Denk dat er meerdere vrijstelling te behalen vielen. En trouwens, we hebben niet iedereen gezien met de kans op een vrijstelling, bijvoorbeeld Harry. Hij heeft dus niet de twijfels die anderen wel hebben. idem George
In ieder geval weten de kandidaten niet van elkaar of er nog iemand anders kans heeft op een vrijstelling, en zo ja, wie.
Want niet iedereen die gebeld heeft hoeft ook een vrijstelling te kunnen verdienen.
In ieder geval lijkt het me zeker dat ze dit zo hebben gedraaid dat er niemand uit hoefde, en dat het meerendeel van de kandidaten denkt dat het aan hem/haar ligt en dus gaat twijfelen aan zijn/haar eigen vragenlijst. (Want ik heb de vrijstelling verdiend en die is nu gebruikt, dus ik was de slechtste).
Dus misschien had degene die de vragen het slechtst beantwoord heeft helemaal geen vrijstelling verdiend, maar dat weten de andere kandidaten (en wij dus ook) niet.
Nou ja, hoe dan ook, als ik morgen weer wat wakkerder ben kan ik het misschien duidelijker uitleggen)
sandra