik ga definitief voor Nathan. Loes verdacht ik de afgelopen weken ondanks de alarmbellen wanneer ze onmolse dingen deen.
Nathan heeft genoeg Molacties. Hij weet indrukwekkend goed te rappen, alleen levert het niets op zolang het niet juist getimed is. Hij verdient 500 euro met zijn zakje, alleen wel vlak voor de pot leeg gaat. Hij wordt verdacht rood wanneer hij niets pittigs eet. Hij kent het hele zwempark van buiten maar komt twee levensgrote borden uit zijn seizoen niet tegen. En zijn verhaal tegenover de jury is verdacht sterk, met details die je niet zomaar uit je mouw schudt.
Nathan is zijn goedlachse zelve, maar hij gaat alleen voor het groepsgevoel wanneer het de pot niet vooruit helpt. Zijn molboekje heeft hij liever dan 500 euro, hij kiest voor voorkennis à 1500 euro en als klap op de vuurpijl is hij bereid om de hele pot op te offeren om één medekandidaat te redden. Dit is niet de Nathan zoals we hem kennen. Dit is Nathan 2.0 - de Mol.